0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Esenler Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle İstanbul Esenler evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma nakliyenizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Güvenilir nakliyecilerle evden eve nakliye hizmeti için hemen rezervasyon yap, güvenli ve profesyonel taşımanın keyfini çıkar!

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’da en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Sultangazi, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Güngören, Zeytinburnu, Bağcılar ve Başakşehir ile komşu olan Esenler evden eve nakliyat sektörüne yön veren merkezlerden bir tanesidir. Özellikle kentsel dönüşüm projeleri ile hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan ilçe çok yoğun bir şekilde göç almaktadır. Bölgede nüfusun artması ve göç saysının her geçen gün katlanarak büyümesi nedeni ile de nakliyat hizmetlerine olan talep hız kesmeden artış göstermektedir. Esenler evden eve nakliyat hizmetini alabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Esenler Parça Eşya Taşıma

Esenler parça eşya taşıma hizmeti en çok talep gören hizmetler arasında yer almaktadır. Bölgenin nüfusunun çok kalabalık olması ve eşya taşıma hizmetine ilginin yoğun olması nedeni ile Esenler parça eşya taşıma hizmeti çok tercih edilmektedir. Özellikle özel araç ile taşınması mümkün olmayan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve koltuk takımı gibi büyük ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için Esenler parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti profesyonellik ve deneyim gerektirmektedir. Alanında deneyimli ve profesyonel ekipleri ile hizmet sunan Octovan, Esenler parça eşya taşıma hizmeti alabileceğiniz en güvenilir adrestir. Tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan ile iletişime geçmektir.

Esenler Evden Eve Taşımacılık

Esenler evden eve taşımacılık hizmeti İstanbul’da en çok talep edilen bir diğer nakliyat hizmetidir. Esenler bölgesinde genellikle orta ve düşük gelir seviyesindeki aileler yaşamaktadır. İstanbul’da yaşamak isteyen ve gelir düzeyi orta ya da düşük olan aileler Esenler’de yaşamayı tercih etmektedir. Bu yüzden nüfusu en hızlı artan İstanbul ilçelerinden biri olan Esenler evden eve taşımacılık hizmetlerinde de listenin ilk sıralarında yer almaktadır. Evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir profesyonellike ve tecrübe gerektirmektedir. Octovan alanında en az 5 yıl tecrübeli nakliyat firmaları ile iş birliği yapmaktadır. Bu neden ile en iyi Esenler evden eve taşımacılık hizmeti için Octovan’a ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Esenler Evden Evden Nakliye

Esenler evden eve nakliye hizmeti için çok sayıda nakliyat firması bulabilirsiniz. Ancak Esenler’de nakliyat hizmetlerine olan talep çok yüksek olduğu için bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Dolandırıcı firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Taşınma günü hizmet alan kişiler farklı bir Esenler evden eve nakliye firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşabilirsiniz.

Esenler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Esenler evden eve nakliyat firmaları sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Esenler ilçesinin Türkiye’nin en hızlı gelişen ve büyüyen bölgelerinden biri olması nedeni ile Esenler evden eve nakliyat firmaları da sürekli artmaktadır. Ancak ev taşıma sürecinde en önemli konulardan bir tanesi de Esenler evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapabilmektir. Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile ödeme yapabilme olanağı tanımaktadır. Bu ve benzeri birçok ayrıcalıktan faydalanmak ve yeni evinizi en güvenli hızlı şekilde taşınabilmeniz için için Octovan en iyi Esenler evden eve nakliyat firmaları ile hizmetinizde.

Esenler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Esenler evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer birçok ilçesi ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlıdır. Bunun nedeni ise bölgede genellikle orta ve düşük gelir seviyesine dahil ailelerin yaşamasıdır. Nakliyat hizmetlerine olan talebin çok yüksek olması nedeni ile Esenler evden eve nakliyat fiyatları yaşanan rekabet neticesinde oldukça aşağı inmiştir. Yaşan büyük rekabet ortamında diğer nakliye firmalarını geride bırakmak ve daha fazla iş almak isteyen nakliyat firmaları ilk adım olarak fiyat düşürmeyi tercih etmektedir. Hem kaliteli hem de Esenler evden eve nakliyat fiyatları uygun nakliyat firmaları ile taşınmak istiyorsanız Octovan ile internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Esenler Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Esenler evden eve nakliyat tavsiye içeriklerini incelemek en doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Bu özel iş modeli sayesinde hizmet almak isteyen kişiler Esenler evden eve nakliyat firmaları tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama aracılığı ile Octovan’a ulaşmaktır.

Esenler Şehirler Arası Nakliyat

Esenler şehirler arası nakliyat hizmetine olan talep her geçen gün artmaktadır. Özellikle Esenler bölgesinin Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olması ve şehir dışından gelen düşük ve orta gelirli ailelerin genellikle Esenler’de yaşamayı tercih etmesi nedeni ile Esenler şehirler arası nakliyat hizmeti çok fazla talep almaktadır. Bölgedeki iş imkanlarının ve yeni konut projelerinin artması ile birlikte nüfusu çok daha hızlı bir şekilde artmaya başlayan Esenler şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği merkezler arasına girmiştir. Eğer sorunsuz ve güvenli bir Esenler şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Octovan ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Esenler Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Esenler evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!