0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Şirinevler Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın memnuniyet puanı yüksek nakliyat ekipleri ile Şirinevler nakliyat işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile en kaliteli nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Birçok markanın fabrika mağazasının bulunduğu ve ticaret açısından büyük önem arz eden Şirinevler, İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı olmasına rağmen bir ilçe kadar büyük ve kalabalıktır. Bunun gibi sebeplere bağlı olarak taşınma oranının fazla olduğu Şirinevler, şehirde evden eve nakliyat talebinin en fazla olduğu lokasyonlardan birisidir. En kaliteli Şirinevler nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Şirinevler Evden Eve Taşımacılık

Gün içerisinde yüzlerce insanın uğradığı ve kalabalık bir yapıya sahip olan Şirinevler’de bu kalabalıktan dolayı sosyal imkanlar bir hayli fazladır. Eğitim kurumları, esnafı, üzerinden metro ve E-5 güzergahlarının bulunması ve İstanbul’un en sevilen ilçelerine yakın konumu ile taşınma oranının günden güne artış gösterdiği Şirinevler, nakliyat hizmetine olan talebin yoğunluğu sebebi ile sektörde önemli bir pasta dilimine sahiptir. Bu yüzden bölgede birçok nakliyat firması türemiştir. Octovan olarak onlarca firma arasından müşterilerimize en kusursuz Şirinevler nakliye hizmetini verebilmek için yalnızca src taşıma belgesine sahip ve alanında en az 5 yıldır faaliyet gösteren ekipler ile çalışmaktayız. Bu sayede müşterilerimize en kusursuz Şirinevler nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay Hali

Octovan sayesinde taşınmak çok kolay bir hale geliyor. Çünkü eşyalarınızı alanında uzman ve düzenli olarak denetlenen ekiplerin refakatinde taşıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın başına bir hasar gelmeden nakliyat işlemini tamamlıyoruz. Bazı kişiler yoğun bir hayat temposuna sahip oldukları için taşınma günü dahi müsait olamayabiliyor ve buna bağlı olarak taşınma işlemini ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalıyorlar. Octovan ile taşınmanızı ertelemenize gerek kalmaz. Çünkü Octovan’ın premium paketleri ile kolileme, montaj ve demontaj işlemleri alanında eğitimli ekiplerimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Böylelikle evde bulunmanıza bile gerek kalmadan Şirinevler nakliye işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Şirinevler Parça Eşya Taşımacılık

Bölgede önemli markaların fabrika mağazalarının sayısı oldukça fazla olduğu için Şirinevler parça eşya taşımacılık hizmetine olan talepte oldukça fazladır. Parça eşya taşımacılık hizmeti, diğer nakliyat hizmetleri arasında en avantajlı olanıdır. Çünkü parça eşya taşımacılık hizmeti ile kendi bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Parça eşyalarınızın taşımacılık hizmeti için dilediğiniz araç tipini seçebilir, seçtiğiniz araç tipinin büyüklüğüne göre ve yol mesafesine göre bir ücret ödersiniz. Böylelikle kendi bütçenize göre Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge araç çeşitlerinden istediğinizi seçerek eşyalarınızı taşıtabilir, eşyaların araca nasıl yerleştirileceğine dahi siz karar verirsiniz. Ek olarak eşya sigortası hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızı hasar güvencesi altında nakliye edebilirsiniz. Bu hizmetimizi tercih ettiğiniz taktirde bizim tarafımızdan paketlenip taşınan eşyalarınızın herhangi bir hasara uğraması durumunda masrafınız nakliyat firması tarafından karşılanır. En avantajlı Şirinevler nakliyat hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

En Ekonomik Nakliyat Hizmeti

Şirinevler nakliyat hizmeti alacak müşterilerin en çok göz önünde bulundurduğu unsurlardan birisi fiyat konusudur. Ödeyeceğiniz ücret karşılığında alacağınız hizmetin kaliteli olması gerekmektedir. Octovan’da alacağınız hizmet, ödeyeceğiniz hizmetin karşılığını fazlasıyla vermektedir. Çünkü Octovan olarak yalnızca alanında profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Ayrıca Octovan’da sizlere teklif edilen ilk fiyat herhangi bir ek hizmet talep edilmediği sürece sabittir. Böylece sektördeki diğer firmalarda olduğu gibi anlaşma yapıldıktan sonra ek ücret ödeyebilme ihtimalini düşünmenize gerek kalmaz. Ek olarak hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme rahatlığı bulunan Octovan’da nakliyat işlemlerinizi en uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

Şirinevler Evden Eve Nakliye Rezervasyon

Şirinevler nakliye hizmetiniz için mobil uygulamamız veya internet sitemizdeki fiyat al butonuna tıkladıktan sonra gerekli bilgileri doldurarak dakikalar içerisinde rezervasyon oluşturabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik ile karşılaşmanız durumunda müşteri hizmetlerimize dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak yalnızca tecrübeli ekipler ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Sabit fiyat garantisi ile en konforlu nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!