COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evinizi taşımadan önce doğru nakliyat firmasını bulmak oldukça önemlidir. Ancak bu araştırma sırasında çok zaman kaybedebilirsiniz. Octovan ile zaman kaybetmeden güvenilir ekipler ile Avcılar evden eve nakliyat hizmeti alabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınabilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Ekipleri Nasıl Seçiliyor ?

Octovan evden eve nakliyat ekipleri profesyonel ve tecrübeli nakliye ekipleri arasından eleme ile seçilmektedir. Nakliye ekiplerinin taşıma yetki belge kontrolünü sağladıktan sonra, araç tipini ve ekip personelin yeterli olup olmadığını detaylı bir şekilde inceliyoruz. Böylece sizlere profesyonel nakliye ekiplerimiz ile en güvenilir nakliyat hizmetini sunuyoruz.

Yeni Evinize Kolayca Taşının

Yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmak için tek yapmanız gereken Octovan web sitesini ziyaret etmek ya da mobil uygulamasını indirmektir. Ardından karşınıza çıkan bölümde taşınacağınız evinizin adresini ve taşınma tarihini girdikten sonra karşınıza size özel hazırlanan Octovan Avcılar evden eve nakliyat fiyatı çıkacaktır. Bu ekranda dilerseniz anında kredi kartınız ile ödemenizi yapabilir ya da taşınma günü nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye işlemlerinizde ne kadar ödeyeceğinizi görebilmeniz için Octovan olarak sizlere sabit evden eve nakliyat fiyatları hazırladık. Üstelik bu nakliye fiyatlarımız işlemler sonucunda değişmiyor!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular