0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Bayrampaşa Ev Taşıma

Octovan güvencesiyle Bayrampaşa evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’da öne çıkan hizmetlerden bir tanesidir. İstanbul Avrupa Yakası’nın en büyük ilçelerinden biri olan Bayrampaşa ev taşıma hizmetleri, eşya taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama ve yapı marketten eşya taşıma hizmetlerine olan yoğun talep ile dikkat çekmektedir. İstanbul Avrupa Yakası’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüpsultan, Zeytinburnu ve Esenler ilçeleri ile komşudur. Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti ile öne çıkan semtler ise Cevatpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Yenidoğan, Vatan ve Altıntepesi’dir. Nakliyat sektörünün en önemli pazarlarından biri olan Bayrampaşa aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçeleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Bayrampaşa Evden Eve Taşımacılık

Bayrampaşa evden eve taşımacılık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi ek hizmetlerdir. İstanbul’un en köklü merkezlerinden biri olan Bayrampaşa’da genellikle orta gelir seviyesine dahil aileler yaşamaktadır ve bölgede genellikle yaşlı binalar bulunmaktadır. Bu binaların çoğunda asansör bulunmamaktadır ya da asansör olsa da eşya taşımak için uygun değildir. Özellikle üst katlarda bir daireye taşınma söz konusu ise böyle durumlarda en iyi çözüm asansörlü nakliyat hizmeti almaktır. Bayrampaşa evden eve taşımacılık hizmeti alırken asansörlü nakliyat hizmeti almak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Sadece alanında profesyonel nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Bayrampaşa Parça Eşya Taşıma

Bayrampaşa parça eşya taşıma hizmeti nakliyat sektörünün lokomotiflerinden bir tanesidir. Bölgede nakliyat hizmetlerine olan talep her geçen gün arttığı için parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep de düzenli olarak artmaktadır. Özellikle özel araçla ile taşınamayan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi büyük eşyaların taşınması için Bayrampaşa parça eşya taşıma taşıma hizmeti talep edilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti büyük tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. En iyi Bayrampaşa parça eşya taşıma hizmetini almak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye

Bayrampaşa evden eve nakliye hizmeti için güvenebileceğiniz tek adres Octovan’dır. Türkiye’nin en fazla göç alan merkezleri arasında yer alan Bayrampaşa evden eve nakliye hizmetinin en çok talep edildiği merkezlerden bir tanesidir. Aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden biri olduğu için artan nüfus ile birlikte Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti talepleri artmaya devam etmektedir. Bölgenin nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip olmasından dolayı Bayrampaşa evden eve nakliye firması sayısı da sürekli olarak artış göstermektedir. En uygun fiyatlı ve kaliteli evden eve nakliye hizmeti için Octovan profesyonel ekipleri ve yılların deneyimi ile her zaman yanınızda!

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları arasından doğru nakliyat firmasını seçmek büyük önem taşımaktadır. Bölgede nakliyat firmaları arasındaki rekabetin çok yüksek olmasının yanı sıra çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bulunmaktadır. Bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru tercihi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, hizmet alan kişilere nakit ödeme yanında kredi kartı ile de ödeme imkanı sunmaktadır. Taşınma anı, sonrası ve öncesinde yaşanabilecek her türlü problem için müşteri destek hattı hizmeti sunan Octovan’da hasar güvencesi de bulunmaktadır.

## Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları açısından İstanbul’un en avantajlı merkezlerinden bir tanesidir. Bölgenin Türkiye’nin ve İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında yer almasından dolayı çok sayıda nakliyat firması Bayrampaşa ev taşıma hizmeti sunmaktadır. İş almak isteyen nakliyat firmaları rekabette öne geçebilmek adına fiyatlarda indirim yapmayı tercih etmektedir. Bu nedenle de hizmet almak isteyen kişiler çok daha uygun fiyatlar ile nakliyat hizmeti alabilmektedir. Özellikle bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firmasının bulunması fiyatlarda daha fazla düşüşe neden olmaktadır. En iyi Bayrampaşa evden nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır. Tüm bunların yanı sıra, İstanbul evden eve nakliyat için tıklayıp bilgi alabilir, rezervasyon işleminizi hemen yapabilirsiniz.

Bayrampaşa Şehirler Arası Nakliyat

Bayrampaşa şehirler arası nakliyat hizmeti nakliyat sektörünün en önde gelen hizmetleri arasında yer almaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda en çok göç alan merkezlerden biri olan Bayrampaşa sunduğu iş olanakları, konumu ve ulaşım olanakları ile orta gelirli aileler için tam anlamı ile bir cazibe merkezidir. Farklı şehirlerden İstanbul’a göç eden ailelerin büyük bir bölümü yaşam alanı olarak Bayrampaşa’yı tercih etmektedir. Bu nedenle birçok aile Bayrampala şehirler arası nakliyat hizmeti alarak evlerini bu bölgeye taşımaktadır. Şehirler arası nakliyat sektörüde de deneyi ve profesyonel ekipleri ile öne çıkan Octovan, Bayrampaşa şehirler arası nakliyat hizmetinde de her zaman yanınızda!

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Bayrampaşa evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Bayrampaşa evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek nakliyat firmalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Hizmet alan kişilere en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunan Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!