0850 305 16 90

Octovan ile İstanbul Bağcılar Nakliye Hizmeti

Octovan'da güvenilir nakliyecilerle Bağcılar evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra, aldığınız hizmeti özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul Bağcılar nakliyat hizmeti için rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda İstanbul’da en fazla talep gören nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bağcılar ev taşıma, parça eşya taşıma ve ofis taşıma gibi hizmetlerin de en fazla alındığı merkezlerdendir. Kentsel dönüşüm projeleri ile dikkat çeken Bağcılar şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de ilk sıralarda yer almaktadır. Son dönemde yapılan yatırımlar ile Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Bağcılar genellikle orta ve alt gelirli ailelerin yaşam alanı olarak tercih ettiği bir merkezdir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Bağcılar evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bağcılar Parça Eşya Taşıma

Bağcılar parça eşya taşıma hizmetleri son yıllardaki en popüler nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep çok yüksektir. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların istenen yere nakliye edilmesi için de parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. En iyi Bağcılar parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Bağcılar Evden Eve Nakliye

Bağcılar evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik seviyesi taşınma deneyimini belirleyen en önemli faktördür. Bu neden ile alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile birlikte çalışan Octovan, hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Teklif edilen ilk fiyat, ek hizmet talebi olmaması durumunda, kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede de hizmet alan kişiler taşınma günü kötü bir sürprizle karşılaşmamaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Bağcılar evden eve nakliye hizmeti için yukarıdaki taşıma hizmeti al butonumuza tıklayarak fiyat alabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bağcılar Evden Eve Taşımacılık

Bağcılar evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Hizmet alan kişilere en kaliteli hizmeti sunma vizyonu ile faaliyet gösteren Octovan, alanının en deneyimli ve profesyonel taşıma ekipleri ile çalışmaktadır. Nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, firmaların yeterlilik seviyelerini ve donanımlarını sürekli olarak denetlemektedir. Hizmet alan kişilere nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme opsiyonu sunan Octovan, hasar güvencesi ile fark yaratmaktadır. Taşıma esnasında eşyalarda oluşan hasarlar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En iyi Bağcılar evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bağcılar evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet her geçen gün artmaktadır. Bölgedeki kentsel dönüşüm projelerinin sayısının artması ile birlikte nakliyat hizmetlerine olan talepler de artmaktadır. Bağcılar’ın nakliyat sektörünün en büyük ve önemli pazarlarından biri haline gelmesi ile evden eve nakliyat firmaları sayısı ikiye katlanmıştır. Ek olarak, bölgenin önemli bir nakliyat pazarı olması yüzünden çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da burada faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. En iyi Bağcılar evden eve nakliyat firmaları ile işbirliği yapmak için Octovan’a ulaşmanız yeterlidir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer ilçeleri ile kıyaslandığında oldukça uygundur. Bunun en önemli nedeni ise Bağcılar nakliyat firmaları arasında yaşanan büyük rekabettir. Rakiplerinin önüne geçerek daha fazla iş almak isteyen nakliyat firmaları fiyatları aşağı çekme yoluna gitmektedir. Rekabette geride kalmak istemeyen diğer nakliyat firmalarının da fiyat düşürmesi ile Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları aşağı inmiştir. En iyi Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Bağcılar evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Bağcılar nakliyat firmaları arasından tercih yapmadan önce mutlaka Bağcılar evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bağcılar Şehirler Arası Nakliyat

Bağcılar şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de en üst sıralarda yer almaktadır. Bağcılar’ın Türkiye’nin en fazla göç alan merkezlerinden biri olması nedeni ile şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan ilgi de çok yüksektir. Şehir dışından İstanbul’a taşınan orta ve düşük gelirli ailelerin büyük bir bölümü Bağcılar bölgesinde yaşamayı tercih etmektedir. Bu nedenle Bağcılar şehirler arası nakliyat hizmetleri en fazla aranan nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmeti için alanında deneyimli ve profesyonel ekipler ile çalışan Octovan, problemsiz ve güvenli bir taşınma deneyimi sunuyor. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Bağcılar şehirler arası nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınzda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!