0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Ümraniye'den Kadıköy'e Evden Eve Nakliyat

Ümraniye'den Kadıköy'e Kaliteli Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Taşınmak istiyorsunuz fakat nakliyat sürecinin nasıl işleyeceği konusunda endişeniz mi var? Octovan ile endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Octovan sizleri memnun edecek ve nakliyat sürecinizinden memnun kalacağınız birçok seçeneğiyle en kaliteli hizmeti vermek için var.

### Ümraniye'den Kadıköy'e Nakliyat Garantisi

Nakliyat yapılırken ne yazık ki eşyaların kırılması, düşürülmesi, yanlış şekilde paketlenip yanlış taşınması gibi birçok sorunla karşı karşıya kalmak mümkün. Bizler ise bu can sıkıcı durumlara bir çözüm olmak için sizlerle iletişim halindeyiz. Octovan ile taşınan eşyaların, firmamız tarafından sabit fiyat, hasar güvencesi ve güvenilir ödeme garantisi olmakla beraber, herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde ya da içinize sinmeyen herhangi bir durum olduğunda rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonun arkasında sorularınızı yanıtlamak isteyen harika bir ekip var.

### Ümraniye'den Kadıköy'e Nakliyatta Taşınan Eşya Sigortası

Nakliyat sırasında veya yerleştirme yapılırken herhangi bir zarara uğramanızı istemeyiz. Eşyalarınızın nakliye öncesi kontrol edilmesinin ardından taşıma sonrası oluşan herhangi bir zarar nakliye ekibi tarafından karşılanmaktadır.

### Ümraniye'den Kadıköy'e Nakliyat Fiyatları

Octovan’da fiyat modülümüz sizlere sabit fiyat hizmeti sunmak için tasarlanmıştır. Siz de nakliyat işlemini gerçekleştirmeden önce “Taşınma Hizmeti Al“ butonuna tıklayarak, nakliyat tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!