COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Nitelikli Ataköy Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Eğer sizde taşınma dönemi içerisindeyseniz ve nakliyat firmalarından hangisini seçeceğinize karar vermediyseniz çok doğru yerdesiniz. Octovan tüm kafa karışıklığınıza son verecek. İşinde profesyonel ekibi ve müşteriye sağladığı avantajlarla daha fazla nakliyat firması aramanıza gerek yok. Octovan’ın sitesine girerek randevu alın ve stressiz bir taşınma dönemi geçirin. Ödeme güvenliği, eşya sigortası gibi müşteri odaklı yaklaşımları olduğu için memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nelerdir?

Octovan ile Ataköy evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz yapmanız gerekenler çok kolay. Octovan’ın sitesine girerek gerekli bilgileri doldurup randevu almanız gerekir ve sonrasında verdiğiniz tarihte nakliye ekibimiz gelerek taşıma işleminizi gerçekleştirecektir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Octovan ile aldığınız nakliyat hizmetinin ödeme seçenekleri herkese uygun olarak ayarlanmıştır. Yani isterseniz Octovan sitesinden randevu aldığınız sırada kredi kartınız ile güvenli ödeme yapabilirsiniz. Eğer nakit ödemek isterseniz bu seçeneğimiz de mevcut. Nakliyat hizmetinin gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza ödemenizi yapabilirsiniz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataköy evden eve nakliyat fiyatlarımız sabittir. Octovan sitesinde yer alan fiyat modülü ile Ataköy evden eve nakliyat sabit fiyatlarına göz atabilirsiniz. Ekstra paket almadığınız ve yanlış hesaplama yapmadığınız sürece hesapladığınız fiyat doğru olacaktır. Ödemenizi o fiyat üzerinden yapabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular