COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Güvenli Firma Nasıl Bulurum?

İstanbul evden eve nakliyat, sektördeki karmaşıklığın en çok yaşandığı illerden biridir. Çünkü çok fazla nakliyat şirketi bulunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat yapan tüm firmalar aynı görevi yapmakta fakat aynı kaliteyi ne yazık ki sunmamaktadır. Dolayısıyla dikkat etmeniz gereken birçok kural vardır. En önemlilerini sıralayacak olursak; Sabit Fiyat Garantisi, Eşya Sigortası, Müşteri Servisi, Alanında Profesyonel Olan Nakliyat Ekibi, Gerekli Belgelere Sahip Olunması. Bu maddelerin hepsi ve daha fazlası Octovan’da sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için inceleyebilirsiniz: Profesyonel İstanbul Nakliyat Şirketi Nasıl Bulunur?

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sabit Fiyat Garantisi!

İstanbul evden eve nakliyatta profesyonel olmayan ve alanlarında başarısız firmalar nakliyat sonrasında anlaştığınız fiyatta satın almamış olduğunuz hizmetleri söyleyerek daha fazla ücret ödemenizi isterler. Biz buna kesinlikle karşı çıkmaktayız!

Octovan olarak sizlere nakliyat öncesi bütçenizi daha iyi ve kesin sonuçlarla ayarlayabilmeniz için fiyat modülü uygulamaktayız. Ana sayfamızda bulunan fiyat al modülümüzden nakliyatınızın detaylarını paylaşarak ne kadar bütçe ayarlamanız gerektiğini öğrenebilir ve evden eve nakliyatınız için uygun olduğunuz bir zamanda rezervasyon alabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat işleminiz için sunduğumuz fiyat, siz ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde kesinlikle değişmeyecektir!

İstanbul Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortası İmkanı!

Biliyoruz ki bazı eşyalarınız sizler için maddiyattan çok manevi anlamda daha değerli bir konumda olabilir. Aynı zamanda eşyanız maddi açıdan sizin için çok önemli olduğundan dolayı zarar gelmesini istemezsiniz. Bizler de bu hassasiyetinize maksimum seviyede önem vermekteyiz. Eşyalarınız sizler için ne kadar değerliyse bizler için de bir o kadar değerlidir. Çünkü biz, evden eve nakliyat işleminizi sorunsuz yaparak sizleri klasik nakliyat stresinden uzaklaştırmak için çalışırız. Dolayısıyla alanında profesyonel olan nakliyat ekipleriyle çalışmaktayız. Fakat olası bir durum da eşyalarınıza zarar geldiği takdirde, nakliyat ekibimiz o gün zararınızı karşılamaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Alanında Deneyimli ve Profesyonel Ekip İle Çalışmak

Octovan’da çalışan nakliyat ekipleri alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat ekipleridir. Bunun yanında ekiplerimiz kullanıcılarımız tarafından puanlanmakta ve yorumlanmaktadır. Ayrıca, başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yaptıktan sonra diğer gerekliliklerimizi göz önüne alarak ailemize katmaktayız. Daha en baştan yapılan bu kontrollerimiz, sizlerin nakliyat sürecini tamamiyle olumlu etkilemektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Yaparken Bir Sorun Yaşarsam Kiminle İletişime Geçerim?

Müşteri temsilcilerimiz size sadece nakliyatınızdan önce değil, ödeminizi yaptıktan sonrada yanınızda olmaktadır. Octovan olarak kullanıcılarımızın nakliyatları ile ilgili herhangi bir sorun yaşamaması için var gücümüzle çalışmaktayız ve yaşanabilecek sorunları minimuma indirmekteyiz. Bu noktada olası bir sorunda müşteri servisimize rahatça ulaşabilir kafanıza takılan herhangi bir soruda ya da yaşadığınız sorunda iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Octovan’da tüm nakliyat işleminiz sistematik ve profesyonel şekilde yapılır. Nakliyat işleminizi yüksek puan alan ve referansa sahip olan nakliyat ekiplerimizle tamamlamaktasınız. Dilerseniz eşya paketleme, montaj işlemi gibi ek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. En önemlisi ise İstanbul evden eve nakliyat işleminiz için ne kadar bütçe ayıracağınızı belirleyebilir ve nakliyatınızı gerçekleştirmeden önce bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Teklif verdiğimiz fiyatta siz herhangi bir ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde bir artış ya da azalış olmamaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatlarımız ne kadar eşya taşıyacağınıza ve diğer nakliyat tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Nakliyatınız için belirttiğimiz ücret kesinlikle sabittir ve ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde değişmeyecektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular