0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Octovan ile İstanbul Beşiktaş evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte taşıma paketinizi ihtiyacınıza göre özelleştirebillir temiz bir taşıma yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için hemen tıklayın!

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşitaş evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken kullanıcıların kendilerine uygun nakliye firmasını iyice araştırmaları gerekmektedir. İstanbul’un en eski ve genç semtlerinden biri olan Beşiktaş ev taşımaları için doğru nakliyat firması seçimi yapmak çok önemlidir. Beşiktaş evden eve nakliyat işlemi sırasında titiz, özenli ve güvenli bir şekilde hareket edilmelidir. Evden eve nakliyat firması seçilirken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri memnuniyeti ve farklı ödeme seçenekleri gibi kriterlere de dikkat edilmelidir. Beşiktaş evden eve nakliyat denince akıllara şüphesiz ki eşyalarınızın yeni evinize nakliye edileceği konusunda kime güveneceğiniz sorusu gelir. İşte tam da bu noktada devreye Octovan girer.

Beşiktaş Evden Eve Taşımacılık

Beşiktaş evden eve taşımacılık hizmeti sunan nakliyat firmaları hizmet alan kişilere birçok farklı seçenek sunmaktadır. Beşiktaş evden eve taşımacılık hizmeti alırken en çok karşılaşılan sorulardan bir tanesi de ek hizmet konusudur. Beşiktaş bölgesinin büyük bir bölümü yaşlı binalardan oluştuğu için birçok binada ya asansör bulunmamaktadır ya da eski tip ve küçük asansörler eşya taşıma işlemi için uygun değildir. Böyle bir durumda, özellikle de üst katlara eşya taşıma yapılacak ise en iyi çözüm asansörlü nakliyat ek hizmetinden faydalanmaktır. Bu yüzden Beşiktaş evden eve taşımacılık hizmeti sunan nakliye firmalarının büyük bir çoğunluğu asansörlü nakliyat hizmeti de vermektedir.

Beşiktaş Nakliye İşlemi Öncesinde Neler Yapmalıyım?

Octovan ile Beşiktaş nakliye işlemlerinden önce tek yapmanız gereken taşınma bilgilerini girmek ve yeni bir eve taşınmaya hazırlanmaktır. Taşınma günü belirlediğiniz saatte gelerek eşyalarınızı yeni evinize hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Eğer paketleme ek hizmeti aldıysanız tüm eşyalarınızı Octovan’ın tecrübeli taşınma ekipleri kolileyecektir.

Beşiktaş Şehirler Arası Nakliyat

Beşiktaş şehirler arası nakliyat hizmeti sektördeki en popüler hizmetlerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nın en fazla nakliye hizmeti ihtiyacı olan merkezleri arasında en üst sıralarda yer alan Beşiktaş kusursuz konumu, ulaşım ve sosyal yaşam alanları ile fark yaratmaktadır. Bu yüzden farklı şehirlerden birçok kişi Beşiktaş şehirler arası nakliyat hizmeti alarak bölgeye yerleşmektedir. Türkiye’nin en önemli cazibe merkezlerinden biri olarak gösterilen Beşiktaş şehirler arası nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği bölgelerden biri olarak dikkat çekmektedir.

İstanbul Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat hizmeti denince akla gelen ilk marka Octovan’dır. Sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat hizmeti sunarken hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Taşınma günü, öncesi ve sonrasında yaşanabilecek her türü probleme karşı çözüm üretmek için müşteri destek hizmetleri ile hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, ek olarak hasar güvencesi de vermektedir. İstanbul Beşiktaş evden eve nakliyat hizmeti alırken eşyaların hasar görmesi durumunda nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içerisinde ödemektedir. Birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının yeterliliklerini düzenli olarak kontrol eden ve sürekli olarak taşıma ekiplerine eğitimler veren Octovan, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sunduğunuz Beşiktaş Evden Eve Nakliye Fiyatları Sabit Mi?

Evet! Octovan fiyat hesaplama modülü ile yapacağınız hesaplama sonucunda çıkan nakliye fiyatı sabittir. Taşınma işlemleri sonrasında hiç bir ek ödeme yapmadan yeni evinize rahatlıkla yerleşebilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Beşiktaş evden eve nakliye fiyatları tablosunu inceleyebilirsiniz.

Bu içeriğimizi inceleyebilirsiniz: Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nasıl Kolayca Yapılır?

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!