0850 305 16 90

Profesyonel Florya Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Florya içerisindeki tüm nakliye hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra premium taşımadan yararlanabilir, şehirler arası taşınabilir; ya da eşya taşıma ve ofis taşıma, depolama hizmetlerini alabilirsiniz. İstanbul Florya Evden Eve taşıma hizmeti rezervasyonu için hemen tıklayın!

Florya Evden Eve Nakliyat

Florya evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken kullanıcıların kendilerine uygun olan nakliye firmasını iyice araştırmaları gerekmektedir. İstanbul’un en büyük ve yoğun semtlerinden biri olan Bakırköy, bünyesinde barındırdığı Yeşilköy, Ataköy ve Florya gibi sempleriyle özellikle taşınma sektöründe daha hareketli ve merkezi bir noktadadır. İstanbul Florya evden eve nakliye Bakırköy'den sonra en çok göç alan yerlerdendir. Taşınma işlemi sırasında temiz, özenli ve güvenilir bir şekilde hareket edilmelidir. Evden eve nakliyat firması seçilirken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri memnuniyeti ve farklı ödeme seçenekleri gibi kriterlere de dikkat edilmelidir. Florya evden eve nakliyat denilince akıllara şüphesiz ki eşyalarınızın yeni evinize nakliye edileceği konusunda kime güveneceğiniz sorusu gelir. Bu noktada alanında profesyonel ve güvenilir nakliyecilere sahip olan Octovan gelir.

Florya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Florya evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapabilmek kritik bir öneme sahiptir. Bölgenin çok hızlı büyümesi ile birlikte Florya nakliyat pazarı da çok hızlı bir şekilde gelişmiştir. Nakliyat hizmeti taleplerinin de artması ile birlikte Florya evden eve nakliyat firmaları sayısı da çok hızlı bir şekilde yükselmiştir. Ek olarak, birçok dolandırıcı nakliyat firması da bölgede faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında ise büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için Florya evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapmanız gerekir. Doğru nakliyat firması seçimi için ise tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Florya Parça Eşya Taşıma

Florya parça eşya taşıma hizmetinde de İstanbul’un ve Türkiye’nin en aktif bölgelerinden bir tanesidir. Özellikle özel araç ile taşınamayan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kanepe ve fırın gibi eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için Florya parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Nakliyat firmaları taşınması istenen eşyaları belirtilen yerden alarak sökme ve takma işlemleri ile birlikte istenen noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ev taşıma işlemlerinde olduğu gibi Florya parça eşya taşıma işlemleri için de sınırlı sayıda nakliyat firması sigortalı taşımacılık yapmaktadır.

Florya Evden Eve Nakliye

Florya evden eve nakliye hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik seviyesi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyecektir. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön sırada tutan Octovan, sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. Hizmet kalitesini artırmak için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, firmaların donanım ve yeterlilik seviyelerini de kontrol etmektedir. En iyi Florya evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Florya Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Florya evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesidir. Octovan çatısı altında hizmet sunan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Bakırköy bölgesine taşınmayı planlıyorsanız mutlaka Bakırköy evden eve nakliyat bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Florya Şehirler Arası Nakliyat

Florya şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük eden ilçeler arasında yer almaktadır. Florya'da art arda inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile birlikte bölge tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Genellikle orta ve düşük gelirli ailelerin yaşamayı tercih ettiği bir bölge olan Florya, İstanbul’a taşınmaya karar veren ailelerin de tercih etmek istediği yerler arasındadır. Sunduğu sağlık, eğitim ve sosyal yaşam alanları, sahil kesimi ile fark yaratan Florya şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği noktalardandır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Florya şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Güvenilir ve Profesyonel Florya Evden Eve Nakliye Hizmeti

Nakliye hizmetinde Octovan hizmeti ile güvenli ve pratik bir taşınma deneyimini yakalayabilirsiniz. Florya evden eve nakliyat için en uygun fiyatlarla nakliye hizmetini güvenilir ve temiz şekilde alabilirsiniz. Florya evden eve nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!