COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Eğer sizde evinizi taşıyacaksanız ve güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız çok doğru yerdesiniz. Octovan ile evden eve nakliyat hizmetini hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde halledebilir ve yeni evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Octovan sitesine girerek gerekli kısımları doldurup randevu almaktır. Randevu alırken hangi paketlerden yararlanmak istediğiniz gibi birçok detayı girmeniz gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra taşıma gününü rahatlıkla bekleyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Öncesinde Hangi Hazırlıkları Yapmalıyım?

Octovan sitesine girerek Sancaktepe evden eve nakliyat hizmeti için randevunuzu alırken eğer ek paket seçmediyseniz yapmanız gereken taşıma gününe kadar eşyalarınızı taşıma için güvenilir hale getirmek yani kolilemektir. Ama kolileme ek paketini seçtiyseniz o kısmı da ekip arkadaşlarımız sizin için yapacaktır. Taşıma günü gelip eşyalarınızı düzenli ve güvenli olacak şekilde paketleyecek ve taşımaya uygun hale getireceklerdir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Fiyatını Nasıl Hesaplarım?

Octovan ekibi olarak fiyat hesaplamayı sizin için çok kolay hale getirdik. Octovan sitesine girerek fiyat hesaplama modülünü kullanabilir ve ödeyeceğiniz net fiyatı öğrenebilirsiniz. Hesapladığınız fiyat yanlış hesaplama yapmadığınız veya ek paket almadığınız sürece değişmeyecek ve sizi zor durumda bırakmayacaktır.

Dilerseniz aşağıdaki tablodan Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatlarını inceleyebilir ve taşınma öncesinde bütçenizi bu tabloya göre düzenleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular