COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Octovan Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmeti Güvenilir Midir?

Kesinlikle! Octovan ile aldığınız Eyüp evden eve nakliyat hizmetinde hiçbir sorun çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Bunun garantisini nasıl verdiğimizi merak ediyorsanız işinde profesyonel bir nakliyat ekibi, güvenli ödeme seçenekleri ve eşya sigortası hizmetlerini örnek verebiliriz. Yani eğer taşıma sırasında eşyanız ufak bile olsa zarar görürse eşya sigortası devreye girer ve hasar gören eşyanın maddi zararı karşılanır. Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir firma olan Octovan’dan alacağınız hizmetin sonucunda memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat Öncesi Neler Yapmalıyım?

Eyüp evden eve nakliyat hizmeti öncesinde yapmanız gerekenler aldığınız ekstra paketlere göre değişir. Eğer sadece nakliyat hizmeti aldıysanız eşyalarınızı taşıma esnasında zarar görmemesi için paketlemeniz gerekir. Ama kolileme hizmeti aldıysanız bu işlemi de ekip arkadaşlarımız yapacaktır. Ekip arkadaşlarımız taşıma öncesinde gelerek eşyalarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde paketleyerek taşımaya hazır hale getirip taşıma hizmetini gerçekleştirirler. Sizde rahatça yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eyüp evden eve nakliyat hizmeti fiyatını hesaplamak ve öğrenmek çok kolay. Octovan sitesine girip fiyat modülünden ödeyeceğiniz tutarı hesaplayabilirsiniz. Ek paketler haricinde Eyüp evden eve nakliyat fiyatları sabittir. Ek paketlerin de fiyatlarını görebilir ve isterseniz onlardan da yararlanabilirsiniz. Eğer tüm fiyatları tek bir tabloda görmek isterseniz aşağıdaki tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular