0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Sultangazi Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Octovan evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetiniz için sizlere kaliteli bir taşınma keyfi sunar. Üstelik, premium hizmet alabilir, asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanabilir ya da eklediğiniz paketlerle taşımanızı özelleştirebilirsiniz!

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi evden eve nakliyat hizmeti nakliyat sektörünün en önde gelen hizmetlerindendir. Her yıl çok yoğun bir şekilde göç alan İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinin merkezi konumundadır. İstanbulda huzur arayanlar için şehir merkezinden biraz daha iç tarafta kalan Sultangazi, son zamanlarda nüfusunu oldukça arttırdı. Bu bölgeye taşınmaların artmasıyla iyi bir nakliye firması bulmak zorlaştı. Sultangazi evden eve nakliye firması seçimi yaparken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri ilişkileri ve ödeme seçenekleri gibi önemli kriterlere dikkat etmek gerekir. Bu fark yaratan hizmetlerin tamamını ve çok daha fazlasını Octovan’da bulabilirsiniz.

Sultangazi Evden Eve Taşımacılık Eşya Sigortası Ayrıcalığı

Sultangazi eşya ya da parça eşya taşıma hizmeti alırken eşyaların zarar görmemesi bizim için büyük önem taşır. Bazı eşyaların manevi değeri maddi değerinden çok daha fazla olabilir. Bunun yanı sıra maddi açıdan da büyük önem taşıyan eşyaların ev taşıma sürecinde zarar görmemesi hizmet alan kişilerin en hassas noktalarıdır. Bu hassasiyetin farkında olan ve birlikte çalıştığı nakliyat firmaları çalışanları için düzenli olarak eğitimler veren Octovan, hizmet verdiği kişilerin klasik taşınma stresini yaşamamasını sağlar. Sadece alanında deneyimli Sultangazi nakliyat firmaları ile çalışan Octovan’ın hedefi hizmet alan kişilere en iyi ev taşıma ve eşya taşıma deneyimini yaşatmaktır. Evden eve nakliyat sürecinde eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda, nakliyat firması aynı gün oluşan zararı karşılar.

Tecrübeli Sultangazi Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

İstanbul içinde onlarca semt ve yüzlerce nakliyat firması bulunduran bir şehirdir. Fakat eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için nakliyat işlemlerinizi gelişi güzel bir firmaya değil araştırıp emin olduğunuz bir firmaya vermeniz daha doğru olacaktır. Bu yüzlerce firma arasında en güvenilir olanı arıyorsanız çok doğru yerdesiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve ekibimizin profesyonelliği size işimizi iyi yaptığımızı ispatlar niteliktedir. Bu yüzden yüzlerce seçenek arasında boğulmak yerine Octovan sitesine girin ve Sultangazi evden eve nakliyat hizmeti için gerekli işlemleri yapın ve yeni evinize mutlu taşının.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat İşlemi Öncesinde Neler Yapmalıyım?

İlk olarak Sultangazi evden eve nakliyat hizmetini almak için Octovan sitesine giriyor ve randevunuzu yaptırıyorsunuz. Sadece nakliyat hizmetini seçtiyseniz taşınacak eşyalarınızı hasar görmemeleri için paketleyip taşımaya hazır hale getirmeniz gerekir. Eğer kolileme hizmetinden de yararlanacaksanız taşıma günü eşyalarınızı ekip arkadaşlarımız titiz bir çalışma ile taşıma sırasında hasar görmemeleri için kolileyecekler ve taşınma için uygun hale getireceklerdir.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ödememi Nasıl Yapabilirim?

Dilerseniz Octovan sitesinde randevu alırken son seçenek olan kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçebilir ve güvenli bir ödeme yapabilirsiniz. Ama eğer nakit ödeme yapmak isterseniz nakliyat hizmetinin gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza nakit ödemenizi yapabilirsiniz.

Sultangazi evden eve nakliyat fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Sultangazi evden eve nakliye işlemleriniz için kafanıza takılan sorularda size çözüm sunacak ve tüm taşınma sürecinizde size yardımcı olacak olan Octovan ile profesyonel, güvenilir ve temiz nakliye hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!