0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'da güvenilir nakliyecilerle Küçükçekmece evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra, aldığınız hizmeti özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Küçükçekmece nakliyat hizmeti rezervasyonu için tıklayın!

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda İstanbul’da en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul’un batı bölümünde yer alan ve adını Küçükçekmece Gölü’nden alan ilçe, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bakırköy ve Marmara Denizi ile komşudur. Son yıllarda bölgede çok sayıda toplu konut projelerinin inşa edilmesi ile birlikte nüfus da çok hızlı bir şekilde artmıştır. Bu nedenle Türkiye’nin en hızlı gelişen merkezlerinden biri olan Küçükçekmece ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Küçükçekmece Parça Eşya Taşıma

Küçükçekmece parça eşya taşıma hizmetlerine de yön veren merkezlerden bir tanesidir. Özellikle büyük toplu konut projelerinin hayat geçmesi ile birlikte parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep de önemli ölçüde artmıştır. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların taşınması için Küçükçekmece parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların istenen noktaya güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. En iyi Küçükçekmece parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye

Küçükçekmece evden eve nakliye hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik seviyesi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyecektir. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön sırada tutan Octovan, sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. Hizmet kalitesini artırmak için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, firmaların donanım ve yeterlilik seviyelerini de kontrol etmektedir. En iyi Küçükçekmece evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Küçükçekmece Evden Eve Taşımacılık

Küçükçekmece evden eve taşımacılık hizmetleri büyük bir deneyim ve tecrübe gerektirmektedir. Hizmet alan kişilere kusursuz bir ev taşıma deneyimi vadeden Octovan, profesyonel ekipleri ile taşınma sürecinin her anında yanınızdadır. Müşterilerine fiyat garantisi sunan Octovan’da teklif edilen fiyat kesinlikle değişmemektedir. Ek hizmet talebi yok ise, sunulan fiyat teklifi kesinlikle değişmez ve hizmet alan kişiler taşınma günü olumsuz fiyat sürprizleri ile karşılaşmazsınız. Ek olarak, hizmet alan kişilere hasar garantisi de veren Octovan’da eşyaların taşınma sürecinde hasar görmesi durumunda oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükçekmece evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet son yıllarda en üst seviyeye ulaşmıştır. Son yıllarda Küçükçekmece’nin Türkiye’nin en fazla göç alan merkezlerinden biri olması nedeni ile bölgedeki nakliyat firması sayısı da ikiye katlanmıştır. Bölgenin nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile Küçükçekmece’de çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaşınca büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer ilçeleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygundur. Bölgede nüfusun çok hızlı bir şekilde artmaya başlaması ile birlikte nakliyat firmalarının sayısı da çok hızlı bir şekilde artmıştır. Küçükçekmece’deki rekabetin en üst seviyeye ulaşması nedeni ile Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları da aşağı inmiştir. Özellikle rakiplerinin bir adım öne geçmek isteyen nakliyat firmalarının fiyatı aşağı çekmesi ile genel olarak nakliyat fiyatları diğer ilçelerden daha uygun hale gelmiştir. En iyi Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Küçükçekmece Evde Eve Nakliyat Tavsiye

Küçükçekmece evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet sunan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Küçükçekmece evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Nakliyat firması seçimi yapmadan önce mutlaka evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Küçükçekmece Şehirler Arası Nakliyat

Küçükçekmece şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük eden ilçeler arasında yer almaktadır. Küçükçekmece’de art arda inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile birlikte bölge tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Genellikle orta ve düşük gelirli ailelerin yaşamayı tercih ettiği bir bölge olan Küçükçekmece, İstanbul’a taşınmaya karar veren ailelerin de en çok tercih ettiği merkezler arasındadır. Sunduğu sağlık, eğitim ve sosyal yaşam alanları ile fark yaratan Küçükçekmece şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği noktalardandır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükçekmece şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Uygun ve Güvenilir Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Octovan taşımada güvenilir nakliyecilerle Küçükçekmece evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra, aldığınız hizmeti özelleştirerek premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!