0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Ümraniye’den Ataşehir’e Evden Eve Nakliyat

Ümraniye’den Ataşehir’e Tecrübeli Nakliyat

Ümraniye’den Ataşehir’e taşınacaksanız ve yüzlerce nakliyat firması arasında boğulduysanız size en uygun olanından bahsetmek istiyorum. Octovan ile aldığınız nakliyat hizmetinden memnun kalmamanız mümkün değil. Octovan tecrübeli nakliyat ekibi, müşteri memnuniyeti anlayışı ve eşya sigortası gibi uygulamalarıyla evinizi en güvenli şekilde taşır. Ümraniye’den Ataşehir’e nakliyat için Octovan web sitesine girerek randevu alabilir ve yeni evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ümraniye’den Ataşehir’e Nakliyat Öncesinde Hangi Hazırlıkları Yapmalıyım?

Octovan ile nakliyat hizmeti öncesinde yapmanız gerekenler aldığınız paketlere göre değişiklik gösterir. Eğer sadece Ümraniye’den Ataşehir’e nakliyat hizmeti aldıysanız ekip arkadaşlarımız taşıma için gelmeden önce eşyalarınızın taşımaya uygun hale gelip kolilenmesi gerekir. Büyük eşyalarınız için ise ekip arkadaşlarımız yardımcı olacak ve uygun malzemeler ile saracaklardır. Ama eğer kolileme hizmeti de aldıysanız taşıma öncesinde gelen ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı özenli ve düzenli bir şekilde kolileyeceklerdir. Böylece daha az stresli ve daha az yorucu bir taşıma dönemi geçirebilirsiniz. Diğer ek paketler hakkında bilgi almak isterseniz web sitemize göz atmayı unutmayın.

Ümraniye’den Ataşehir’e Nakliyat Fiyatları

Ümraniye’den Ataşehir’e nakliyat hizmeti almak istiyorsanız ödeyeceğiniz miktarı kendiniz hesaplayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Octovan web sitesine girip fiyat al butonuna tıklamak olacaktır. Daha sonrasında ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!