0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Silivri Evden Eve Nakliye Hizmeti

Silivri evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra, aldığınız hizmeti özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’da en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul merkeze 69 km uzaklıkta bulunan Silivri, Tekirdağ, Çerkezköy, Çatalca ve Büyükçekmece ilçeleri ile komşudur. Şehir merkezine uzak olmasına rağmen birçok kişinin yaşam alanı olarak tercih ettiği Silivri evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parşa eşya taşıma, ofis taşıma, eşya depolama ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Nüfusu hızlı bir şekilde artan Silivri aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçeleri arasında yer almaktadır. En iyi ve en güvenilir Silivri evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Silivri Evden Eve Nakliye

Silivri evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Bölgenin nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliye firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Silivri evden eve nakliye hizmeti alırken sorun yaşamamak için Octovan profesyonel ekipleri ile her zaman hizmetinizde!

Silivri Parça Eşya Taşıma

Silivri parça eşya taşıma hizmetinde de İstanbul ve Türkiye’nin en önde gelen merkezleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olan Silivri de parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep de her yıl artış göstermektedir. Özellikle özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve koltuk takımı gibi eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde istenen noktaya taşınması için Silivri parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti uzmanlık ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu yüzden en kaliteli Silivri parça eşya taşıma hizmeti için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşabilirsiniz.

Silivri Evden Eve Taşımacılık

Silivri evden eve taşımacılık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de ek hizmet konusudur. Silivri de birçok binada asansör bulunmamaktadır ya da asansörler eşya taşımak için uygun değildir. Bölye bir durumda, özellikle taşınma işlemi üst katlara yapılacaksa en iyi çözüm asansörlü nakliyat ek hizmeti almaktır. Bu sayede eşyalarınız hem hızlı hem de güvenli bir şekilde evinize taşınırken, önemli ölçüde zaman kazanmış olursunuz. Kaliteli ve en uygun fiyat garantili Silivri evden eve taşımacılık ve asansörlü nakliyat hizmeti için Octovan’ın profesyonel ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Silivri Evden Eve Nakliyat Firmaları

Silivri evden eve nakliyat firmaları arasında son yıllarda büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölgenin çok hızlı bir şekilde büyümeye devam etmesi ve nakliyat hizmetlerine olan talebin artması nakliyat firması sayının da artmasına neden olmuştur. Silivri evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Octovan alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Müşterilerine hasar güvencesi sunan Octovan’da nakliyat işlemleri sırasında eşyaların zarar görmesi halinde taşıma işlemini gerçekleştiren nakliyat firması aynı gün içerisinde oluşan zararı karşılamaktadır. Ek olarak, hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile ödeme fırsatı sunan Octovan, Silivri evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru tercihi yapabilmeniz için doğru adrestir. Bununla birlikte İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Silivri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Silivri evden eve nakliyat fiyatları açısından İstanbul’un birçok ilçesine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bölgenin sürekli olarak göç alması ve nüfusun hızlı bir şekilde artması nedeni ile nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Iş almak isteyen ve rekabette öne çıkmayı amaçlayan nakliye firmaları fiyat indirimine gitmektedir. Bu yüzden Silivri evden eve nakliyat fiyatları İstanbul ortalamasının altında kalmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmek için profesyonel nakliyat ekipleri ile çalışmak gerekmektedir. En uygun Silivri evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Silivri Şehirler Arası Nakliyat

Silivri şehirler arası nakliyat konusunda İstanbul’un en önde gelen ilçelerinden biri konumundadır. Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden biri olduğu için farklı şehirlerden birçok aile Silivri’ye taşınmayı tercih etmektedir. Silivri’nin konumu, doğal güzellikleri, iş olanakları ve sosyal yaşam alanları bölgeyi tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline getirirken, farklı şehirlerden birçok kişi Silivri şehirler arası nakliyat hizmeti alarak bu bölgeye yerleşmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti şehir içi nakliyattan çok farklıdır ve ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi ve sorunsuz bir Silivri şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Silivri Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Silivri evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanlar herkes tarafından incelenebilmektedir. Bu sayede de nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler Octovan’ın Silivri evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Silivri evden eve nakliyat hizmeti almadan önce nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Silivri Evden Eve Nakliyenin En Kolay Hali

Octovan olarak ev taşımanızda ihtiyacınız olan her şeyde yanınızdayız. Ekibimizde en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Siz de güvenli ve temiz nakliye hizmeti için hemen bizi arayabilir, aklınıza takılan her konuda yardım alabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!