0850 305 16 90

Octovan'la Yenimahalle Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Yenimahalle'de evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle evden eve nakliyat hizmeti Ankara'da nakliyat sektörüne yön veren hizmetlerden bir tanesidir. Ankara'nın en büyük ilçelerinden biri olan Yenimahalle ev taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetlerinde listenin en üst sıralarında yer almaktadır. 1957 yılında ilçe olan Yenimahalle çok hızlı bir şekilde göç alarak büyümeye devam etmektedir. Genellikle orta gelirli ailelerin yaşadığı yenimahalle evden eve nakliyat hizmetinin merkezlerinden bir tanesidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Yenimahalle evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan'a ulaşmaktır.

Yenimahalle Evden Eve Nakliye

Yenimahalle evden eve nakliye hizmetine olan son talep son yıllarda çok hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Bölgenin Türkiye'nin en fazla göç alan merkezlerinden biri olması nedeni ile nakliyat hizmetlerine olan talep hızlı bir şekilde artmıştır. Özellikle bölgede çok sayıda inşa edilen toplu konut projeleri ile birlikte Yenimahalle'deki sosyal yaşam alanlarının sayısı artmış ve kalitesi yükselmiştir. Uygun fiyatlı ve kaliteli Yeni mahalle evden eve nakliye hizmeti almak istiyorsanız doğru nakliyat firması seçimi yapmak çok önemlidir. Alanında uzman ve deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan Yenimahalle evden eve nakliye hizmeti için en güvenilir adrestir.

Yenimahalle Parça Eşya Taşıma

Yenimahalle parça eşya taşıma hizmeti bölgede en fazla talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Yenimahalle'nin çok fazla göç alması nedeni ile parça eşya taşıma hizmeti ihtiyacı da artmaktadır. Ev taşıma hizmetlerinin yanında sadece belirli eşyalarının bir noktadan belrli bir noktaya taşınmasını isteyen kişiler Yenimahalle parça eşya taşıma hizmeti talep etmektedir. Özellikle de çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi büyük, ağır ve geniş eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için en doğru tercih Yenimahalle parça eşya taşıma hizmeti almaktır. En iyi ve en kaliteli Yenimahalle parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Yenimahalle Evden Eve Taşımacılık

Yenimahalle evden eve taşımacılık hizmeti büyük deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bölgede çok fazla sayıda nakliyat firması olduğu için en doğru tercihi yapmak sorunsuz bir taşınma deneyimi açısından çok kritik bir detaydır. Octovan hizmet alan kişilere en kaliteli hizmeti sunabilmek için sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat ekipleri ile işbirliği yapmaktadır. Yenimahalle evde eve taşımacılık hizmeti almak isteyen kişilere nakit ödeme opsiyonu ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, yaşanabilecek her türlü sorun için çağrı merkezi ile her zaman sizler ile birlikte. Kusursuz bir Yenimahalle evde eve taşımacılık hizmeti için Octovan ile internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yenimahalle evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Yenimahalle'nin çok hızlı bir şekilde büyümesi ile birlikte bölge, Ankara'nın en önemli nakliyat pazarlarından biri haline gelmiştir. Bu nedenle de Yenimahalle evden eve nakliyat firmaları sayısı da çok hızlı bir şekilde artmıştır. Yenimahalle pazarının çok büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için Yenimahalle evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yapmanız yeterlidir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatları Ankara'nın Çankaya gibi diğer büyük ilçelerine oranla çok daha uygun fiyatlıdır. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi ise Yenimahalle'de genellikle orta gelirli ailelerin yaşamasıdır. Bunun dışında bölgede hizmet veren çok sayıda nakliyat firmasının bulunması da firmalar arasındaki rekabeti en üst seviyeye taşımıştır. Bu neden ile de Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatları önemli ölçüde aşağı inmiştir. Ancak düşük fiyat iyi hizmet anlamına gelmemektedir. Bu yüzden nakliyat firması seçimi yaparken firmanın deneyimi ve donanımı da çok önemlidir. En uygun Yenimahalle evden eve nakliyat fiyatları ve en kaliteli hizmet için Octovan her zaman yanınızda!

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Yenimahalle evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Bu sayede de ev taşıma hizmeti almak isteyen kişiler Yenimahalle evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan'da düşük puanlı ve olumsuz kullanıcı yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir. En doğru nakliyat firması seçimi için Yenimahalle evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte Ankara evden eve nakliyat ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yenimahalle Şehirler Arası Nakliyat

Yenimahalle şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de Ankara'nın en önde gelen merkezlerinden bir tanesidir. Yenimahalle özellikle toplu konut projelerinin art arda inşa edilmesi ile birlikte şehir dışından çok daha fazla göç almaya başladı. Ankara'ya göç eden orta gelirli ailelerin büyük bir bölümü de Yenimahalle'de yaşamayı tercih etmektedir. Bu nedenle de Yenimahalle şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talep de nüfus ile doğru orantılı olarak hızlı bir şekilde artmıştır. Yenimahalle şehirler arası nakliyat hizmeti deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Octovan deneyimli ve alanında profesyonel nakliyat ekipleri ile en kaliteli ve en uygun fiyatlı Yenimahalle şehirler arası nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Siz de güvenli ve temiz nakliye hizmeti için hemen bizi arayabilir, aklınıza takılan her konuda yardım alabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir. Bu nedenle evinizde piyano bulunuyorsa, taşınması için bildirmeniz gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!