0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Yenibosna Evden Eve Nakliye Hizmeti

İstanbul Yenibosna evden eve nakliyat hizmetinizi profesyonel ekipler eşliğinde Octovan konforu ile gerçekleştirebilirsiniz. Yenibosna nakliye hizmetinde evden eve nakliyenin yanı sıra; eşya taşıma, depolama ve ofis taşıma hizmetlerinden de yararlanabilir, paketinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden birisidir. İstanbul’un en fazla nüfusa sahip ilçelerinden birisi olan Bahçelievler’in ilçe sınırları içerisinde yer alan Yenibosna semti, ulaşımın rahat olması ve ev kiralarının piyasaya göre ucuz olması gibi sebeplerden dolayı taşınma talebinin gün geçtikçe arttığı bölgelerden birisi haline gelmiştir.

Yenibosna Parça Eşya Taşıma

Bünyesinde birçok spotçu bulunduran Yenibosna’da parça eşya taşımacılık hizmetine olan talep oldukça fazladır. Özellikle yapı marketlerden alınan beyaz eşya, gardrop ve koltuk takımı gibi özel araçla taşınamayacak büyüklükte olan nesneler için parça eşya taşımacılık hizmeti talep edilmektedir. Çoğu firma tek tip araçla çalıştığı için bu eşyaları araçlarına küçük geldikleri için almazlar veya aracın tamamı dolmuş gibi bir ücret tarifesi uygularlar. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerini bulunduran Octovan’da birkaç parça eşya için aracın tamamı dolmuş gibi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Böylelikle parça eşya taşıma işlemlerinizi uygun fiyata güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Kusursuz bir parça eşya taşımacılık hizmeti almak için Octovan ile iletişim kurmanız yeterlidir.

Yenibosna Evden Eve Taşımacılık

Yenibosna evden eve taşımacılık, İstanbul’da öne çıkan bir başka nakliyat hizmetidir. Bölgenin ulaşım konusunda iyi olması, Bakırköy ve Fatih gibi önemli merkezlere yakın bir konumda bulunması gibi sebeplerden dolayı Yenibosna’da bu hizmete olan talep oldukça fazladır. Evden eve taşımacılık son derece titizlik ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bu sebepten ötürü tercih edeceğiniz nakliyat firması seçimi çok önemlidir. Bu yüzden alanında en az 5 yıl deneyimli profesyonel nakliyat ekipleri ile işbirliği içerisinde bulunan Octovan, müşterilerine en kaliteli nakliyat hizmetini vermek için bünyesindeki taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Ayrıca firmaların donanımlarını ve yetkinlik seviyelerini de denetleyen Octovan sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Siz de kaliteli bir taşınma hizmeti almak istiyorsanız tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yenibosna nakliye sektörü için önemli pazarlardan birisi olması sebebi ile nakliyat firmalarının en fazla bulunduğu merkezlerden bir tanesidir. Bölgede birçok firma faaliyet gösterdiği için rekabet de oldukça fazladır. Haliyle onlarca firma arasından kendiniz için en uygun olan firmayı bulmak için detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Octovan’da hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Bu sayede hizmet almak isteyen kişiler seçeceği firma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve kendileri için en uygun seçimi yapabilirler. Bu nedenle güvenli bir Yenibosna nakliyat hizmeti için Octovan ile iletişime geçerek uygun ve profesyonel nakliyeyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat hizmeti talep eden kişilerin aklına gelen ilk sorulardan birisi ise fiyat konusudur. Aldığınız taşımacılık hizmetine ödeyeceğiniz fiyat son derece önemlidir. Çünkü ödediğiniz ücretin aldığınız hizmet ile doğru orantılı olması gerekir. Octovan’da müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu yüzden ev veya parça eşya taşımacılığı sırasında eşyalarınızın herhangi bir hasara uğraması durumunda, oluşan zarar nakliyat firması tarafından karşılanır. Uygun fiyata ek hizmet talep edilmediği sürece sabit ücret garantisi ile güvenilir bir taşınma hizmeti sunan Octovan, hizmet talep eden müşterilerine hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Ek olarak aldığınız hizmete göre nakliyat hizmetinize kolileme, paketleme gibi hizmetleri ekleyebilir ya da Octovan premium nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da ister mobil uygulamamızdan, ister www.octovan.com sitemizden dilediğiniz zaman taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Taşınma esnasında her sorunuz için müşteri hizmetlerini arayabilir ve rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Yenibosna Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak en güvenilir ve kaliteli/profesyonel taşımacılık ekipleri eşliğinde nakliyat işlemlerinizi büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Sabit fiyat garantisi ile konforlu bir nakliyat hizmeti için aşağıya tıklayın.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!