0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Fatih Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Octovan ile alacağınız Fatih evden eve nakliyat hizmeti sırasında hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınıza garanti verebiliriz. Bunun nedeni ise ekibimizin oldukça profesyonel ve titizlikle çalışıp, müşteri memnuniyetine önem vermesidir. Eşyalarınızın taşınma öncesinde evinizden nasıl alındıysa yeni evinize de aynı şekilde zarar görmeden bırakılacaktır. Olası kazalara karşı da müşteri odaklı bir çözümümüz bulunur. Bu çözüm eşyaların taşınmadan önce hasar kaydının tutulması ve meydana gelen kazada sizi mağdur etmemek adına ortaya çıkan masrafın karşılanması şeklindedir.

Fatih Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Octovan ile Fatih evden eve nakliyat hizmeti aldıysanız ödemesini yapmanız çok kolay. Kredi kartı veya nakit ödeme yapabilirsiniz. Octovan sitesinde randevu alırken karşınıza çıkan son işlem kredi kartı ile ödeme yap işlemi olacaktır böylece güvenilir bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ama kredi kartı kullanmıyorum nakit ödeyeceğim derseniz taşınmanın gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza ödemenizi yapabilirsiniz.

Fatih Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Eğer sizde Octovan ile Fatih evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız çok kolay bir şekilde ödeyeceğiniz ücreti öğrenebilirsiniz. Oluşturduğumuz fiyat belirleme modülü ile aldığınız hizmetlerin fiyatlarını hesaplayabilirsiniz. Ek paket almadığınız ve yanlış hesaplama yapmadığınız sürece hesapladığınız fiyatın dışında ödeme yapmayacağınıza emin olabilirsiniz. Taşınma işlemlerinizden önce fiyatları incelemek isterseniz aşağıda bulunan Fatih evden eve nakliyat fiyatları tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!