COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Yüzlerce nakliyat firması arasından aradığınızı bulamadıysanız Octovan’a göz atmalısınız. Octovan kaliteli ve tecrübeli nakliye ekibi ve eşya sigortasıyla en çok tercih edilen nakliyat firmalarından birisi olmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini korumuş olan nakliyat firmalarındandır. Her zaman müşteri odaklı çalışarak güvenli ve kaliteli firmalarının başında gelmiştir. Sizin de Octovan’dan nakliye hizmeti almanız çok kolay. Randevu almak için tek yapmanız gereken Octovan’ın sitesine girip gerekli bilgileri doldurmaktır. Bu işlem sonrasında seçtiğiniz gün nakliye ekibimiz evinize gelerek taşımayı gerçekleştirir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatları Sabit Midir?

Kesinlikle! Octovan ile aldığınız nakliyat hizmetinin fiyatı sabittir. Fakat aldığınız ek paketlere göre ücret artış gösterebilir. Octovan sitesine girip fiyat hesaplama modülünü kullanarak ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz. Hesapladığınız miktar hatalı hesaplama yapmadığınız sürece doğru olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Önce Hangi İşlemleri Yapmalıyım?

Evden eve nakliyat hizmeti aldığınızda herhangi bir ek paket almadıysanız nakliye ekibimiz gelmeden önce eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirmeniz gerekir. Eğer kolileme hizmeti aldıysanız taşıma günü ekip arkadaşlarımız gelerek eşyalarınızı taşımaya uygun hale getirecektir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Octovan sitesine girerek ücret hesaplama modülünden ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz. Seçtiğiniz seçeneklere göre fiyat değişmektedir. Fiyatlara Octovan sitesinden ve aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular