0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle En Kolay ve Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliyat

Octovan'ın profesyonel nakliye ekibiyle İstanbul evden eve nakliye, eşya taşıma, depolama ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik eşyalarınız için dayanıklı ve su geçirmez plastik kolilerde taşıma hizmeti alabilirsiniz! Rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti nakliyat sektörünün en önde gelen hizmetlerindendir. Her yıl çok yoğun bir şekilde göç alan İstanbul, evden eve nakliyat işlemlerinin merkezi konumundadır. Sektörün en önemli merkezlerinden biri olması nedeni ile çok sayıda İstanbul nakliyat firması hizmet sunar, ancak nakliyat firmaları arasında büyük farklılıklar bulunur. İstanbul evden eve nakliye firması seçimi yaparken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri hizmetleri ve ödeme seçenekleri gibi önemli kriterlere dikkat etmek gerekir. Profesyonel ve en uygun fiyatlı İstanbul nakliyat hizmeti için bu fark yaratan hizmetlerin tamamını ve çok daha fazlasını Octovan’da bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için inceleyebilirsiniz: Profesyonel İstanbul Nakliyat Şirketi Nasıl Bulunur?

İstanbul Evden Eve Nakliye

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden olan İstanbul’da evden eve nakliyat hizmetine olan talep gün geçtikçe artış göstermektedir. Sınırları içerisinde yer alan hem eğlenceli hem de sakin alanları, tarihi sokakları, turistik yerleri, kültür ve sanat etkinlikleri ile her kesimden insana hitap eden ve taşınma talebinin bir hayli fazla olduğu İstanbul nakliye sektörü için en önemli pazarlardan birisidir. Buna bağlı olarak da bölgede birçok “İstanbul nakliyat” firması faaliyet göstermektedir. Evden eve nakliyat son derece titizlik ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden taşınma günü kötü bir sürprizle karşılaşmamanız için onlarca İstanbul nakliye firması arasından kendiniz için en doğru olanı tercih etmeniz gerekir. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Octovan’da taşımacılık için gerekli bütün belgelere sahip olan ve işini severek yapan İstanbul nakliyat firmalarımız verdikleri her hizmetin ardından hizmet alan müşterilerimizden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Böylelikle hizmet almak isteyen kişiler istediği evden eve nakliyat firmamız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve kendileri için en uygun işletmeyi seçebilirler. Kaliteli bir İstanbul nakliye hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterli.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Eşya Sigortası Ayrıcalığı

İstanbul eşya taşıma ofis taşıma veya parça eşya taşıma hizmeti alırken eşyaların zarar görmemesi büyük önem taşır. Çünkü bazı eşyaların manevi değeri maddi değerinden çok daha fazla olabilir. Maddi açıdan da büyük önem taşıyan eşyaların ev taşıma sürecinde zarar görmemesi hizmet alan kişilerin en hassas noktalarıdır. Bu hassasiyetin farkında olan ve birlikte çalıştığı nakliyat firmaları çalışanları için düzenli olarak eğitimler veren Octovan, İstanbul nakliyat hizmeti verdiği kişilerin taşınma stresini yaşamamasını sağlar. Sadece alanında deneyimli İstanbul nakliyat firmaları ile çalışan Octovan’ın hedefi hizmet alan kişilere en iyi ev taşıma ve eşya taşıma deneyimini yaşatmaktır. Evden eve nakliyat sürecinde eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda, nakliyat firması aynı gün oluşan zararı karşılar.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılık

İstanbul parça eşya ve ofis taşımacılık hizmetleri İstanbul evden eve nakliyat hizmetinden sonra en fazla talep edilen taşımacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Bölgenin ekonomi ve ticaret açısından ülkenin en önemli merkezlerden birisi olması sebebi ile şehirde birçok yapı market ve avm bulunmaktadır. Özellikle bu tarz yerlerden alınan beyaz eşya, koltuk takımı ve ofis malzemeleri gibi taşımacılık hizmetleri özel araç ile gerçekleştirilemeyeceği için parça eşya taşımacılık hizmeti talep edilmektedir. Sektörde faaliyet gösteren çoğu nakliyat firması tek tip araç çeşidi ile hizmet verdiği için bu tarz taşımacılık hizmetleri sunmaz veya yüksek bir ücret talebinde bulunurlar. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma araç çeşitlerini bulunduran Octovan’da, eşyalarınızın hangi araca yerleştirileceğine dahi siz karar verirsiniz. Böylelikle İstanbul taşımacılık hizmetleri arasındaki en uygun fiyatlı nakliyat hizmetinizi en kaliteli firma ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kusursuz bir İstanbul parça eşya taşımacılık hizmeti almak için en profesyonel firmalar ile çalışan Octovan’la iletişim kurmanız yeterlidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sabit Fiyat Garantisi!

İstanbul evden eve nakliyatta profesyonel olmayan ve alanlarında başarısız firmalar nakliyat sonrasında anlaştığınız fiyatta satın almamış olduğunuz taşımacılık hizmetleri söyleyerek daha fazla ücret ödemenizi isterler. Octovan’da böyle bir durum ile karşılaşma olasılığınız imkansızdır.

Octovan olarak sizlere nakliyat hizmeti öncesi bütçenizi daha iyi ve kesin sonuçlarla ayarlayabilmeniz için fiyat modülü uygulamaktayız. Ana sayfamızda bulunan fiyat al modülümüzden nakliyatınızın detaylarını paylaşarak ne kadar bütçe ayarlamanız gerektiğini öğrenebilir ve evden eve nakliyatınız için uygun olduğunuz bir zamanda rezervasyon alabilirsiniz. İstanbul nakliye fiyatları Octovan'a özel hem uygun hem de sabit fiyattadır ve siz ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde kesinlikle değişmeyecektir. Profesyonel bir İstanbul taşımacılık hizmeti için Octovan doğru bir tercih olacaktır.

İstanbul Nakliyat Alanında Deneyimli ve Profesyonel Ekip ile Çalışmak

Octovan’da çalışan İstanbul nakliye ekiplerimiz alanında deneyimli ve profesyonel nakliyat ekipleridir. Taşımacılık hizmetleri sonrasında her ekibimiz, kullanıcılarımız tarafından puanlanmakta ve yorumlanmaktadır. Octovan ekibi olarak, gelen puanlardan yüksek puan almış nakliye ekiplerimizle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Böylece nakliye ekiplerimiz yüksek puan almış, kullanıcılarımızın tavsiye ettiği taşıma ekiplerinden oluşmaktadır. Ayrıca, başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yaptıktan sonra diğer gerekliliklerimizi göz önüne alarak profesyonel ekipleri ailemize katmaktayız. Daha en baştan yapılan bu kontrollerimiz, sizlerin nakliyat sürecini tamamiyle olumlu etkilemektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Yaparken Bir Sorun Yaşarsam Kiminle İletişime Geçerim?

Alanında profesyonel müşteri temsilcilerimiz size sadece nakliyatınızdan önce değil, ödeminizi yaptıktan sonra da destek vermeye devam eder. Octovan olarak kullanıcılarımızın İstanbul evden eve, parça eşya, ofis taşıma veya depolama işlemleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşamaması için var gücümüzle çalışmaktayız ve yaşanabilecek sorunları minimuma indirmekteyiz. Bu noktada olası bir sorunda müşteri servisimize rahatça ulaşabilir kafanıza takılan herhangi bir soruda ya da yaşadığınız sorunda iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Octovan’da tüm nakliyat işleminiz sistematik ve profesyonel şekilde yapılır. Nakliyat işleminizi yüksek puan alan ve referansa sahip olan nakliyat ekiplerimizle tamamlamaktasınız. Dilerseniz eşya paketleme, asansörlü nakliyat ve montaj işlemi gibi ek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. En önemlisi ise İstanbul nakliyat işleminiz için ne kadar bütçe ayıracağınızı belirleyebilir ve nakliyatınızı gerçekleştirmeden önce bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Böylelikle taşınma günü kötü bir sürprizle karşılaşmadan evden eve nakliyat işlemlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatlarımız ne kadar eşya taşıyacağınıza ve diğer nakliyat tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Nakliyatınız için belirttiğimiz fiyat kesinlikle sabittir ve ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde değişmeyecektir. Fiyat almak için rezervasyon sayfasından otomatik fiyat hesaplatabilir ya da müşteri hizmetlerimize bağlanarak İstanbul nakliye fiyatını öğrenebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin İstanbul İçin En Kolay ve Güvenilir Hali

İstanbul'da evden eve nakliyat işlemlerinize size her konuda yardımcı olacak olan Octovan'ın, güvenilir ve kurumsal nakliye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!