COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Yüzlerce nakliyat firması arasından en tecrübeli ve güvenilir olanını bulmak sizin için çok zor olacaktır bu yüzden sizin için hem güvenilir hem de işinde en iyi olan nakliyat platformunu ayağınıza getirdik. Octovan ile yeni evinize taşınırken küçük sürprizler ile karşılaşmazsınız her şey istediğiniz gibi ve stressiz geçer. Octovan dan evden eve nakliyat hizmeti almak için ne yapmalıyım diyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat için Yapmam Gereken İşlemler Nelerdir?

Octovan ile nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken şey çok kolay. İlk olarak Octovan web sitesine girip fiyat modülümüz sayesinde nakliyat hizmetinin fiyatını hesaplayabilirsiniz. Daha sonrasında gerekli bilgileri doldurarak istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz. Tercihinize göre ödemeyi online olarak kredi kartı ile veya taşıma günü nakit olarak yapabilirsiniz. Ve son olarak rahat bir taşınma döneminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Octovan evden eve nakliyat olarak sabit fiyat uygulamamız bulunmaktadır. Yani herkes aynı şartlarda ise aynı fiyatı ödeyecektir. Bu uygulamayı fiyat modülümüzü kullanarak test edebilirsiniz. Fiyat modülü sayesinde taşınacak oda veya diğer ölçülerin bilgilerini girerek evden eve nakliyat hizmeti için ödeyeceğiniz fiyat hesaplayabilirsiniz. Hesapladığınız fiyat yanlış hesaplama yapmadığınız ve ek paket almadığını sürece değişmeyecektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular