0850 305 16 90

En Uygun ve Güvenilir Başakşehir Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan ile İstanbul Başakşehir evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi siz de Octovan güvencesiyle profesyonel ve yüksek puanlı nakliye ekiplerinden Başakşehir evden eve nakliye hizmetini en uygun fiyata almak için hemen tıklayın!

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Octovan ile alacağınız evden eve nakliyat hizmetlerine güvenebilirsiniz. Güvenilir olduğumuzu kanıtlayan şeylerin başında müşterilerimizin memnuniyeti gelir. Bunun dışında güvenilirliğimizi kanıtlayan birçok uygulamamız bulunur. Örnek vermemiz gerekirse eşya sigortası ile eşyalarınızın güvenliğine garanti sağlıyoruz. Eşya sigortasını kısaca şöyle ifade edebiliriz; taşıma sırasında eşyalarınızdan birine ufak bile olsa bir hasar gelirse sorumluluğu üstlenerek hasarın maddi zararını karşılıyoruz ve böylece sizi oluşabilecek bütün zor durumlardan koruyoruz. Bu ve bunun gibi uygulamalarımız ile müşterimizin memnun olmasını ve stressiz bir taşınma dönemi geçirmesini sağlıyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortası

Eşyalarınız sizler için ne kadar önemliyse bizler için de o kadar önemli ve hassastır. Bu yüzden eşyalarınızın bizimle güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Alanında profesyonel olan ve kullanıcılarımız tarafından yüksek puan alan nakliye ekiplerimiz taşınma öncesi, eşyalarınıza uygun kontrolleri yaparak nakliyat aracına uygun bir şekilde yerleştirirler. Her ne kadar ihtimali düşük olsa bile olası bir aksilikte eşyalarınıza bir zarar gelme durumunda, maddi hasarınız nakliye ekibi tarafından o an karşılanmaktadır.

Başakşehir Evden Eve Taşımacılık

Başakşehir evden eve taşımacılık hizmeti sunan nakliyat firmaları hizmet alan kişilere birçok farklı seçenek sunmaktadır. Başakşehir evden eve taşımacılık hizmeti alırken en çok karşılaşılan sorulardan bir tanesi de ek hizmet konusudur. Başakşehir bölgesinin büyük bir bölümü yaşlı binalardan oluştuğu için birçok binada ya asansör bulunmamaktadır ya da eski tip ve küçük asansörler eşya taşıma işlemi için uygun değildir. Böyle bir durumda, özellikle de üst katlara eşya taşıma yapılacak ise en iyi çözüm asansörlü nakliyat ek hizmetinden faydalanmaktır. Bu yüzden Başakşehir evden eve taşımacılık hizmeti sunan nakliye firmalarının büyük bir çoğunluğu asansörlü nakliyat hizmeti de vermektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Octovan ile Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken Octovan web sitesine girerek fiyat modülümüz ile ödeyeceğiniz miktarı hesaplamak olacaktır. Fiyat modülümüz sayesinde gerekli seçenekleri seçerek ödeyeceğiniz miktarı kendiniz hesaplayabilirsiniz. Daha sonrasında tarih gibi önemli bilgileri girerek randevunuzu oluşturabilirsiniz ve dilerseniz son adımda Kredi Kartı ile ödemenizi yapabilirisiniz. Eğer nakit ödeme yapmak isterseniz taşıma gününü bekleyip ekip arkadaşlarımıza ödeme yapabilirisiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyatta Parça Eşya Taşıma

Octovan’da evden eve nakliyat yapmanın yanı sıra parça eşyalarınızı da taşıyabilirsiniz. Hatta yapı marketlerinden aldığınız bir eşyayı bile Octovan’la taşıyabilirsiniz. Parça eşya taşımak birçok insanın kullandığı ve tercih ettiği bir seçenek olmaktadır. Başakşehir eşya taşıma hizmeti git gide yaygınlaşan ve insanlara oldukça zaman kazandıran bir taşıma hizmeti oldu. Profesyonel ve sistematik yapılan parça eşya taşıma işlemi hiçbir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı belirli süre içinde sizlere ulaştırır. Aynı zamanda sizler de sadece parça eşyanız için ücretlendirilirsiniz. Dolayısıyla sizler için de daha tasarruflu bir yol olmaktadır.

Başakşehir Şehirler Arası Nakliyat

Başakşehir şehirler arası nakliyat hizmeti sektördeki en popüler hizmetlerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nın en fazla göç alan merkezleri arasında en üst sıralarda yer alan Başakşehir ilçesinin konumu, ulaşım ve sosyal yaşam alanları ile fark yaratmaktadır. Bu yüzden farklı şehirlerden birçok kişi Başakşehir şehirler arası nakliyat hizmeti alarak bölgeye yerleşmektedir. Türkiye’nin en önemli cazibe merkezlerinden biri olarak gösterilen Başakşehir şehirler arası nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği bölgelerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Octovan ile Başakşehir evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplaması çok kolaydır çünkü sabit fiyat uygulanır. Yani herkes aynı koşullarda ise aynı miktarı öder ve herkes kendi ödeyeceği miktarı kendi hesaplar. Bunun için tek yapmanız gereken Octovan sitesine girerek fiyat al butonuna tıklamaktır. Sonrasında ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra İstanbul evden eve nakliye fiyatları hakkında bilgi almak içi buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Güvenilir ve yüksek puanlı nakliyecilerle sorunsuz taşın. İstersen nakliye hizmetini özelleştirerek asansörlü nakliyat ya da premium taşıma hizmetinden yararlan. Hemen rezervasyon yap, sabit fiyatlı taşıma hizmetini hemen yakala!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!