0850 305 16 90

Mudanya Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Mudanya evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra,eklediğiniz paketlerle hizmetinizi özelleştirebilir; premium taşıma hizmeti veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Mudanya Evden Eve Nakliyat

Mudanya evden eve nakliyat hizmetlerine Bursa’da yön veren hizmet türlerinden bir tanesidir. Bursa’nın Marmara Denizi’ne bakan kıyı ilçelerinden biri olan Mudanya, kusursuz konumu, doğal güzellikleri ve gelişmiş sanayisi ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında yer almaktadır. Bursa ve İstanbul gibi Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş şehirleri arasında bulunan Mudanya her yıl artan şekilde göç almaktadır. Nüfusun hızlı bir şekilde artmaya devam etmesi ile birlikte Mudanya evden eve nakliyat hizmetlerine olan talep de artış göstermektedir. En kaliteli vee n uygun fiyatlı Mudanya evden eve nakliyat hizmeti alabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Mudanya Parça Eşya Taşıma

Mudanya parça eşya taşıma hizmeti alanında da nakliyat sekötrüne öncülük eden bölgelerden bir tanesidir. Türkiye’nin en fazla göç alan ve en hızlı büyüyen ileçelerinden biri olan Mudanya parça eşya taşıma hizmetinin de en çok talep edildiği merkezlerdendir. Mudanya’ya taşınan ya da özel araç ile taşınması mümkün olmayan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, koltuk takımı ve buzdolabı gibi büyük, ağır ve geniş eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için Mudanya parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti deneyim ve özveri gerektiren bir hizmettir. Bu yüzden nakliyat firması seçimi de büyük önem taşımaktadır. En iyi Mudanya parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Mudanya Evden Eve Nakliye

Mudanya evden eve nakliye hizmeti son yıllarda Bursa’daki en popüler nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgedeki eğitim, sağlık ve sosyal yaşam alanlarının sanayi ile birlikte gelişmesi ile birlikte Mudanya evden eve nakliye talebi de hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunma vizyonunu benimseyen Octovan, sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Bunun dışında hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile de ödeme fırsatı sunan Octovan, Mudanya evden eve nakliye hizmeti için güvenebileceğiniz en doğru adrestir!

Mudanya Evden Eve Taşımacılık

Mudanya evden eve taşımacılık hizmeti sunan çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Ancak evden eve taşımacılık hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonelliğidir. Sadece fiyat odaklı nakliyat firması tercihi yapan kişiler taşınma günü büyük problemler ile karşılaşabilmektedir. Octovan, hizmet verdiği kişilerin kusursuz bir taşınma deneyimi yaşayabilmesi için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarına düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini düzenli olarak kontrol eden Octovan, hizmet alan kişilere hasar güvencesi de sunmaktadır. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesi durumunda nakliyat firması, oluşan zararı aynı gün içerisinde karşılamaktadır. Bu yüzden kusursuz bir taşınma deneyimi için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Mudanya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mudanya evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölgenin hızlı bir şekilde büyümeye devam etmesi nedeni ile nakliyat hizmeti talepleri de doğru orantılı bir şekilde artış göstermektedir. Pazar payının çok büyümesi nedeni ile Mudanya’da çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir firmaya devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlarla karşılaşmamak için doğru Mudanya evden eve nakliyat firması seçimi yapmak çok kritiktir.

Mudanya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mudanya evden eve nakliyat fiyatları Bursa’nın diğer ilçeleri ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlıdır. Bunun en önemli sebebi de bölgenin sürekli olarak göç alması nedeni ile nakliyat hizmetlerine olan ilginin her yıl artmasıdır. Bölgedeki nakliyat hizmetlerini karşılamak için hizmet veren çok sayıda nakliyat firmasının bulunması da rekabeti en üst seviyeye taşımaktadır. Yaşanan rekabette bir adım öne çıkmak isteyen nakliyat firmaları fiyatları indirme yoluna gitmektedir. Bu sayede de Mudanya evden eve nakliyat fiyatları oldukça aşağı inmiştir. En uygun Mudanya evden eve nakliyat fiyatları ve en kaliteli hizmet için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir. Bununla birlikte, Bursa evden eve nakliyat için bilgi almak istiyorsanız, buraya tıklayıp sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mudanya Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Mudanya evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Bölgede çok sayıda firma olduğu için en iyi tercihi yapabilmek sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınmanız anlamına gelmektedir. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler Mudanya evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Eğer siz de nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız Mudanya evden eve nakliyat tavsiye bölümünü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Mudanya Şehirler Arası Nakliyat

Mudanya şehirler arası nakliyat hizmeti de her zaman listenin en üst sıralarında yer alan nakliyat hizmetlerindendir. Mudanya’nun Bursa ve İstanbul arasındaki benzer konumu ve gelişmiş sanayisi nedeni ile bölge şehir dışından sürekli olarak göç almaktadır. Şehir dışından Mudanya’ya yaşamak için gelen aileler de Mudanya şehirler arası nakliyat hizmeti talep etmektedir. Ancak şehirler arası nakliyat işlemleri daha fazla tecrübe ve özen gerektirmektedir. Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat ekipleri ile hizmet sunan Octovan, kusursuz bir Mudanya şehirler arası nakliyat hizmeti alabilmeniz için her zaman hizmetinizdedir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir. Böylece müşterilerimiz, önceki taşımalarda yüksek puan alıp beğenilmiş nakliye ustalarıyla çalışır.

Mudanya Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Mudanya Evden eve nakliyat hizmetinde Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Bursa evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir. Bu nedenle Piyano taşıması yapılacaksa bildirilmesi gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!