0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliye ve Taşıma

İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat firmalarının yapacakları taşıma işlemlerinin güvenli ve dikkatli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Örnek olarak özellikle Sarıyer bölgesi gibi şehrin sürekli hareketli ve trafiğin yoğun olduğu bir bölgede taşınma işlemleri gerçekleştirmek için titiz bir şekilde çok iyi bir plan çizilmelidir.

Güvenilir Sarıyer Evden Eve Nakliye Ekipleri

Sarıyer nakliye işlemleriniz için doğru nakliye ekibini aramak hem yorucu hem de oldukça zaman isteyen bir iştir. Bu noktada Octovan’ın güvenilir nakliye ekipleri ile evinizi sorunsuz ve rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Buna ek olarak taşınma sırasında herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde direk olarak Octovan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu içeriğimizi inceleyerek evden eve nakliyat hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz: Nakliyat Platformu İle Ev Taşımanın Faydaları Nelerdir?

Ek Paketler İçerisinde Neler Var ?

Octovan web sitesine girerek ya da mobil uygulamamızı indirerek fiyat hesaplama modülümüzden anında taşınma fiyatlarını hesaplayabilirsiniz. Bu noktada dilerseniz ek paket satın alabilirsiniz. Bu ek paketler ile nakliye deneyinimizi yükseltebilirsiniz. Ek paketlerimiz içerisinde montaj hizmetleri ve kolileme hizmetleri bulunmaktadır. Dilerseniz bu ek paketlerimizi fiyat hesapla bölümünden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Sarıyer Evden Eve Nakliye Fiyatları

Octovan sabit fiyat güvencesi altında tüm taşınma işlemleri bittikten sonra hiç bir şekilde ek ücret ödemeyeceksiniz. Dilerseniz Sarıyer evden eve nakliye fiyatlarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!