0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Octovan'da en uygun fiyatlı nakliye hizmetinden hemen yararlanabilir, en kısa zamanda taşıma hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye hizmetinizi özelleştirerek kolileme ya da yerleştirme gibi hizmetlerin yanı sıra premium hizmetlerden yararlanabilir ya da eşyalarınızı depolamak için depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Octovan Esenyurt Evden Eve Nakliyat Hizmeti Güvenli Midir?

Octovan ile Esenyurt evden eve nakliyat hizmeti alırsanız asla pişman olmazsınız. Bunun nedeni ise işinde uzman ekip arkadaşlarımızın her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüp sizi mağdur etmeyecek şekilde düzenlemesidir. Nakliyat hizmeti öncesinde eşyalarınız kontrol edilir ve hasar durumları rapor edilir. Eğer taşıma sırasında bir kaza gerçekleşir ve eşyanız zarar görürse hemen ücretini alabilirsiniz. Bu aldığınız ücretin nakliyat hizmeti fiyatıyla alakası yoktur. Ürünlerinizin güvenliğini garanti altına almak için böyle bir prosedür uygulanır.

Esenyurt Evden Eve Nakliye

Esenyurt evden eve nakliye işlemleri büyük bir tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. Esenyurt evden eve nakliyat sektörünün en çok işlem yapılan hizmetleri arasında yer almaktadır. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Esenyurt ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği en yoğun yerlerdendir. Bu özel yerde yaşan kişiler en uygun ve profesyonel nakliye hizmetini aynı anda almak istemektedir. Esenyurt nakliyat hizmetine olan talep çok yüksek olduğu için bölgede ve çevresinde çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Esenyurt nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet oldukça yüksek olsa da kaliteli ve güvenli hizmet için Octovan çok fazla tercih edilmektedir.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Öncesinde Hangi İşlemleri Yapmalıyım?

Öncelikle Esenyurt evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için Octovan sitesine girerek taşınma gününüz için randevu almalısınız. Randevu için birkaç işlem gerçekleştirdikten sonra taşınmaya neredeyse hazırsınız. Eğer sadece nakliyat hizmetinden yararlanacaksanız eşyalarınızı taşınmaya uygun hale getirmek adına kolilemeniz gerekir. Ama kolileme hizmeti de aldıysanız buna hiç gerek yok. Sizin yerinize ekip arkadaşlarımız taşınma günü gelerek eşyalarınızı özenli ve titiz bir şekilde kolileyecek ve taşınma için uygun hale getirecektir.

Esenyurt Şehirler Arası Nakliyat

Esenyurt şehirler arası nakliyat en önemli nakliyat hizmeti talepleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin ve İstanbul’un en fazla göç alan merkezlerinden biri olan İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetinin beşiğidir. Farklı şehirlerden İstanbul’un en popüler ve köklü semtlerinden biri olan Esenyurt'a taşınmaya karar veren kişiler şehirler arası nakliyat hizmeti talep etmektedir. Bölgedeki nüfusun ve talebin her geçen yıl artması ile birlikte Esenyurt şehirler arası nakliyat hizmetine olan talep de artış göstermektedir. En kaliteli İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti ayrıcalığı ile taşınamak için Octovan her zaman hizmetinizde.İstanbul evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Hizmeti Fiyatları Sabit Midir?

Evet! Octovan ile Esenyurt evden eve nakliyat hizmeti almak isterseniz fiyat hesaplama modülümüz ile ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Ek ücretler ek paketlerden alınır bunun dışında fiyatlar sabittir. Ödeyeceğiniz nakliyat hizmeti ücretine sizin bilginiz dışında ekleme veya çıkarma yapılmaz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Esenyurt evden eve nakliyat fiyat tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!