0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Yeşilköy Nakliye Hizmeti

Octovan ile İstanbul Yeşilköy evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirerek premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşıma hizmetiniz için rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy evden eve nakliyat İstanbul nakliyat sektöründe tercih edilen nakliyat hizmetlerinden biridir. İstanbul’un en nostaljik semtlerinden biri olan Yeşilköy; galerileri, sergileri, pazar alanları gibi yerler ile kültür zenginliğinin tam kalbinde yer alır. Bakırköy semtinde olmasıyla ve denize yakınlığıyla daha da popüler olması ile beraber ev fiyatları bir miktar değişen Yeşilköy'de yaşamak İstanbul’un kültürünü ve zenginliğini yakalayabilmek için muazzam bir bölgedir. Yeşilköy evden eve nakliyat hizmetlerine olan talebin her geçen gün artmasına bağlı olarak bölgedeki rekabet de artmaktadır. Bu yüzden Yeşilköy ev taşıma ya da parça eşya taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce hizmet alınacak nakliye firması hakkında iyice araştırma yapılmalıdır. En kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmeti alabilmek için Octovan’a internet sitesi veya mobil uygulama aracılığıyla 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortası

Eşyalarınız sizler için ne kadar önemliyse bizler için de o kadar önemli ve hassastır. Bu yüzden eşyalarınızın bizimle güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Alanında profesyonel olan ve kullanıcılarımız tarafından yüksek puan alan nakliye ekiplerimiz taşınma öncesi, eşyalarınıza uygun kontrolleri yaparak nakliyat aracına uygun bir şekilde yerleştirirler. Her ne kadar ihtimali düşük olsa bile olası bir aksilikte eşyalarınıza bir zarar gelme durumunda, maddi hasarınız nakliye ekibi tarafından o an karşılanmaktadır.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Müşteri Servisi

Bazı durumlarda sadece internette yer alan bilgiler sizler için yeterli olmayabilir. Aklınıza takılan sorulara tam olarak cevap alamayabilirsiniz. Sizin nakliyat işleminizi endişesiz ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirmeniz bizler için çok önemlidir. Bu bağlamda, nakliyatınızla ilgi taşınma öncesi ya da sonrası fark etmeksizin bizlere ulaşabilir ve sorularınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyatta Parça Eşya Taşıma

Octovan’da sadece evden eve nakliyat yapmanın yanı sıra parça eşyalarınızı da taşıyabilirsiniz. Hatta o gün mağazadan aldığınız bir eşyayı bile Octovan’la taşıyabilirsiniz. Parça eşya taşımak birçok insanın kullandığı ve tercih ettiği bir seçenek olmaktadır. Aynı adrese giden birkaç eşya ile birlikte eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Profesyonel ve sistematik yapılan parça eşya taşıma işlemi hiçbir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı belirli süre içinde sizlere ulaştırır. Aynı zamanda sizler de sadece parça eşyanız için ücretlendirilirsiniz. Dolayısıyla sizler için de daha tasarruflu bir yol olmaktadır.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Octovan ile yaptığınız Yeşilköy evden eve nakliyat işleminde kolileme ve montaj işlemleri için ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bizimle anlaştığınız nakliyat fiyatında, sizin tarafınızdan herhangi bir ekleme ya da çıkarma yapılmadığı sürece sizlere sunduğumuz fiyat kesinlikle değişmemektedir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular
 

Bize hızlıca ulaşın!