COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Bursa Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Bursa evden eve nakliye, küçük eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir, Bursa şehir içi veya şehirler arası nakliyat hizmeti için en uygun fiyatlarla hemen rezervasyon oluşturabilirsiniz!

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa; evden eve taşımacılık sektörünün en büyük pazarlarından biri olarak öne çıkmaktadır. Türkiye'nin ekonomisi en gelişmiş şehirlerinden biri olan Bursa özellikle İstanbul'a çok yakın bir konumda olması nedeni ile her yıl çok sayıda göç almaktadır. Doğası, sanayisi ve Uludağ gibi önemli merkezleri ile dikkat çeken Bursa, nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği merkezler arasında yer almaktadır. Eğitim ve sağlık alanında da çok büyük kurumlara ev sahipliği yapan Bursa ülkemizin en hızlı gelişen şehirleri listesinde en üst sıralarda yer almaktadır. Yazımızda, Bursa evden eve nakliye hizmeti hakkında bilinmesi gerekenleri detaylı bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Bursa nakliye konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Bursa Evden Eve Taşımaıclık

Sanayi ve turizm alanında çok gelişmiş olan Bursa evden eve taşımacılık firmalarının da en çok hizmet verdiği şehirlerden bir tanesidir. Uludağ Üniversitesi nedeni ile birçok öğrenci de Bursa'da yaşamaktadır. Bölgede son yıllarda yapılan toplu konut projeleri ile birlikte nüfus sayısı hızlı bir şekilde artan Bursa'da nakliyat hizmetine olan talep de doğru orantılı bir şekilde artış göstermiştir. Bursa nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Bu durum da Bursa nakliye firmaları arasında büyük rekabet yaşanmasına neden olmaktadır.

Nakliyat hizmeti pastasının çok büyük olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da iş alabilmek için çaba sarf etmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları iş alabilmek için piyasanın çok altında fiyat teklifi sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu nakliyat firmaları iş aldıklarında belirli bir komisyon karşılığında işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedirler. Hizmet alan kişiler taşınma sürecinde farklı bir nakliyat firması ile karşılaşınca büyük problemler yaşamaktadır. Bu ve benzeri problemler ile karşılaşmamak için doğru Bursa evden eve nakliye firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. En doğru Bursa nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan'a ulaşmaktır.

Bursa şehrinin Gemlik, İnegöl, Karacabey, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ve diğer tüm ilçelerine hem evden eve nakliye hizmeti hem de küçük ve parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmeti profesyonel şekilde Octovan tarafından verilmektedir.

Bursa Evden Eve Nakliye

Octovan'a ulaştıktan sonra nakliyat hizmeti alabilmek için tek yapmanız gereken fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmaktır. Bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını Octovan çatışı altında hizmet veren firmalar ile paylaşmış olursunuz. Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlamaktadır. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görememektedir. Bu özel iş modeli sayesinde, nakliyat firmaları en iyi fiyat teklifini sunabilmek için kendi aralarında rekabete girmektedir. Bu rekabet sayesinde hizmet alan kişiler en kaliteli Bursa nakliye hizmetini en iyi şekilde almaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları verdikleri her hizmet karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumları ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet alan kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun firmayı hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan'da düşük kullanıcı puanı ve olumsuz kullanıcı yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu nakliyat firmaları belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Bursa Nakliyat Firmaları

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan'da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En uygun fiyatlı hizmeti en iyi şekilde hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; ev taşımadan şehirler arası nakliyata, eşya depolama hizmetlerinden evden eve taşımacılık hizmeti gibi her nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübeli profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan'da eşya hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Taşınma süreci boyunca eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma sürecinde yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Bursa Ev Taşıma

Evden eve taşımada güven en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisiyle almak sizin de hakkınız. Octovan, profesyonel taşıma ekipleriyle eşyalarınız zarar görmeden hızlı ve güvenli evden eve nakliye hizmeti sunuyor. Octovan, büyük eşyalarınızı (Gardırop, büyük ve geniş koltuk, masa, dolap vb.) söküyor, paketliyor ve yeni evinize kurulumunu yapıyor.

Eşyalarınızı en iyi şekilde fiyat garantisi ile taşıyan Octovan, beyaz eşyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır bir şekilde size teslim ediyor. Ek olarak, sizler tarafınızdan kolilenmiş olan ufak tefek mutfak ya da süs eşyalarını yeni evinize yılların verdiği tecrübe ve güvenle taşıyor. Octovan ayrıca, bütün bu hizmetleri sunduğu fiyata dahil olarak teklif ediyor. Taşınmadan önce belirlenen fiyatın dışında kesinlikle ek ücret talep etmiyor.

Bursa Parça Eşya Taşımacılık

Bursa’da evden eve taşımacılık hizmetinin yanı sıra parça eşya taşıma ve eşya depolama gibi hizmetlere de olan talepte bir hayli fazladır. Çünkü bölgede yaşayan özellikle öğrenciler başta olmak üzere büyük bir çoğunluk yapı marketlerden veya spotçulardan satın alınan beyaz eşya, gardırop ve koltuk takımı gibi özel araçla taşınılamayacak büyüklükte olan eşyalar için parça eşya taşıma hizmeti talep etmektedir. Octovan nakliye hizmetinizde parça eşya taşımacılık hizmetinizi çok kolay ve pratik bir şekilde kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Eşyayı aldığınız gün veya ileriki bir tarihe dilediğiniz gibi randevu oluşturabilirsiniz. Bütçe dostu Octovan bünyesinde bulundurduğu Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan XLarge ile Octovan’da birkaç eşya taşıma için kamyonetin tamamı dolmuş gibi ücret ödemenize gerek kalmaz. Profesyonel ve kaliteli Bursa nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Bursa Nakliyat Fiyatları

Müşterilerine en kaliteli nakliyat hizmetini sunma vizyonu ile hareket eden Octovan, Bursa nakliye hizmeti talep eden müşterilerine kendi bütçelerini ayarlama fırsatı sunar. Böylelikle kişiler kendilerine en uygun paketi seçerek taşınma sürecini rahatlıkla tamamlayabilir. Ödemelerinizi ister nakit ister kredi kartı ile gerçekleştirebildiğiniz Octovan’da, herhangi bir ek hizmet talep edilmediği sürece sabit fiyat garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz premium paketlerden yararlanabilir hizmetinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Octovan’da eşyalarınızı sigortalatıp sigortalı evden eve nakliyat hizmetini deneyimleyebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız “sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti” esnasında herhangi bir hasara uğrarsa oluşan zarar nakliyat firması tarafından karşılanır. Octovan ile taşınma işlemlerinizi en uygun fiyata ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Nakliyat İşlemleriniz Nasıl Gerçekleştirilir?

Bursa evden eve, parça eşya, şehir içi veya şehir dışı taşımacılık hizmeti, alanında en az 5 yıl tecrübeli ve SRC taşıma belgesine sahip memnuniyet puanı 5 üzerinden 4,67 olan profesyonel nakliyat ekipleri tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Bazı eşyaların maddi değerinin yanında manevi değeri de oldukça fazladır. Bu yüzden taşımacılık hizmeti esnasında eşyalarınızın herhangi bir hasara uğramaması için ve taşınma sürecinde kötü bir sürpriz ile karşılaşılmaması için Octovan gibi profesyonel ekiplerle çalışan bir firma tercih sebebidir. Octovan, taşımacılık ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Ayrıca bünyesindeki ekiplerin yeterlilik seviyelerini ve ekipmanlarını da düzenli olarak denetleyen Octovan sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Kaliteli ve rahat bir Bursa nakliye hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Bursa Güvenilir Nakliye Ekibimiz

Türkiye'nin İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Antalya gibi farklı şehirlerinde +30.000 üzeri ev ve parça eşya taşıması yapan profesyonel nakliye ekibi Octovan'da!

Taşıma yetki belge kontrolü

Bursa'da taşınmanıza yardımcı olacak nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Bursa'daki nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin Bursa'daki En Kolay ve Güvenilir Hali

Bursa evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmeti bir tık uzağınızda! İster ev veya parça eşya taşıma butonlarına basara sitemiz üzerinden, isterseniz mobil uygulamamızdan taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Taşınma için tüm problemlerinizde destek hattımız her zaman yanınızda!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular