0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ortaköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın profesyonel nakliyatçıları ile Ortaköy içerisindeki bütün taşımacılık işlemlerinizi en uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı srıa ek hizmetlerden yararlanarak paketinizi özelleştirebilir, en konforlu nakliye hizmetini deneyimleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Tarihi Bizans dönemine kadar dayanan Ortaköy, Boğaziçi’nin Avrupa Yakası’nda Beşiktaş’a bağlı bir semttir. Tıpkı Bizans döneminde olduğu gibi şimdi de şehrin en lüks semtlerinden birisi olan Ortaköy’e olan taşınma talebi günden güne artış göstermektedir.

Ortaköy Evden Eve Taşımacılık

Yaşam kalitesinin en üst seviyelerde olduğu Ortaköy'de taşınma talebinin doğurduğu yoğunluktan dolayı "Ortaköy evden eve nakliyat" hizmetine olan ilgi oldukça fazladır. Evden eve nakliyat hizmeti kalite standartlarının, aynı Ortaköy'deki yaşam kalitesi gibi üst segmentlerde olması gerekmektedir. Çünkü taşınma süresince gerçekleşebilecek herhangi bir olumsuzluk diğer aksilikleri de peşi sıra yanında getirir. Bu yüzden taşınma işlemi hataya mahal verilmemesi gereken bir işlemdir. Octovan'da bize emanet ettiğiniz eşyalar için endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü her nakliye işlemimizi ilk günkü heyecan ile gerçekleştiriyoruz ve bunu alanında en az 5 yıl deneyimli ekipler ile yapıyoruz. Ayrıca bu ekiplerimizin her biri alanında eğitimli, düzenli olarak denetlemeye tabi tutulan ve src taşıma belgesine sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede Ortaköy nakliye işlemleriniz Octovan güvencesi ile yüksek kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilir. Sizde en kolay Ortaköy nakliye hizmetini deneyimlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

En Avantajlı Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmeti alacak kişiler için en önemli konulardan birisi de güvenilirliktir. Hizmet süresince verilen sözlere sadık kalınması çok önemlidir. Lakin bazı firmalarda durum böyle değildir. Fiyat konusunda el sıkıştıktan sonra taşınma esnasında veya sonrasında talep edilen ücret ilk konuşulan ücretten farklılık gösterebiliyor ve bu durumda ekstra masrafa yol açıyor müşterilerde doğal olarak mağdur durumuna düşüyor. En uygun fiyatlar ile Ortaköy nakliyat hizmeti veren Octovan’da sizlere belirtilen fiyat herhangi bir ek hizmet talep edilmediği sürece sabittir. Bu sayede ek ücretleri düşünmenize gerek kalmaz. Eğer ki hizmetinizin konfor düzeyini artırmak istiyorsanız premium paketimiz tam size göre. Premium paketimizi tercih ettiğiniz takdirde eşyalara elinizi sürmenize dahi gerek kalmaz. Çünkü bütün eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından özel tekniklerle paketlenerek taşınır ve montaj/demontaj gibi işlemlerde bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Böylelikle Ortaköy evden eve nakliye hizmetiniz için tek yapmanız gereken şey evinizin anahtarını teslim etmek olur. Sizde en konforlu ve kaliteli bir Ortaköy evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Ortaköy Parça Eşya Taşımacılık

Ortaköy parça eşya taşımacılık açısından kritik bir öneme sahiptir. Çünkü çoğu markanın en önemli şubeleri Ortaköy çevresinde yer almaktadır ve bu tarz yerlerden alınan eşyaların özenle taşınması gerekir. Octovan olarak eşyalarınızın boyutuna en uygun araç tipleri ile “Ortaköy parça eşya taşımacılık” hizmeti vermekteyiz. Bu araç tiplerimiz Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge olmak üzere üç çeşitten oluşmaktadır. Eşyalarınıza en uygun araç tipini seçerek en ekonomik parça eşya taşımacılık hizmetini almanın yanı sıra yakıttan da tasarruf ederek doğayı korumuş olursunuz. Bu sayede en avantajlı Ortaköy nakliye hizmetini deneyimlemiş olursunuz. En iyi nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda.,

En Güvenli Şekilde Taşının

Octovan’da dilerseniz güvenle taşınan eşyalarınızın güvenlik önlemlerini bir üst seviyeye çıkarmak için eşya sigortalama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz eşyalarının maddi değerinin yanı sıra manevi değeri de fazla olan müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ortaköy nakliyat hizmetiniz için eşya sigortalama hizmetimizden yararlandığınız taktirde eşyalarınız uzman nakliyatçılarımız tarafından özel teknikler ile paketlenir ve en üst düzey refakat önlemleri ile nakliye edilir. Ek olarak eşyalarınızın zarara uğraması durumunda oluşan masraf tarafımızca ödenir. Memnuniyet puanı 5 üzerinden 4,67 olan nakliyatçılarımız eşliğinde en masrafsız Ortaköy evden eve nakliye hizmeti için Octovan her zaman yanınızda.

Ortaköy Nakliyat Hizmeti Rezervasyon

Ortaköy evden eve, parça eşya, depolama, şehirler arası nakliye hizmetiniz için randevu almak dakikalar içerisinde halledilebilen bir işlemdir. Mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden gerekli adımları takip ederek kısa süre içerisinde fiyat ve tarih bilgisine ulaşarak en uygun tarihte taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Kafanıza herhangi bir soru takılması durumunda 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetlerimizi dilediğiniz zaman arayarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Taşınmak oldukça yoğun bir süreçtir. Octovan olarak bu süreci minimum yorgunluk ile tamamlamanız için alanında eğitimli ve profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Bu sayede sizlere en iyi nakliyat hizmetini verebilmekteyiz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!