0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ümraniye Nakliyat Hizmeti

Octovan güvencesiyle Ümraniye evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşıma hizmetini güvenilir ve profesyonel ekiplerden almak için hemen tıklayın!

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat İstanbul’da öne çıkan hizmetlerden biridir. İstanbul anadolu yakasının en büyük ilçelerinden biri olan Ümraniye ev taşıma hizmetleri, eşya taşıma, eşya depolama ve yapı marketten eşya taşıma hizmetlerine olan yoğun talep ile dikkat çekmektedir. İstanbul Asya kıtasının en kalabalık ilçelerinden biri olan Ümraniye; Üsküdar, Ataşehir, Kadıköy ve Göztepe ilçeleri ile komşudur. Nakliyat sektörünün en önemli pazarlarından biri olan Ümraniye aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçeleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Gerek iş yerleri için gerek okullar için merkezi bir konumda bulunan Ümraniye, nakliye sektörünün hareketli semptlerinden biridir.

Ümraniye Evden Eve Nakliye ve Taşıma Hizmeti

Yeni evinize taşınırken sorunsuz ve temiz bir taşınma gerçekleştirmek isterseniz profesyonel ve tecrübeli ekipler ile anlaşmanız oldukça önemlidir. Octovan olarak Ümraniye evden eve nakliye hizmetlerimizde sizin için bir çok nakliyat firması arasından özenle şeçtiğimiz ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Aynı zamanda taşınma sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız müşteri hizmetlerimizi arayarak anında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye şehir içi nakliyat için İstanbul içerisinde en çok nakliye hizmeti alan destinasyonlar arasında; ümraniye-ataşehir evden eve nakliyat, ümraniye-kadıköy evden eve nakliyat, ve ümraniye-beylikdüzü evden eve nakliyat bulunmaktadır.

Nakliye İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Standart bir evden eve nakliye işlemi genellikle 4-5 saat arasında tamamlanmaktadır. Ancak bu süre kaç adet eşyanızın olduğuna ve evinizin büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Aynı zamanda taşınmanın yapılacağı mesafenin de doğru bir şekilde hesaplanması oldukça önemlidir. Bu işlemler için Octovan nakliye fiyatları hesaplama modülümüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rahatlıkla Ücretsiz Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 11 Yer içeriğimizi inceleyerek evden eve nakliye hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için buraya tıklayabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Ümraniye evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Ümraniye evden eve nakliye tavsiye bölümünü inceleyerek nakliyat firmalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Hizmet alan kişilere en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunan Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliye Fiyatları Hesaplama

Octovan olarak sunacağımız hizmetlerde fiyatlarımızı sabitliyoruz. Böylece yapılan işlemlerin sonunda farklı fiyatlar ile karşılaşmayacaksınız. Dilerseniz aşağında sizin için hazırladığımız Ümraniye evden eve nakliye fiyatları ve ücretleri tablosunu inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!