0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Octovan'da güvenilir nakliyecilerle Büyükçekmece evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra, aldığınız hizmeti özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Büyükçekmece nakliyat hizmeti rezervasyonu için tıklayın!

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’da en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul merkezine uzakta bulunan Büyükçekmece; Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri ve Çatalca ilçeleri ile komşudur. Şehir merkezine uzak olmasına rağmen birçok kişinin yaşam alanı olarak tercih ettiği Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parşa eşya taşıma, ofis taşıma, eşya depolama ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Nüfusu hızlı bir şekilde artan Büyükçekmece aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçeleri arasında yer almaktadır. En iyi ve en güvenilir Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye

Büyükçekmece evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Bölgenin nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliye firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Büyükçekmece evden eve nakliye hizmeti alırken sorun yaşamamak için Octovan profesyonel ekipleri ile her zaman hizmetinizde!

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık

Büyükçekmece evden eve taşımacılık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de ek hizmet konusudur. Büyükçekmece de birçok binada asansör bulunmamaktadır ya da asansörler eşya taşımak için uygun değildir. Bölye bir durumda, özellikle taşınma işlemi üst katlara yapılacaksa en iyi çözüm asansörlü nakliyat ek hizmeti almaktır. Bu sayede eşyalarınız hem hızlı hem de güvenli bir şekilde evinize taşınırken, önemli ölçüde zaman kazanmış olursunuz. Kaliteli ve en uygun fiyat garantili Büyükçekmece evden eve taşımacılık ve asansörlü nakliyat hizmeti için Octovan’ın profesyonel ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları

Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında son yıllarda büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölgenin çok hızlı bir şekilde büyümeye devam etmesi ve nakliyat hizmetlerine olan talebin artması nakliyat firması sayının da artmasına neden olmuştur. Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Octovan alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Müşterilerine hasar güvencesi sunan Octovan’da nakliyat işlemleri sırasında eşyaların zarar görmesi halinde taşıma işlemini gerçekleştiren nakliyat firması aynı gün içerisinde oluşan zararı karşılamaktadır. Ek olarak, hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile ödeme fırsatı sunan Octovan, Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru tercihi yapabilmeniz için doğru adrestir. Bununla birlikte İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları açısından İstanbul’un birçok ilçesine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bölge son yıllarda sürekli olarak göç alması ve nüfusun hızlı bir şekilde artması nedeni ile nakliyat firmaları arasında rekabet yaşanmaktadır. Iş almak isteyen ve rekabette öne çıkmayı amaçlayan nakliye firmaları fiyat indirimine gitmektedir. Bu yüzden Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları İstanbul ortalamasının altında kalmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmek için profesyonel nakliyat ekipleri ile çalışmak gerekmektedir. En uygun Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Büyükçekmece Şehirler Arası Nakliyat

Büyükcekmece şehirler arası nakliyat konusunda İstanbul dışında birçok yerden göç alan ilçelerden biri konumundadır. Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden biri olduğu için farklı şehirlerden birçok aile Büyükçekmece'ye taşınmayı tercih etmektedir. Büyükçekmece'nin konumu, doğal güzellikleri, yeni yerleşim yerleri ve sosyal yaşam alanları bölgeyi tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline getirirken, farklı şehirlerden birçok kişi Büyükçekmece şehirler arası nakliyat hizmeti alarak bu bölgeye yerleşmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti şehir içi nakliyattan çok farklıdır ve ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi ve sorunsuz bir Büyükçekmece şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Büyükçekmece evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanlar herkes tarafından incelenebilmektedir. Bu sayede de nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler Octovan’ın Büyükçekmece evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti almadan önce nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir. Bu nedenle taşıma öncesinde bilgi verilmelidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!