0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Avcılar Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Avcılar evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşıma hizmetiniz için rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımadan önce doğru nakliyat firmasını bulmak oldukça önemlidir. Ancak bu araştırma sırasında çok zaman kaybedebilirsiniz. Octovan ile zaman kaybetmeden güvenilir ekipler ile Avcılar evden eve nakliyat hizmeti alabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınabilirsiniz. Avcılar evden eve nakliyat hizmeti Marmara Bölgesi’nde en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul'daki büyük ilçelerden biri olan Avcılar ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Avcılar konumu, sosyal yaşam olanakları ve benzersiz doğası ile tam anlamı ile bir cazibe merkezidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Avcılar evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Ekipleri

Octovan evden eve nakliyat ekipleri profesyonel ve tecrübeli nakliye ekipleri arasından eleme ile seçilmektedir. Nakliye ekiplerinin taşıma yetki belge kontrolünü sağladıktan sonra, araç tipini ve ekip personelin yeterli olup olmadığını detaylı bir şekilde inceliyoruz. Böylece sizlere profesyonel nakliye ekiplerimiz ile en güvenilir nakliyat hizmetini sunuyoruz.

Yeni Evinize Kolayca Taşının

Yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmak için tek yapmanız gereken Octovan web sitesini ziyaret etmek ya da mobil uygulamasını indirmektir. Ardından karşınıza çıkan bölümde taşınacağınız evinizin adresini ve taşınma tarihini girdikten sonra karşınıza size özel hazırlanan Octovan Avcılar evden eve nakliyat fiyatı çıkacaktır. Bu ekranda dilerseniz anında kredi kartınız ile ödemenizi yapabilir ya da taşınma günü nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Avcılar evden eve nakliye fiyatları Marmara bölgesindeki diğer merkezlere oranla çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni ise Avcılar'ın İstanbul'un en büyük ilçelerinden biri olmasıdır. Nakliyat hizmetlerine olan talebin çok yoğun olması ile birlikte çok sayıda nakliyat firması bölgede hizmet vermektedir. Avcılar'da nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet de nakliyat fiyatlara yansımıştır. Rakiplerinin önüne geçmek isteyen nakliyat firmaları fiyatlarda indirim yapmayı tercih etmektedir. Bu yüzden de Avcılar evden eve nakliyat fiyatları diğer merkezlere oran ile çok daha uygundur. En iyi Avcılar evden eve nakliyat fiyatları Octovan ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!