0850 305 16 90

En Profesyonel ve Güvenilir Ankara Çayyolu Nakliye Hizmeti

Octovan 'ın profesyonel nakliye ekipleri ile Ankara Çayyolu evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra,eklediğiniz paketlerle hizmetinizi özelleştirebilir; premium taşıma hizmeti veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Nakliye hizmetinizin rezervasyonunu yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu evden eve nakliyat Ankara’da en fazla ilgi gören nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Ankara'nın Çankaya İlçesi’ne bağlı bir semt olan Çayyolu ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. Ankara merkeze 16 km uzaklıkta yer alan Çayyolu, lüks siteleri ve sosyal yaşam alanları ile öne çıkmaktadır. Son yıllarda metronun da hizmete girmesi ile birlikte çok daha popüler bir hale gelen Çayyolu nakliyat sektörünün büyük pazarlarından biri haline gelmiştir. Bu neden ile bölgede çok sayıda çok nakliyat firması hizmet vermektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Çayyolu evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Çayyolu Evden Eve Nakliye

Çayyolu evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Seçeceğiniz nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonelliği alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu nedenle Octovan, alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. Hizmet kalitesini artırmak için nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, firmaların yeterlilik seviyelerini ve donanımlarını da sürekli olarak denetlemektedir. Hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunan Octovan’da ilk teklif edilen fiyat kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret talebi gibi kötü sürprizlerle karşılaşmamaktadır. En iyi Çayyolu evden eve nakliye hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Çayyolu Parça Eşya Taşıma

Çayyolu parça eşya taşıma hizmetleri de Ankara’da en fazla öne çıkan nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin çok hızlı gelişmesi ve büyümesi nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan ilgi de çok yüksektir. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve geniş eşyaların da sorunsuz bir şekilde istenen noktaya taşınması için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi Çayyolu parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Çayyolu Evden Eve Taşımacılık

Çayyolu evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu yüzden alanının en deneyimli ve profesyonel nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Hizmet alan kişilere nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, hasar güvencesi ile öne çıkmaktadır. Taşınma esnasında, eşyalarda hasar oluşması durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içerisinde karşılamaktadır. Deneyimli destek ekibi ile oluşabilecek her türlü sorun karşısında müşterilerinin yanında olan Octovan, en iyi Çayyolu evden eve taşımacılık hizmeti için sadece bir tık uzağınızda!

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çayyolu evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet her yıl bir üst seviyeye taşınmaktadır. Bölgede inşa edilen büyük toplu konut projelerinin hayat geçmesi ile birlikte Çayyolu nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Bu nedenle bölgedeki nakliyat firması sayısı da iki katına çıkmıştır. Çayyolu’nun nakliyat sektörünün önemli pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. En deneyimli ve profesyonel Çayyolu evden eve nakliyat firmaları ile taşınmak için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çayyolu evden eve nakliyat fiyatları Ankara’nın diğer lüks ve popüler bölgeleri ile kıyaslandığında çok daha uygundur. Bunun en önemli sebebi ise bölgede çok fazla sayıda nakliyat firmasının hizmet sunmasıdır. Rekabet ortamında öne çıkmak isteyen nakliyat firmalarının fiyatları aşağı çekmesi nedeni ile diğer nakliyat firmaları da otomatik olarak fiyatları aşağı çekmek zorunda kalmıştır. Ancak nakliyat hizmeti alırken fiyat kadar nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonelliği de önem taşımaktadır. Bu nedenle Octovan alanının en deneyimli ve profesyonel ekipleri ile çalışmaktadır. En kaliteli nakliyat hizmeti ve en uygun Çayyolu evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Çayyolu evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet sunan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her hizmetin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Çayyolu nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız, mutlaka Çayyolu evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Çayyolu Şehirler Arası Nakliyat

Çayyolu şehirler arası nakliyat hizmetleri de Ankara’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri listesinde yer almaktadır. Çayyolu’nun lüks konutları ve toplu yaşam alanları nedeni ile şehir dışından Ankara’ya taşınmak isteyen yüksek ve orta gelirli aileler Çayyolu’nda yaşamayı tercih etmektedir. Bu nedenle de şehirler arası nakliyat hizmetlerine talep bölgede çok yüksektir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri çok daha fazla tecrübe ve özveri gerektirmektedir. Bu yüzden alanının en deneyimli ve profesyonel ekipleri ile çalışan Octovan, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Çayyolu şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile iş yapıyoruz ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ankara Çayyolu evden eve nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!