OCTOVAN’LA İLK TAŞIMANIZA ÖZEL EV TAŞIMADA 250 TL, PARÇA EŞYA TAŞIMADA 100 TL İNDİRİM!
İndirim Kodu: EVTASIMA250   İndirim Kodu: PARCA100
0850 305 16 90

En Profesyonel ve Güvenilir Çankaya Nakliye Hizmeti

Çankaya Evden eve nakliyat hizmetinde Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız. Çankaya evden eve nakliye hizmetinizde size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan üzerinden profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen tıklayın!

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat firmalarının en fazla bulunduğu üç merkezden bir tanesidir. Ankara’nın ve Türkiye’nin en büyük ilçelerinden Çankaya ev taşıma hizmetlerinde nakliyat sektörüne yön veren bölgeler arasında yer almaktadır. 100’ün üzerinde semte ev sahipliği yapan Çankaya evden eve nakliyat hizmetinin lokomotifi konumundadır. Çankaya nakliye denince akla gelen önemli semtler Anıttepe, Dikmen, Göktürk, Kızılay, Emek, Bahçelievler, Balgat, Çukurambar, Kocatepe, Söğütözü, Kavaklıdere, Çayyolu ve Ayrancı’dır. Ankara’nın en kalabalık ve büyük ilçesi olan Çankaya eşya taşıma sektörünün en büyük pazarlarından bir tanesidir. Sürekli olarak gelişmeye devam eden Çankaya’da her kesimden aile yaşamaktadır. Öğrencilerden emeklilere kadar çok geniş bir kapsamı içeren kesim Çankaya evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Çankaya Evden Eve Nakliye

Çankaya evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi doğru nakliyat firması seçimi yapmaktır. Çankaya evden eve nakliye hizmeti veren çok sayıda nakliye firması bulunmaktadır ve bunların bazıları dolandıcı nakliyat firmalarıdır. Doğru firma seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Octovan sadece alanında deneyimli Çankaya evden eve nakliye ekipleri ile işbirliği yapmaktadır. Taşınma günü problem yaşamamak için Octovan’a ulaşarak kendinize en uygun Çankaya evden eve nakliye firmasını seçebilirsiniz. Bununla birlikte Ankara evden eve nakliyat ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çankaya Parça Eşya Taşıma

Çankaya parça eşya taşıma hizmeti nakliyat sekötrünün en popüler hizmetlerinden bir tanesidir. Kişilerin özel araç ile taşıyamayacağı kadar büyük ve ağır çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve koltuk gibi eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için Çankaya parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Çankaya, Türkiye’nin en büyük ve kalabalık ilçelerinden biri olduğu için Çankaya parça eşya taşıma hizmetine olan talep çok fazladır. Çankaya nakliyat firmalarının sayısı çok fazla olmasına rağmen toplam sayı oluşan Çankaya parça eşya taşıma hizmeti talebini tam anlamı ile karşılayamamaktadır. Çankaya parça eşya taşıma hizmeti almak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Çankaya Evden Eve Taşımacılık

Çankaya evden eve taşımacılık hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da ek hizmet konusudur. Ankara’nın en köklü ilçelerinden biri olduğu için bölgede çok sayıda yaşlı ve eski bina bulunmkatadır. Bu binaların büyük bir bölümünde asansör yer almamaktadır ya da asansörler eşya taşımak için yeteri kadar büyük değildir. Böyle durumlarda, özellikle de üst katlara taşınma durumu söz konusu ise Çankaya asansörlü nakliyat ek hizmetinden faydalanmak en iyi çözümdür. Bu sayede eşyalar hem daha güvenli hem daha hızlı bir şekilde taşınabilir. Ek olarak, eşya taşıma ekipleri daha az iş gücü gerektiği için çok daha uygun fiyat teklifleri sunmaktadır. En güvenilir Çankaya evden eve taşımacılık ve Çankaya asansörlü nakliyat hizmetlerini Octovan’dan alabilirsiniz. Çankaya evden eve taşımacılık hizmeti almak için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmak!

Çankaya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru firmayı seçebilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Alanında en az 5 yıl deneyimli profesyonel nakliye ekipleri ile çalışan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Çankaya evden eve nakliyat firmaları kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru tercihi yapmak için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çankaya evden eve nakliyat fiyatları semtlere göre farklılıklar göstermektedir. Çankaya’nın üst ve alt gelir seviyesine dahil olan çok sayıda semti bulunmaktadır. Çayyolu, Çukurambar, Bahçelievler ve Emek gibi gelir seviyesi yüksek ailelerin yaşadığı mahallelerde Çankaya evden eve nakliyat fiyatları diğer semtelere göre daha fazladır. Bu bölgelerde hizmet veren nakliyat firmaları için en önemli kriter hizmet kalitesidir. Bu bölgede yaşayan kişiler belirli bir ücretin altında alınan nakliyat hizmetlerinin kaliteli hizmet olmayacağının farkında oldukları için fiyat onlar için ikinci sırada gelmektedir. En iyi Çankaya evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Çankaya evden eve nakliyat tavsiye bölümü doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında çalışan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Bu sayede hizmet almak isteyen kişiler Çankaya evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını seçebilmektedir. Eğer siz de Çankaya ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız Octovan’ın Çankaya evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendinize en uygun nakliye firmasını kolay ve pratik bir şekilde seçebilirsiniz.

Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Çankaya şehirler arası nakliyat hizmeti en çok talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin de en büyük ilçelerinden biri olan Çankaya her yıl düzenli olarak göç almaya devam etmektedir. Bölgedeki iş, eğitim, sağlık ve sosyal yaşam olanakları birçok kişiyi Çankaya’ya taşınmaya teşvik etmektedir. Bu nedenle çok sayıda aile Çankaya şehirler arası nakliyat hizmetlerinden faydalanarak farklı şehirlerden Ankara’ya göç etmektedir. Tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi en iyi Çankaya şehirler arası nakliyat hizmetini alabilmek için Octovan’a ulaşmanız yeterlidir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular