COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Maslak Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Maslak Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

İstanbul içinde yüzlerce nakliyat firması bulunduran bir şehirdir. Fakat nakliyat işlemlerinizin sorunsuz ve keyifli geçmesi için seçtiğiniz firmaya çok dikkat etmelisiniz bu yüzden en güvenilir olana bakmalısınız. Bu yüzlerce firma arasında en güvenilir olanı arıyorsanız çok doğru yerdesiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ve bunu kanıtlar nitelikteki hizmetlerimiz ile yüzlerce seçenek arasında boğulmak yerine Octovan sitesine girerek Maslak evden eve nakliyat hizmeti için gerekli işlemleri yapın ve yeni evinize mutlu taşının.

Octovan İle Maslak Evden Eve Nakliyat Güvenli Midir?

Kesinlikle! Octovan ile alacağınız nakliyat hizmeti boyunca herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bunu nedeni müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ve müşteriyi zor durumda bırakmamaya özen göstermemizden kaynaklanır. Güvenilir ödeme yöntemleri, tecrübeli nakliyat ekibi ve eşya sigortası uygulamalarımız ile sorunsuz bir taşına dönemine merhaba deyin.

Maslak Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Octovan ile aldığınız hizmetin ödemesini yapmak çok kolay. Birincisi seçenek olarak randevu işlemleri sonucunda karşınıza çıkan ekran yardımıyla kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ama eğer nakit ödeme yapmak isterseniz nakliyat işlemlerinin gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza ödemenizi yapabilirsiniz.

Maslak Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Maslak evden eve nakliyat fiyatlarınız öğrenmeniz için tek yapmanız gereken Octovan sitesine girip fiyat modülünden yardım almanız olacaktır. Detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve ödeyeceğiniz tutarı hesaplayabilirsiniz. Evinizi taşıyacağınız tarihi ve saati girdikten sonra taşınma detaylarını doldurabilirsiniz. Bu işlemlerin sonucunda size özel olarak Octovan Maslak evden eve nakliyat fiyatları hesaplanacaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular