COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ankara Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Ankara'da evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat sektörünün en önemli merkezleri arasında yer alır. Eşya taşıma ve nakliyat sektöründe hizmet veren birçok nakliyat firması bulunurken, başkent Ankara evden eve nakliyat firmaları açısından en zengin şehirlerden bir tanesidir. Ankara ev taşıma ya da parça eşya taşıma işlemleri için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru nakliyat firması seçimi yapabilmektir. Ankara nakliyat firması seçimi yaparken eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı, müşteri hizmetleri desteği ve alanında profesyonel nakliyat ekipleri kriterleri öne çıkar. Ankara nakliyat işlemleri için bu hizmetlerin tamamını ve çok daha fazlasını Octovan’da bulabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Octovan’da Ankara evden eve nakliye işlemleri en uygun fiyat garantisi ve alanında profesyonel nakliyat ekipleri ile gerçekleştirilir. Yüksek puan ve referansa sahip nakliyat firmaları ile güvenli ve hızlı Ankara evden eve nakliye hizmeti veren Octovan, isteğe bağlı olarak montaj ve eşya paketleme gibi hizmetler de sunar. Ankara evden eve taşımacılık işlemleri için kendi bütçenizi belirleme olanağı veren Octovan’da herhangi bir ek hizmet talebi olmaması durumunda sunulan fiyat teklifinde artış ya da yükseliş yapılmaz.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Ankara ev taşıma fiyatları taşınacak eşya miktarı ve alınacak ek hizmetlere göre değişiklik gösterir. Octovan’da Ankara evden eve taşımacılık hizmeti için sunulan fiyat kesinlikle sabittir. Ek hizmet talep edilmediği sürece bu fiyata ekleme ya da çıkarma yapılmayacaktır.

Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Sigortası

Evden eve nakliyat Ankara genelinde en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Ev eşyaları herkes için büyük önem taşır ve bazı eşyaların manevi değeri maddi değerinden daha fazla olabilir. Eşyalar ve mobilyalar maddi anlamda da önemli bir değere sahip olduğu için kimse ev taşıma işlemleri sürecinde eşyalarına zarar gelmesini istemez. Bu hassasiyetin bilinci ile hizmet veren Octovan, evden eve nakliye Ankara işlemlerini gerçekleştirdiği kişilerin sorunsuz bir deneyim yaşayarak taşınma stresini ortadan kaldırmak için çalışır. Sadece alanında profesyonel Ankara nakliyat firmaları ile hizmet veren Octovan’da, taşınma sürecinde eşyalara zarar gelmesi durumunda nakliyat firmaları oluşan zararı karşılar.

Deneyimli ve Profesyonel Ekipler ile Ankara Evden Eve Nakliye

Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat ekipleri en az 5 yıl deneyimli ekiplerdir. Bunun yanı sıra, Ankara evden eve nakliye ekipleri kullanıcılar tarafından puan ve yorumlar alır. Hizmet almak isteyen kişiler en yüksek puan ve olumlu yorumları alan nakliyat ekiplerine yönlendirilir. Ayrıca, Octovan ile çalışmak isteyen ekiplerin SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolleri yapılır ve diğer gereklilikler de yerine getirildikten sonra birlikte çalışmaya başlanır. Bu denetimler sayesinde her zaman kaliteli ve güvenli hizmet sunulur.

Evden Eve Nakliye Ankara Müşteri İlişkileri Hizmeti

Ankara evden eve nakliye işlemleri zorlu ve yorucudur. Ankara ev taşıma süreci boyunca yaşanabilecek her türlü sorun için Octovan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Evden eve nakliye Ankara işlemleri öncesi ve sonrası sürekli olarak hizmet veren müşteri hizmetleri problemsiz bir eşya taşıma deneyimi için çalışır. Hizmet alan kişiler kafalarına takılan herhangi bir soru için kolay bir şekilde müşteri ilişkileri ile iletişime geçebilir.

Nakit ya da Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Ankara evden eve taşımacılık hizmeti alan kişiler ödemelerini tercihlerine göre nakit olarak ya da kredi kartı ile yapabilir. En kaliteli Ankara nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunan Octovan, kredi kartı ile ödeme ayrıcalığı ile birlikte nakliyat işlemlerini çok daha kolaylaştırır. Bu sayede taşınma işlemlerinin maddi stresini azaltan Octovan, benzersiz bir ev taşıma deneyimi ile öne çıkar.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin Ankara'da En Kolay ve Güvenilir Hali

Ankara'da evden eve nakliye işlemlerinizi için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular