0850 305 16 90

Octovan ile Profesyonel Bakırköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan ile Bakırköy içerisindeki tüm nakliyat hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra premium taşımadan yararlanabilir, şehirler arası taşınabilir; ya da eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerini alabilirsiniz. İstanbul Bakırköy Evden Eve taşıma hizmeti rezervasyonu için hemen tıklayın!

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken kullanıcıların kendilerine uygun olan nakliye firmasını iyice araştırmaları gerekmektedir. İstanbul’un en büyük ve yoğun semtlerinden biri olan Bakırköy, bünyesinde barındırdığı Yeşilköy, Ataköy ve Florya gibi sempleriyle özellikle taşınma sektöründe daha hareketli ve merkezi bir noktadadır. İstanbul Bakırköy evden eve nakliyat işlemi sırasında temiz, özenli ve güvenilir bir şekilde hareket edilmelidir. Evden eve nakliyat firması seçilirken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri memnuniyeti ve farklı ödeme seçenekleri gibi kriterlere de dikkat edilmelidir. Bakırköy evden eve nakliyat denilince akıllara şüphesiz ki eşyalarınızın yeni evinize nakliye edileceği konusunda kime güveneceğiniz sorusu gelir. Bu noktada alanında profesyonel ve güvenilir nakliyecilere sahip olan Octovan gelir.

Bakırköy Evden Eve Taşımacılık

Bakırköy evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için büyük çaba sarf eden Octovan, nakliyat firmalarının güncelliğini ve donanımlarını da sürekli olarak denetlemektedir. Hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunan Octovan’da, ek hizmet talep edilmemesi durumunda, ilk fiyat kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizler ile karşılaşmamaktadır. En iyi Bakırköy evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır!

Profesyonel Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firması

Yüzlerce nakliyat firması arasından en tecrübeli ve güvenilir olanını bulmak sizin için çok zor olacaktır bu yüzden sizin için hem güvenilir hem de işinde en iyi olan nakliyat platformunu ayağınıza getirdik. Octovan ile yeni evinize taşınırken küçük sürprizler ile karşılaşmazsınız her şey istediğiniz gibi ve stressiz geçer. Octovan dan evden eve nakliyat hizmeti almak için ne yapmalıyım diyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Bakırköy Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Bakırköy evden eve asansörlü nakliyat işlemleri yüksek katlı binalarda ve taşınması zor alanlarda taşınırken büyük kolaylık sağlayan bir işlemdir. Asansörlü nakliyat sisteminin tercih edilmesindeki en büyük neden normal nakliyat sistemine göre daha pratik ve güvenli olmasıdır. Taşınacak eşyaların tek tek çıkarılması yerine birçok eşyanın hızlı bir şekilde ve hasar görmeden çıkarılması taşıma hizmeti alan kişilere büyük avantaj sağlar. Yüksek ve yaşlı binaları ile bilinen Bakırköy'de ev taşıma hizmeti alırken asansörlü nakliye tercihi yapmak işinizi kolaylaştıracaktır. Octovan, evden eve asansörlü nakliyat hizmeti alan kişilere pratik ve güvenli bir asansörlü nakliyat deneyimi yaşatır. Asansörlü nakliyat işlemi sırasında oluşacak herhangi bir hasara karşı eşya sigortası garantisi sunan Octovan, tecrübeli taşıma ekipleri ile en kaliteli Bakırköy evden eve asansörlü nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunar.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortası Ayrıcalığı

Bakırköy evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru seçimi yapabilmek konforlu ve stressiz bir taşınma deneyimi için büyük önem taşımaktadır. Nakliye firmalarının güvenilir ve sigortalı olması ev taşıma hizmeti alan kişilere büyük avantaj sağlayacaktır. Bakırköy evden eve taşıma sürecinde eşyalarınızda oluşacak herhangi bir zarar, nakliye firması tarafından aynı gün içinde karşılanır. Octovan, dayanıklı nakliye teçhizatları ve alanında en az 5 yıl tecrübeli taşıma ekipleriyle sigortalı evden eve nakliye hizmeti alan kişilerin yanında!

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Octovan evden eve nakliyat olarak sabit fiyat uygulamamız bulunmaktadır. Yani herkes aynı şartlarda ise aynı fiyatı ödeyecektir. Bu uygulamayı fiyat modülümüzü kullanarak test edebilirsiniz. Fiyat modülü sayesinde taşınacak oda veya diğer ölçülerin bilgilerini girerek evden eve nakliyat hizmeti için ödeyeceğiniz fiyat hesaplayabilirsiniz. Hesapladığınız fiyat yanlış hesaplama yapmadığınız ve ek paket almadığını sürece değişmeyecektir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat için Gereken İşlemler

Octovan ile nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken şey çok kolay. İlk olarak Octovan web sitesine girip fiyat modülümüz sayesinde nakliyat hizmetinin fiyatını hesaplayabilirsiniz. Daha sonrasında gerekli bilgileri doldurarak istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz. Tercihinize göre ödemeyi online olarak kredi kartı ile veya taşıma günü nakit olarak yapabilirsiniz. Ve son olarak rahat bir taşınma döneminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Nakliye hizmetinde Octovan hizmeti ile güvenli ve pratik bir taşınma deneyimini yakalayabilirsiniz. Bakırköy evden eve nakliyat için en uygun fiyatlarla nakliye hizmetini güvenilir ve temiz şekilde alabilirsiniz. Bakırköy evden eve nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!