0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Yakacık Evden Eve Nakliye Hizmeti

Yakacık evden eve nakliyat işlemlerinizi Octovan'ın bilinçli ekipleri eşliğinde rahatça gerçekleştirin. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya taşıma, depolama, şehir içi ve şehir dışı nakliyat hizmetlerinden de yararlanabilir, paketinizi dilediğiniz gibi özelleştirerek premium taşımacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Yakacık Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un incisi Kartal’ın sınırları içerisinde yer alan Yakacık, İstanbulda’ki en huzurlu semtlerinden bir tanesidir. Eşsiz manzarası nedeniyle bazı kişiler tarafından “İstanbul’un balkonu” olarak da adlandırılan bu semt taşınma talebinin en fazla olduğu lokasyonlardan birisidir.

Yakacık Evden Eve Nakliye

Şehrin kargaşasından kurtulup temiz bir hava alarak sakin ve keyifli vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktalarından birisi olan Yakacık, İstanbul’un en önemli ormanlarından birisi olan Aydos Ormanı’na ev sahipliği yapmaktadır. Bölge sakinleri için bolca yeşil alan bulundurmasının yanı sıra sahile yakın konumu ve ulaşım konusundaki rahatlığı ile de ön plana çıkan Yakacık’ta evden eve nakliyat hizmetine olan talep artış göstermektedir. Evden eve nakliyat süreci oldukça stresli bir süreçtir. Bu sebepten ötürü Octovan nakliyat ekiplerini en az 5 yıl tecrübeye sahip olan ve düzenli olarak eğitime tabi tutulan firmalardan oluşturmaktadır. Bir nakliyat firması ne kadar tecrübeli olursa vereceği hizmet de o kadar iyi olur. Bünyemizde faaliyet gösteren taşımacılık ekiplerinin 5 üzerinden 4,67 memnuniyet puanına sahip olması bu durumu kanıtlar niteliktedir. Stresten uzak bir evden eve nakliye hizmeti almak için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Yakacık Parça Eşya Taşımacılık

Taşınma talebinin fazla olduğu Yakacık’da parça eşya taşımacılık hizmetine olan talepte oldukça yoğundur. Çünkü Yakacık’ta ve yakın çevrelerinde eviniz veya ofisiniz için eşya alabileceğiniz onlarca market bulunmaktadır. Bu marketlerden alınan eşyaların çoğu gerek büyüklük gerekse güvenlik sebebiyle özel araçla taşımaya müsait değildir. Kişiler bu yüzden eşyalarının güvenle taşınabilmesi için nakliyat hizmeti talep ederler. Octovan’da parça eşya taşımacılık işlemleriniz büyük bir özenle gerçekleştirilir. Bazı kişiler eşyalarının daha da güvenli bir şekilde taşınmasını isterler. Çünkü bazı eşyaların maddi değerinin yanı sıra manevi değeri de oldukça fazladır. Octovan’da eşyalarınızın en üst düzey güvenlik önlemleri çerçevesinde taşınmasını istiyorsanız “Eşya Sigortası” hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Taşımacılık ekiplerimiz tarafından özenle paketlediğimiz eşyalarınız biz paketlediğimiz sürece bizim teminatımız altındadır. Eğer ki nakliyat işlemleri esnasında eşyalarınız herhangi bir hasara uğrarsa zararınız nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. Sizde üst düzey güvenlik önlemleri eşliğinde nakliyat hizmeti almak istiyorsanız tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Profesyonel Ekipler Eşliğinde Rahatça Taşının

Octovan’da profesyonellik esastır. Çünkü hizmet talep eden müşterilerimizin taşınma günü herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmasını istemeyiz. Bu yüzden yalnızca src taşıma belgesine sahip profesyonel nakliyat firmaları ile iş birliği yapmaktayız. Ayrıca ekiplerimizin yeterlilik seviyelerini ve ekipmanlarını da düzenli olarak denetlemekteyiz. Böylelikle nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimize en kaliteli nakliyat deneyimini yaşatmaktayız.

Yakacık Nakliyat Hizmeti Araç Çeşitleri

Octovan, sektördeki çoğu firmaya nazaran müşterilerine birden fazla araç tipi ile hizmet vermektedir. Tek tip araç ile faaliyet gösteren firmalar araçlarına küçük gelen eşyaları genellikle taşımak istemez veya aracın tamamı dolmuş gibi bir ücret talep ederler. Lakin bu hiç adaletli bir fiyatlandırma sistemi değildir. Kişilerin bu mağduriyetini fark eden Octovan müşterilerine; Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge araç çeşitlerinden dilediğini seçme fırsatı sunmaktadır. Böylelikle kişiler taşınacak eşyalarının büyüklüğüne göre istediği araç tipini tercih ederek gereksiz masraflardan kaçınırlar. Bunun yanı sıra Octovan’da parça eşya taşımacılık hizmeti için ödeyeceğiniz ücret, taşınacak eşyanın miktarına ve yol mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Böylelikle en adaletli fiyatlandırma sistemi ile nakliyat işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

En Uygun Fiyata Taşının

Octovan nakliyat hizmeti talep eden müşterilerine sabit fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Talep ettiğiniz nakliyat işlemine ek olarak bir hizmet talep etmediğiniz sürece sizlere teklif edilen fiyat sabittir. Özellikle gün içerisinde yoğun olan kişiler tarafından tercih edilen montaj ve kolileme gibi ek hizmetlerden yararlanarak paketinizi özelleştirebilir, premium taşımacılıktan yararlanarak evde bulunmanıza bile gerek kalmadan taşımacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyata konforlu bir nakliye işlemi için Octovan her zaman yanınızda.

Yakacık Nakliyat Hizmeti Rezervasyon

Octovan’da taşımacılık işlemleriniz için rezervasyon yapmak oldukça pratik bir işlemdir. Mobil uygulamamızdaki veya internet sitemizdeki fiyat al butonuna tıkladıktan sonra dakikalar içerisinde en uygun fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi nakit veya kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Nakliyat işlemleriniz süresince aklınıza takılan herhangi bir soru olursa Octovan müşteri hizmetleri her zaman yanınızda.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Yakacık Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'nın kaliteli taşımacılık ekipleri eşliğinde nakliyat işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirin. Sabit fiyat garantisi ile kusursuz bir nakliyat hizmeti için aşağıya tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!