0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Sefaköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın profesyonel taşımacılık ekibi ile İstanbul Sefaköy nakliyat işlemlerinizi en uygun fiyata rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmet talep edebilir, premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Son yıllarda nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği bölgelerden birisi olan Küçükçekmece’ye bağlı olan Sefaköy; ilçenin kaymakamlık, nüfus ve tapu müdürlüğü gibi önemli merkezlerine ev sahipliği yapması sebebi ile taşınma oranının gün geçtikçe arttığı bölgelerden birisidir. Küçükçekmece’nin en yoğun nüfuslu yerlerinden birisi olan Sefaköy, eğitim kurumlarına yakın olması nedeniyle bünyesinde önemli bir öğrenci nüfusu da bulundurmaktadır. Bu yüzden uygun fiyatlı nakliyat hizmetine olan talepte oldukça fazladır. En uygun fiyata kaliteli ve güvenilir bir nakliyat hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Sefaköy Parça Eşya Taşımacılık

Sefaköy’de parça eşya taşıma hizmetine olan talep oldukça fazladır. Özellikle yapı marketlerden alınan beyaz eşya, dolap, ve gardrop gibi özel araçla taşınamayacak büyüklükte eşyalar için parça eşya taşımacılık hizmeti gerekmektedir. Çoğu nakliyat firması tek tip araç ile faaliyet gösterdiğinden bu tarz eşyaları araçlarına az geldiği için almazlar veya aracın tamamı dolmuş gibi bir ücret tarifesi uygularlar. Octovan tam bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerini bulunduran Octovan’da birkaç parça eşya taşımak için kamyonetin tamamı dolmuş gibi ücret ödemenize gerek kalmaz. Bu yüzden en kaliteli ve en uygun fiyatlı Sefaköy evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Sefaköy Evden Eve Nakliye

Taşınmak son derece stresli bir süreçtir. Bu sebepten ötürü evden eve nakliyat hizmeti üst düzey titizlik ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Tercih edeceğiniz işletmenin tecrübesi ve kalitesi alacağınız hizmetin seviyesini belirlemede aktif rol oynamaktadır. Buna bağlı olarak alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat ekipleri ile işbirliği içerisinde bulunan Octovan, bünyesindeki taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Ayrıca firmaların yeterlilik seviyelerini ve ekipmanlarını da denetleyen Octovan sunduğu ayrıcalıklar ile en kaliteli nakliyat hizmetini vermeyi amaçlamaktadır.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Sefaköy’ün nakliyat firmaları için önemli pazarlardan birisi olması sebebi ile bölgede birçok firma faaliyet göstermektedir. Onlarca firma arasından en uygun nakliyat hizmetini bulmak için detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Octovan’da nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin ardından hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Böylelikle hizmet talep eden kişiler istediği firma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, kendileri için en uygun taşımacılık hizmetini tercih edebilirler. Taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda destek hattımız her zaman yanınızda.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat hizmeti alırken firma seçimi çok önemlidir. Çünkü seçeceğiniz firmanın kalitesi ne kadar iyi olursa alacağınız hizmetin kalitesi de doğru orantılı olarak artacaktır. Bu yüzden nakliyat firması seçimi son derece önemlidir. Tercih edeceğiniz firmanın kalitesi kadar teklif ettiği fiyat da son derece önemlidir. Çünkü ödeyeceğiniz ücretin alacağınız hizmet ile doğru orantılı olması gerekmektedir. Uygun fiyata ek hizmet talep edilmediği sürece sabit ücret garantisi ile güvenilir bir taşınma hizmeti sunan Octovan, hizmet talep eden müşterilerine hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Octovan’da ev veya parça eşya taşıma hizmeti sırasında müşteri memnuniyeti ve eşyalarınızın güvenliği ön plandadır. Bu sebepten ötürü taşıma işlemleri esansında eşyalarınızın herhangi bir hasara uğraması durumunda, oluşan hasar nakliyat firmaları tarafından karşılanır. Ek olarak aldığınız hizmete göre nakliyat hizmetinize kolileme, paketleme gibi hizmetleri ekleyebilir ya da Octovan premium nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da ister mobil uygulamamızdan (apple store veya google play store), ister www.octovan.com sitemizden dilediğiniz zaman taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Sefaköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak nakliye ekiplerimizi memnuniyet puanı yüksek ve profesyonel kişilerden oluşturuyoruz. Bu sayede müşterilerimize en kaliteli ve güvenli nakliyat hizmetini vermeye özen gösteriyoruz. Kusursuz bir nakliyat hizmeti için aşağıya tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!