0850 305 16 90

Gölcük Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Gölcük evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra,eklediğiniz paketlerle hizmetinizi özelleştirebilir; premium taşıma hizmeti veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük evden eve nakliyat hizmetleri Kocaeli’de en fazla ilgi gören nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Kocaeli’nin en önemli ilçelerinden biri olan Gölcük, İzmit Körfezi’nin güney kıyısında bulunur. 1926 yılında kurulan Türk Donanması ve Tersanesi’ne de ev sahipliği yapan Gölcük, bölgede kurulan fabrikalar ile birlikte oluşan iş imkanları nedeni ile çok yoğun bir şekilde göç almaya başlamıştır. 1999 Gölcük Depremi ile sarsılan bölge hızlı bir şekilde yenilendikten sonra oluşan yeni iş imkanları ile yeniden göç almaya başlamıştır. Bölgeye olan ilginin yüksek olması nedeni ile nakliyat hizmeti talepleri de çok yüksektir. En iyi Gölcük evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Gölcük Evden Eve Taşımacılık

Gölcük evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve özveri istemektedir. Bu nedenle alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterlilik seviyesini ve donanımlarını sürekli olarak denetleyen Octovan, sunduğu sabit fiyat garantisi ile kötü sürprizlerin önüne geçmektedir. Ek hizmet talebi olmaması durumunda, Octovan’da teklif edilen fiyat kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret talepleri ile karşılaşmamaktadır. En iyi Gölcük evden eve taşımacılık hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Gölcük Evden Eve Nakliye

Gölcük evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Seçeceğiniz nakliyat firmasının profesyonellik seviyesi ve tecrübesi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu yüzden alanının en deneyimli ekipleri ile işbirliği yapmaktadır. Müşterilerine nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, hasar güvencesi ile fark yaratmaktadır. Taşınma esnasında eşyaların hasar görmesi durumunda, oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En iyi Gölcük evden eve nakliye hizmeti için yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektedir.

Gölcük Parça Eşya Taşıma

Gölcük parça eşya taşıma hizmeti de Kocaeli’de en fazla öne çıkan nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan ilgi de çok yüksektir. Özellikle, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve geniş eşyaların problemsiz bir şekilde taşınabilmesi için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gölcük parça eşya taşıma hizmeti için Octovan sadece bir tık uzağınızda!

Gölcük Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gölcük evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölgenin 1999 depreminden sonra hızlı bir şekilde gelişip büyümeye başlaması ile birlikte nakliyat hizmeti talepleri de iki katına çıkmıştır. Bu nedenle Gölcük’te hizmet sunan nakliyat firması sayısı da artmaya devam etmektedir. Ek olarak, Gölcük’ün nakliyat sektörünün büyük pazarlarından biri olması nedeni ile çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bölgede faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifi sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. En deneyimli ve en güvenilir Gölcük nakliyat firmaları ile taşınmak için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Gölcük Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gölcük evden eve nakliyat fiyatları Kocaeli’nin diğer ilçelerine oranla çok daha uygun fiyatlıdır. Bunun en önemli nedeni ise bölgede hizmet veren nakliyat firmaları arasında yaşanan büyük rekabettir. Rekabet ortamında daha fazla iş almak isteyen nakliyat firmalarının fiyat düşürmesi ile birlikte diğer firmalar da geride kalmak istemediği için fiyat indirimine gitmek zorunda kalmaktadır. Bu yüzden de evden eve nakliyat fiyatları ortalamanın altında kalmaktadır. En uygun Gölcük evden eve nakliyat fiyatları için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmanız yeterlidir!

Gölcük Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Gölcük evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet sunan nakliyat firmalarının tamamı, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolayca seçebilmektedir. Gölcük nakliyat hizmeti alırken Gölcük evden eve nakliyat tavsiye bölümünü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gölcük Şehirler Arası Nakliyat

Gölcük şehirler arası nakliyat hizmetleri son yıllardan en fazla talep edilen Kocaeli nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin İstanbul’a yakınlığı ve yeni iş imkanları nedeni ile çok yoğun bir şekilde göç alan Gölcük şehirler arası nakliyat alanına da öncülük etmektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri çok daha fazla özveri ve deneyim gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli nakliyat ekipleri ile işbirliği yapan Octovan, kusursuz bir şehirlerarası nakliyat deneyimi sunmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gölcük şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Temiz ve Profesyonel Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan ekibi olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Siz de taşınmanız için detaylı bilgi almak istiyorsanız 0850 305 16 90 numaralı çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!