0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Yeşilpınar Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan ile Yeşilpınar evden eve nakliyat işlemlerinizi en uygun fiyata gerçekleştirin. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya taşıma, depolama, şehir içi ve şehir dışı nakliyat hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte paketinizi dilediğiniz gibi özelleştirip premium nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinin en fazla talep edildiği bölgelerden birisi olan Eyüpsultan’ın ilçe sınırları içerisinde yer alan Yeşilpınar, ilçede evden eve nakliyat hizmetinin en fazla gerçekleştirildiği semtlerden bir tanesidir.

Yeşilpınar Evden Eve Nakliye

İlçenin merkezine yaklaşık 10 dakikalık bir mesafede bulunan Yeşilpınar, haliyle bölgede yer alan turistik mekanlara ve tarihi dokulara da oldukça yakın bir konumdadır. Bunun yanı sıra Yeşilpınar, ulaşım konusunda herhangi bir kusuru bulunmaması ve her kesimden insana hitap eden yaşam tarzı ile de taşınma taleplerini üzerine çekmektedir. Taşınma talebinin bu kadar fazla olduğu bir bölgede onlarca nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Buna bağlı olarak da Yeşilpınar nakliyat hizmeti için talep edilen fiyatlar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Hatta ilk teklif edilen fiyatların üzerine taşınma esnasında veya nakliye işleminin gerçekleştirilmesine kısa bir süre kala ekstra ücretler talep edilmektedir. Böylelikle müşteriler beklenmeyen masraflar sebebiyle mağdur durumuna düşmektedir. Bu ve bunun gibi durumları gözlemleyen Octovan, müşterilerinin mağdur durumuna düşmemesi için “Sabit Fiyat Garantisi” ile hizmet vermektedir. Octovan’da Yeşilpınar nakliyat hizmetinize ek olarak bir hizmet talep etmediğiniz sürece sizlere teklif edilen ilk fiyat kesinlikle değişmemek üzere sabittir. Böylelikle fiyat konusunda anlaştıktan sonra ücret ile ilgili kafanıza herhangi bir soru işaretinin takılmasına imkan yoktur. Taşımacılık üzerine eğitim alan ve düzenli olarak denetlenen ekipler eşliğinde gerçekleştirilen Yeşilpınar evden eve nakliye işlemleriniz Octovan güvencesi ile kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizde sabit fiyat garantisi ile pürüzlerden uzak bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

En Konforlu Yeşilpınar Nakliyat Hizmeti

Taşınmak yalnızca fiziksel açıdan değil mental açıdan da güçlük gerektiren bir süreçtir. Çünkü halledilmesi gereken bir sürü işlem vardır. Kişiler hem nakliyat süreci ile ilgilenip hem de diğer işlemler ile ilgilenirken yapılması gereken bir şeyin gözden kaçması oldukça olağan bir durumdur. Octovan’da nakliye sürecinde yaşanabilecek aksilikleri ve yoğunluk seviyesini minimuma indirmek için paketinizi özelleştirip premium nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Premium hizmetimizden yararlandığınız zaman eşyalara elinizi bile sürmenize gerek kalmaz. Böylelikle profesyonel ekiplerimiz eşyalarınızı güvenli bir şekilde nakliye ederken sizde diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın taşınacağı ev veya apartman dar bir alansa asansörlü nakliyat hizmetinden de yararlanarak süreci daha kolay bir hale getirebilirsiniz. En konforlu Yeşilpınar nakliye hizmetinden yararlanmak için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Yeşilpınar Parça Eşya Taşımacılık

Yeşilpınar İstanbul’un en çok ziyaret edilen eğlence merkezlerine ve avmlerine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca birçok esnafın ve tüccarında faaliyet gösterdiği alanlara yakın bir konumda bulunmaktadır. Bundan mütevellit bölgede parça eşya taşımacılık hizmeti oldukça rağbet görmektedir. Octovan parça eşyalarınızın nakliye işlemlerinin sıfır hasar ile gerçekleşmesi için yalnızca src taşıma belgesine sahip profesyonel ekipler ile iş birliği yapmaktadır. Ayrıca bu ekiplerin alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunmaktadır. Bu sayede Yeşilpınar nakliye işlemleriniz herhangi bir aksiliğe mahal vermeden gerçekleştirilmektedir.

Memnuniyet Puanı Yüksek Nakliyatçılar İle Taşının

Müşterilerimizin mutluluğu bizim için çok önemlidir. Bu yüzden müşterilerimize en kaliteli nakliyat ekipleri ile hizmet vermekteyiz. Octovan’da eşyalarınız memnuniyet puanı 5 üzerinden 4,67 olan ekiplerimiz sayesinde kusursuz bir şekilde taşınmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin taşınma esnasında herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşması engellenir. Memnuniyet puanı yüksek firmalar arasından kriterlerinize en uygun firmayı bulmak içinse kullanıcı yorumlarından ve puanlarından referans alabilirsiniz. Böylelikle Yeşilpınar nakliye işlemleriniz için istediğiniz firma hakkında detaylı bilgiye sahip olup nakliye işlemlerinizi rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Taşımacılık işlemleri gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvende olması çok önemlidir. Octovan’da eşyalarınız son derece güvenli bir şekilde taşınır. Eğer ki eşyalarınızın en üst düzeyde muhafaza edilmesini ve eşyalarınızın başına bir hasar gelmesi durumunda oluşabilecek masraflardan kaçınmak istiyorsanız eşyalarınızı sigortalatarak güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Eğitimli ekiplerimiz tarafından taşınan ve tarafımızdan paketlenen eşyalarınız herhangi bir hasara karşı korunmaktadır. Böylelikle eşyalarınızı olağan hasarlardan koruyarak nakliye işlemlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Octovan

Octovan yakıt israfından kaçınmak ve hizmet talep eden kişilerin nakliyat işlemlerini en ekonomik şekilde gerçekleştirmesi için sektörde bulunan diğer işletmelerin aksine müşterilerine birden fazla araç tipi ile hizmet vermektedir. Yeşilpınar nakliyat hizmeti için eşyalarınızın boyutuna ve miktarına göre; Octovan Mini, Octovan Large, Octovan Xlarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz ve seçtiğiniz araç tipine ve gideceğiniz yol mesafesine göre bir ücretlendirmeye tabi tutulursunuz. Bu sayede gerekenden fazla ücret ödemeyerek taşımacılık işlemlerinizi en uygun fiyata gerçekleştirmiş olursunuz.

Yeşilpınar Nakliyat Hizmeti Rezervasyon

Octovan’da gerçekleştirmek istediğiniz nakliyat hizmeti için mobil uygulamamızdan veya internet sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Taşınma sürecinde kafanıza herhangi bir soru takılması durumunda müşteri hizmetlerimiz ile dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Yeşilpınar Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak ekiplerimizi işini severek yapan bilinçli kişilerden oluşturmaktayız. Bu sayede sizlere en kaliteli nakliyat hizmetini vermekteyiz. En güvenilir nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!