0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle İzmit Evden Eve Nakliye

Octovan güvencesiyle İzmit'te evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis nakliye hizmetlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetlerimizden yararlanarak paketinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir, premium taşımacılıktan yararlanabilirsiniz. En pratik taşımacılık hizmeti için hemen tıklayın!

İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve taşımacılık hizmetleri, sektördeki can damarlarından bir tanesidir. Sanayisi, sosyal yaşam alanları, İstanbul’a yakın konumu ve benzersiz manzarası ile Türkiye’nin en önemli ve en büyük merkezlerinden biri olan İzmit; Gölcük, Kartepe ve Derince'ye komşu olup, İzmit evden eve nakliyat sektörünün en fazla talep edildiği bölgelerden bir tanesidir. Son yıllarda art arda inşa edilen toplu konut projeleri ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyümeye devam eden İzmit ev taşıma ve parça eşya taşıma hizmeti gibi işlemlerde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır ve pek çok taşımacılık firması burada hizmet vermektedir. Octovan olarak İzmit bölgesinde premium taşıma hizmetinden asansörlü nakliyat hizmetine kadar tüm İzmit evden eve, parça eşya ve depolama hizmetini vermekteyiz. En kaliteli ve en uygun İzmit evden eve taşıma hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken İzmit nakliyat hizmeti için Octovan’a ulaşmaktır.

İzmit Parça Eşya Taşıma

İzmit ev taşıma hizmetinde olduğu gibi parça eşya ve ofis taşıma alanında da nakliyat sektörüne öncülük eden merkezlerden bir tanesidir. Özellikle bölgenin Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’a çok yakın olması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetine olan talep çok yüksektir. Genellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar, koltuk takımı ve mutfak eşyaları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi veya ofis taşıma işlemi için İzmit parça eşya taşıma ve ofis taşıma hizmeti talep edilmektedir. Bunun dışında ikinci el eşya alım ve satım işlemleri için de İzmit parça eşya taşıma hizmeti çok yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Deneyimli ve kaliteli ekipler ile profesyonel hizmet veren Octovan ile İzmit nakliye hizmetlerini güvenli ve temiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İzmit parça eşya ve ofis taşıma işlemleriniz de en güvenilir ve profesyonel hizmet için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

İzmit Evden Eve Nakliye

İzmit evden eve taşımacılık hizmetlerinde en önemli noktalardan bir tanesi deneyim ve profesyonelliktir. Bu yüzden İzmit ev taşıma hizmeti alırken nakliyat firması seçimi büyük önem taşımaktadır. Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile iş birliği yapan Octovan, nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunmaktadır. Bunun yanı sıra hizmet alan kişilere hasar garantisi de sunan Octovan’da, eşya sigortalama hizmetimizden yararlandığınız taktirde ekiplerimiz İzmit nakliye hizmetlerini gerçekleştirirken eşyaların zarar görmesi durumunda oluşan hasar, nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde temin edilmektedir. Böylelikle gereksiz masraflara mahal vermeden uygun fiyatlı ev taşıma deneyimine şahit olursunuz. En iyi İzmit evden eve taşıma hizmetleri için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

İzmit Evden Eve Taşımacılık

Kocaeli - İzmit evden eve taşımacılık hizmetleri için talepler her geçen gün artış göstermektedir. Bölgenin sürekli olarak göç alması nedeni ile İzmit nüfusu da çok hızlı bir şekilde büyümektedir. İzmit evden eve nakliyat sektöründe ki artan hizmet talebini karşılayabilmek için bölgede çok sayıda evden eve nakliyat firması hizmet vermektedir. İzmit’in nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile İzmit nakliyat firmaları arasındaki rekabet de en üst seviyeye ulaşmıştır. Bu yüzden en iyi ve uygun fiyatlı İzmit evden eve taşıma hizmetleri için tek yapmanız gereken Octovan ile taşınmaktır.

İzmit Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmit evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru firma seçimi yapabilmek sorunsuz bir taşınma deneyimi için en önemli unsurlardan bir tanesidir. İzmit’in tam anlamı ile bir cazibe merkezine dönüşmesi ile birlikte Kocaeli evden eve nakliyat firmaları sayısı da çok hızlı bir şekilde artmıştır. Bölgenin nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri haline gelmesi nedeni ile birçok dolandırıcı nakliyat firması da bölgede faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altnda fiyat teklifleri sunarak iyi hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedirler. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı nakliyat firmaları ile karşılaştıklarında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için İzmit evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Uygun fiyatlı ve en doğru İzmit nakliye hizmeti firması seçimi için ise tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları bölgenin konumu ve yaşanan rekabet nedeni ile çok uygundur. Bölgedeki iş imkanları, sosyal yaşam alanları ve toplu konut projelerinin çok hızlı bir şekilde artması ile birlikte nakliyat firmaları sayısı da çok hızlı bir şekilde arttı. Bölgedeki İzmit nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet ise fiyatların önemli ölçüde aşağı inmesine neden oldu. Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları önemli ölçüde düşse de en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmek büyük önem taşımaktadır. En uygun fiyatlı ve profesyonel İzmit ev taşıma hizmeti fiyatları için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

İzmit ev taşıma hizmeti için en uygun fiyata en profesyonel hizmeti deneyimlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

İzmit Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Kocaeli evden eve nakliyat firması tavsiye konusu nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Bölgede çok sayıda nakliyat firması olduğu için en doğru tercihini yapabilmek oldukça zordur. Octovan ile iş birliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumları ve puan almaktadır. İzmit nakliye firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. İyi hizmet almak isteyen kişiler Kocaeli evden eve nakliyat firması tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka İzmit evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar hakkındaki tavsiye bölümünü detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İzmit Şehirler Arası Nakliyat

İzmit şehirler arası nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Bölgenin birçok kişinin yaşamak için tercih ettiği noktalardan biri haline gelmesi ile birlikte İzmit şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talep de yoğunlaşmaktadır. Özellikle bölgenin İstanbul’a çok yakın olması nedeni ile birçok kişi İzmit’te yaşamak istemektedir. Son yıllarda ulaşım olanaklarının da gelişmesi ile birlikte daha fazla tercih edilmeye başlanan İzmit şehirler arası nakliyat konusunda da nakliyat sektörüne öncülük eden merkezlerdendir. En kaliteli ve profesyonel İzmit ev taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşarak taleplerinizi iletmektir.

İzmit Nakliyat Hizmeti Rezervasyon

Octovan'ın kolay arayüzü sayesinde İzmit bölgesindeki evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası nakliyat işlemleriniz için rezervasyon oluşturmak dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilen bir işlemdir. İnternet sitemiz veya mobil uygulamamız üzerindeki fiyat al butonuna tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak dakikalar içerisinde en uygun fiyat ve tarih bilgisine erişebildiğiniz Octovan'da nakliyat işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İzmit taşımacılık hizmeti süresince kafanıza herhangi bir soru takılması durumunda 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetlerimiz her zaman yanınızda.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış, puanı yüksek, profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

İzmit Evden Eve Nakliyenin En Güvenilir Hali

İzmit evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel, güvenli ve temiz nakliye hizmetini hemen almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınması diğer eşyaların aksine, akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!