0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Kocaeli Derince Nakliye Hizmeti

Kocaeli Derince evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Octovan'da taşıma hizmetinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, ya da premium hizmetten faydalanabilirsiniz. Octovan güvencesiyle temiz bir şekilde güvenle taşınmak için hemen tıklayın!

Derince Evden Eve Nakliyat

Derince evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda Kocaeli’de en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinin başında gelmektedir. Kocaeli’nin en önemli ve köklü ilçelerinden biri olan Derince aynı zamanda Türkiye’nin en fazla göç alan ve en hızlı gelişen merkezleri arasında yer almaktadır. Çenesuyu, 60 Evler Harikalar Sahili, Taş Köprü, Tahtalı Göleti, Derince Liman ve Mersincik Mesire Alanı gibi önemli merkezlere ev sahipliği yapan Derince ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de ilk sıralardadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Derince evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Derince Evden Eve Taşımacılık

Derince evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyat garanti ile sunma vizyonunu benimseyen Octovan, alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi de sunan Octovan’da teklif edilen ilk fiyat, ek hizmet talebi olmaması durumunda, kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü olumsuz sürprizler ile karşılaşmamaktadır. Birlikte çalıştığı nakliyat firmalarına düzenli olarak eğitimler veren Octovan, firmaların donanım seviyelerini ve güncelliğini de sürekli olarak denetlemektedir. En iyi Derince evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Derince Evden Eve Nakliye

Derince evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Hizmet almaya karar verdiğiniz nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonellik seviyesi yaşayacağınız taşınma deneyimini belirleyecektir. Bu nedenle Octovan alanının en tecrübeli ve profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. Müşterilerine nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme seçeneği sunan Octovan, hasar garantisi ile fark yaratmaktadır. Taşınma sırasında oluşan hasarlar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Derince evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Derince Parça Eşya Taşıma

Derince parça eşya taşıma hizmetleri Kocaeli’de öne çıkan nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması ve nüfusunun hızlı bir şekilde yükselmesi nedeni ile parça eşya taşıma hizmetine olan talepler de iki katına çıkmıştır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. En iyi Derince parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Derince Evden Eve Nakliyat Firmaları

Derince evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet her yıl bir üst seviyeye taşınmaktadır. Bölgedeki nakliyat firmalarının sayısının hızlı bir şekilde üç katına çıkması ile birlikte rekabet seviyesi de önemli ölçüde yükselmiştir. Bölgenin nakliyat sektörünün büyük ve önemli aktörlerinden biri haline gelmesi ile birlikte çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir firma ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru seçim yapmak büyük önem taşımaktadır. En iyi Derince evden eve nakliyat firmaları için Octovan ile iletişime geçebilirsiniz.

Derince Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Derince evden eve nakliyat fiyatları Kocaeli’nin birçok ilçesinden daha uygun fiyatlıdır. Bölgede faaliyet gösteren nakliyat firmaları arasındaki rekabetin çok üst seviyede olmasından dolayı fiyatlar da otomatik olarak aşağı inmiştir. Rakiplerinin bir adım önüne geçerek daha fazla iş almak için fiyatları düşürmesi ile birlikte evden eve nakliyat fiyatları da genel olarak düşmüştür. En iyi Derince evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan’a internet ya da mobil uygulama üzerinden ulaşmaktır.

Derince Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Derince evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Derince nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka Derince evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. En iyi evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Derince Şehirler Arası Nakliyat

Derince şehirler arası nakliyat hizmetleri son yıllarda çok popüler bir hale gelmiştir. Özellikle bölgede inşa edilen toplu konut projelerinin sayısının artması ile birlikte Derince şehir dışından çok fazla göç almaya başlamıştır. Bu yüzden de Derince şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talepler katlanarak artmıştır. Şehirler arası nakliyat hizmeti çok daha fazla deneyim, profesyonellik ve emek gerektirmektedir. Bu yüzden alanının en tecrübeli nakliyat ekipleri ile işbirliği yapan Octovan, kusursuz bir şehirler arası nakliyat deneyimi sunmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Derince şehirler arası nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!