0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Ümraniye’den Beylikdüzü’ne Evden Eve Nakliyat

Sistemli Nakliyat Firması Nasıl Bulurum ?

Taşınma sürecine başlamak isteyen kişilerin aslında sistematik ve her şeyin planlı olduğu bir nakliye firmasıyla anlaşması her zaman için en iyi seçenektir. Bu durumun eksikliğini fark eden Octovan, nakliyat sürecinizde sizlere en sistematik ve sorunsuz hizmeti sunmakla beraber oturduğunuz yerden nakliyat işleminizi kolayca başlatabilir ve nakliyatınızla alakalı işlemi onaylamadan önce tüm detayları görebilirsiniz.

Ümraniye’den Beylikdüzü’ne Octovan’ın Sunduğu Avantajlar Nelerdir ?

Bir nakliyat sürecinde “Acaba eşyalarım kırıldı mı ?” “Acaba anlaşılan fiyata ekleme yapılacak mı?” “Bu kadar az eleman ile bütün evi kaç saatte taşıyacaklar?” gibi soruların kafanızı kurcalaması pek mümkün. Bu noktada Octovan sizlere fazlasıyla seçenek sunmaktadır. Eşya paketlemesinden nakliyat aracına kadar tüm seçenekleri görebilirsiniz ve nakliyat sürecinizin, tamamiyle sizin istediğiniz gibi gitmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonların başında sizleri bekleyen müşteri servisimiz ödeme sonrasında da herhangi bir sorun yaşadığınızda yanınızda olacaktır. Siz de aklınızı kurcalayan herhangi bir durumda müşteri servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye’den Beylikdüzü’ne Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Sabit fiyat ve taşıma garantisi kapsamında taşınacak eşyalarınızı, sizinle çalışacak eleman sayısını, nakliyat aracını ve diğer etmenleri bizimle paylaştıktan sonra nakliyat süreciniz için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Ümraniye’den Beylikdüzü’ne Nakliyat Fiyatları

Octovan’da uygulanan sabit fiyat uygulamamızda taşıma işlemlerine göre belirttiğimiz miktarda, ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde herhangi bir değişiklik olmayacağına emin olabilir ve profesyonel ekibimizle sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!