COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Octovan Başakşehir Evden Eve Nakliyat Güvenli Midir?

Kesinlikle! Octovan ile alacağınız evden eve nakliyat hizmetlerine güvenebilirsiniz. Güvenilir olduğumuzu kanıtlayan şeylerin başında müşterilerimizin memnuniyeti gelir. Bunun dışında güvenilirliğimizi kanıtlayan birçok uygulamamız bulunur. Örnek vermemiz gerekirse eşya sigortası ile eşyalarınızın güvenliğine garanti sağlıyoruz. Eşya sigortasını kısaca şöyle ifade edebiliriz; taşıma sırasında eşyalarınızdan birine ufak bile olsa bir hasar gelirse sorumluluğu üstlenerek hasarın maddi zararını karşılıyoruz ve böylece sizi oluşabilecek bütün zor durumlardan koruyoruz. Bu ve bunun gibi uygulamalarımız ile müşterimizin memnun olmasını ve stressiz bir taşınma dönemi geçirmesini sağlıyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nelerdir?

Octovan ile Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken Octovan web sitesine girerek fiyat modülümüz ile ödeyeceğiniz miktarı hesaplamak olacaktır. Fiyat modülümüz sayesinde gerekli seçenekleri seçerek ödeyeceğiniz miktarı kendiniz hesaplayabilirsiniz. Daha sonrasında tarih gibi önemli bilgileri girerek randevunuzu oluşturabilirsiniz ve dilerseniz son adımda Kredi Kartı ile ödemenizi yapabilirisiniz. Eğer nakit ödeme yapmak isterseniz taşıma gününü bekleyip ekip arkadaşlarımıza ödeme yapabilirisiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Octovan ile Başakşehir evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplaması çok kolaydır çünkü sabit fiyat uygulanır. Yani herkes aynı koşullarda ise aynı miktarı öder ve herkes kendi ödeyeceği miktarı kendi hesaplar. Bunun için tek yapmanız gereken Octovan sitesine girerek fiyat al butonuna tıklamaktır. Sonrasında ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular