0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ankara Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Ankara'da evden eve nakliyat, parça eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra aldığınız taşıma hizmetini size uygun hale getirebilirsiniz. Paketleme, yerleştirme, duvar , avize veya perde montajı gibi hizmetleri paketinize ekleyerk özelleştirebilir ya da Premium hizmet talebinde bulunabilirsiniz! Ankara nakliye hizmetiniz için rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat hizmeti, nakliyat sektörünün en önemli hizmetleri arasında yer alır. Eşya taşıma hizmeti veren birçok nakliye firması bulunurken, başkent Ankara evden eve nakliye firmaları açısından en zengin şehirler arasında yer almaktadır. Ankara ev taşıma ya da parça eşya taşıma işlemleri için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru nakliye firması seçimi yapabilmektir. Ankara nakliyat firması seçimi yaparken eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı, müşteri hizmetleri desteği ve alanında profesyonel nakliyat ekipleri kriterleri öne çıkar. Ankara nakliyat işlemleri için en iyi hizmetlerin tamamını ve çok daha fazlasını Octovan’da bulabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Octovan’da Ankara evden eve nakliye işlemleri en uygun fiyat garantisi ve alanında profesyonel nakliyat ekipleri ile gerçekleştirilir. Yüksek puan ve referansa sahip Ankara nakliyat firmaları ile güvenli ve hızlı Ankara nakliye hizmeti veren Octovan’da, isteğe bağlı olarak montaj ve eşya paketleme gibi hizmetler de yer almaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Octovan'da eşyalarınız alanında tecrübeli ve SRC taşıma belgesine sahip profesyonel nakliyat ekipleri tarafından taşınır. Ankara nakliye ekipleri daha öncesinde taşınan kişilerce puanlanır. Gelecekte taşınacak müşteriler taşıma hizmeti için puanı yüksek olan Ankara nakliye firmaları ile taşınır. Ayrıca ekipleri iş birliği içerisinde bulunduğu firmaların yeterlilik seviyelerini ve ekipmanlarını denetleyip ekiplere düzenli olarak eğitimler veren Octovan'da taşınma günü herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma olasılığını minimuma indirmektedir. Böylelikle müşterilerimizin mağduriyet yaşaması engellenir. Ankara nakliye işlemlerinde evden eve, parça eşya veya şehirler arası nakliyat işlemleriniz için en iyi hizmeti almak istiyorsanız hemen sitemizden ya da müşteri hizmetlerimizden rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Ankara Parça Eşya Taşıma

Sınırları içerisinde Türkiye'nin en iyi üniversitelerini bulunduran Ankara'da öğrenci nüfusunun oldukça fazla olmasından dolayı özellikle yapı marketlerden veya spotçulardan satın alınan beyaz eşya, koltuk takımı ve gardırop gibi özel araçla taşınılamayacak büyüklükte olan eşyalar için parça eşya taşımacılık hizmetinin oldukça fazla talep edildiği pazarlar arasında yer almaktadır. Sektördeki çoğu firma taşınacak beyaz eşya gibi parçaların araca küçük gelmesi durumunda taşımak istemezler veya aracın tamamı dolmuş gibi bir ücret tarifesi uygularlar. Bütçe dostu Octovan ile bünyemizde bulunan Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitleri sayesinde dilediğiniz araç tipini seçebilirsiniz. Böylelikle gereksiz masraflardan kaçınıp taşınacak beyaz eşya, koltuk takımı ve gardrop gibi parçalarınızı en kaliteli ekipler eşliğinde en uygun fiyata taşıtmış olursunuz. Siz de düşük fiyata kaliteli Ankara parça eşya taşıma hizmeti almak istiyorsanız tercihinizi Octovan'dan yana kullanmalısınız.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Ankara evden eve nakliyat hizmeti için kendi bütçenize ve kriterlerinize en uygun nakliye firmasını bulmak çok önemlidir. Çünkü tercih edeceğiniz firma bütçenize ve kriterlerinize ne kadar uygun olursa alacağınız hizmetin kalitesi ve taşınacak eşyalarınızın güvenliği doğru orantılı olarak artacaktır. Octovan, Ankara nakliye hizmetleri için müşterilerine kendi bütçelerini ayarlama fırsatı sunar. Böylelikle Ankara evden eve nakliye işlemlerinizi en uygun fiyata ekonomik bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ek hizmet talep edilmediği sürece sabit fiyat garantisi sunan Octovan’da dilerseniz taşınacak eşyalarınız için paketinizi özelleştirebilir, premium paket hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi nakit ya da kredi kartı ile yapabildiğiniz Octovan’da Ankara evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası taşımacılık işlemlerinizi kusursuz bir şekilde en uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Ankara Eşya Sigortası

Evden eve nakliyat hizmeti Ankara genelinde en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Ev eşyaları herkes için büyük önem taşır ve taşınacak eşyaların manevi değeri maddi değerinden daha fazla olabilir. Eşyalar ve mobilyalar maddi anlamda da önemli bir değere sahip olduğu için kimse ev taşıma hizmeti sürecinde eşyalarına zarar gelmesini istemez. Bu hassasiyetin bilinci ile en iyi hizmeti veren Octovan, evden eve nakliye Ankara işlemlerini gerçekleştirdiği kişilerin taşınacak eşyalarını büyük bir özen ve titizlik ile taşıyarak mükemmel bir nakliyat hizmeti vermek için çalışır. Sadece alanında profesyonel Ankara nakliyat firmaları ile hizmet veren Octovan’da, taşınma sürecinde ve taşıma hizmeti sonrasında her zaman müşteri desteği ile fark yaratmaktadır. Taşıma sonrasında firmamızdan kaynaklı oluşacak hatalarda her zaman müşterimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Deneyimli ve Profesyonel Ekipler ile Ankara Evden Eve Nakliye

En kalabalık ve en özel illerimizden birisi olan Ankara’da “Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti” taşımacılık sektöründe en çok öne çıkan hizmetlerden bir tanesidir. Octovan çatısı altında hizmet veren Ankara nakliyat ekipleri en az 5 yıl deneyimli ekiplerdir. Bunun yanı sıra, Ankara evden eve nakliye ekipleri kullanıcılar tarafından puan ve yorumlar alır. En iyi hizmeti almak isteyen kişiler en yüksek puan ve olumlu yorumları alan nakliyat ekiplerine yönlendirilir ve taşınacak eşyaları en profesyonel şekilde taşınır. Ayrıca, Octovan ile çalışmak isteyen ekiplerin SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolleri yapılır ve diğer gereklilikler de yerine getirildikten sonra birlikte çalışmaya başlanır. Bu denetimler sayesinde her zaman kaliteli ve güvenli bir Ankara nakliye hizmeti sunulur. Octovan’da hizmet veren tüm nakliye firmaları verdikleri her nakliye hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Böylelikle hizmet almak isteyen kişiler istediği firma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve kendi bütçelerine en uygun nakliye firması ile anlaşabilirler. Güvenli bir Ankara evden eve taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Evden Eve Nakliye Ankara Müşteri İlişkileri Hizmeti

Ankara evden eve nakliye işlemleri zorlu ve yorucudur. Ankara ev taşıma süreci boyunca yaşanabilecek her türlü sorun için Octovan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Evden eve nakliye Ankara işlemleri öncesi ve sonrası sürekli olarak hizmet veren müşteri hizmetleri problemsiz bir eşya taşıma deneyimi için çalışır. Hizmet alan kişiler kafalarına takılan herhangi bir soru için kolay bir şekilde müşteri ilişkileri ile iletişime geçebilir.

Nakit ya da Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Ankara evden eve taşımacılık hizmeti alan kişiler ödemelerini tercihlerine göre nakit olarak ya da kredi kartı ile yapabilir. En kaliteli Ankara ev taşıma hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunan Octovan, kredi kartı ile ödeme ayrıcalığı ile birlikte nakliyat işlemlerini çok daha kolaylaştırır. Bu sayede taşınma işlemlerinin maddi stresini azaltan Octovan, nakliyat sektörünün en benzersiz ev taşıma deneyimi ile öne çıkar.

Ankara Evden Eve Nakliyat Rezervasyon

Octovan’da ister Appstore ya da Google Play Store üzerinden indirerek mobil uygulamamızdan; ister sitemiz üzerinden Ankara taşınma hizmetiniz için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Online ilerlemek istemiyorsanız 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşarak taşınma için rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ankara nakliye hizmeti ile taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda destek hattımız her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin Ankara'da En Kolay ve Güvenilir Hali

Ankara'da evden eve nakliye işlemlerinizi için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!