0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Zeytinburnu içerisindeki tüm nakliyat işlemlerinizi Octovan ile gerçekleştirebilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile parça eşya veya evden eve taşımacılık hizmeti alabilir, bunun yanı sıra premium taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. İstanbul Zeytinburnu Evden Eve nakliyat hizmeti rezervasyonu için hemen tıklayın!

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetine olan talep oldukça fazladır. İstanbul’un güney kesiminde yer alan ve en eski yerleşim bölgelerinden birisi olan Zeytinburnu, ulaşım konusunda rahat olması ve İstanbul’un önemli merkezlerine yakın bir konumda bulunması gibi sebeplerden ötürü insanların taşınmayı tercih ettiği bölgelerden birisi haline gelmiştir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliye

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti bölgede en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinin başında gelmektedir. İlçenin Fatih, Beyoğlu ve Beşiktaş gibi İstanbul’un en sevilen yerlerine yakın bir konumda bulunması, ulaşım konusundaki rahatlığı ve gelişmekte olan bir ilçe olması sebebi ile Zeytinburnu’na olan taşınma oranı gün geçtikçe artmaktadır. Buna bağlı olarak insanlar evden eve nakliyat hizmeti talep etmektedir. Evden eve nakliyat son derece titizlik gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden alanında en az 5 yıl tecrübeli profesyonel nakliyat ekipleri ile çalışan Octovan bünyesindeki taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Ayrıca firmaların yetkinlik seviyelerini ve donanımlarını da düzenli olarak denetleyen Octovan sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratarak kusursuz bir taşınma deneyimi yaşatmaktadır.

Zeytinburnu Parça Eşya Taşıma

İlçe sınırları içerisinde birçok yapı market ve avm bulunduran Zeytinburnu’da parça eşya taşımacılık hizmetine olan talepte oldukça fazladır. Özellikle beyaz eşya, gardrop, ofis mobilyaları ve koltuk takımı gibi yapı marketlerden satın alınan özel araçla taşınılamayacak büyüklükte olan nesneler için bu hizmet tercih edilmektedir. Çoğu nakliyat firması tek tip araçla çalıştığından bu tarz eşyaları araçlarına az geldiği için almazlar veya araçlarının tamamı dolmuş gibi bir ücret talep ederler. Haliyle taşımacılık talebinde bulunan kişilerde bu durumdan rahatsızdır. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerini bulunduran Octovan’da birkaç parça eşya için aracın tamamı dolmuş gibi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Böylelikle parça eşya taşıma işlemlerinizi uygun fiyata güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Kaliteli bir parça eşya taşımacılık hizmeti almak için Octovan ile iletişim kurmanız yeterlidir.

Zeytinburnu Nakliyat Firmaları Tavsiye

Evden eve nakliyat veya parça eşya taşımacılık hizmeti alırken nakliyat firması seçimi çok önemlidir. Bölgenin sektör için önemli bir pazar payına sahip olması sebebi ile Zeytinburnu nakliyat firmaları için büyük önem arz etmektedir. İlçede birçok firma faaliyet gösterdiği için rekabet de bir hayli fazladır. Buna bağlı olarak taşımacılık hizmeti almak isteyen kişilerin onlarca firma arasından kendileri için en doğru işletmeyi bulması da oldukça zor bir hale gelmiştir. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Octovan’da hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Bu sayede hizmet almak isteyen kişiler seçeceği firma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve kendileri için en uygun seçimi yapabilirler. Bu nedenle güvenli bir Zeytinburnu evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınma işlemlerindeki en önemli konulardan birisi de fiyattır. Çünkü ödeyeceğiniz ücretin alacağınız hizmet ile doğru orantılı olması gerekmektedir. Octovan, evden eve nakliyat hizmeti alacak kişilere kendi bütçelerini ayarlama imkanı sunar ve sunulan fiyat teklifleri kişiler ek hizmet talep etmediği sürece değişmez. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli taşımacılık hizmetini verme vizyonu ile hareket eden Octovan’da müşteri memnuniyeti de son derece önemlidir. Bu sebepten ötürü taşınma esnasında eşyalarınızın herhangi bir hasara uğraması durumunda oluşan hasar nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca nakliyat hizmeti talep eden müşterilerine hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme seçeneği sunan Octovan’da taşınma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da ister mobil uygulamamızdan (apple store veya google play store), ister www.octovan.com sitemizden dilediğiniz zaman taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ek olarak İstanbul evden eve nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda destek hattımız her zaman yanınızda.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Zeytinburnu Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan ile sadece en profesyonel ve güvenilir nakliyat firmaları ile taşınma fırsatını hemen yakalayın! Sabit fiyat garantisi ve memnuniyet puanı yüksek nakliyat firmaları ile kaliteli ve güvenilir Octovan hizmeti için aşağıya tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!