COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Evden Eve Kaliteli Nakliyat Hizmeti Nasıl Alırım ?

Kurtköy evden eve nakliyat işleminizin güvenilir ve kaliteli olmasını istiyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz. Sizlere sunduğumuz sabit fiyat garantisi, eşya sigortası, müşteri servisi, alanında profesyonel olan nakliye ekiplerimiz ve daha birçok fırsatla beraber nakliyatınızı sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olmaktayız. Dilerseniz siz de sabit fiyat bölümünden nakliyat detaylarınızı bizimle paylaşarak bütçe ayırabilir ve en uygun zamanınızda Kurtköy evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Sabit Fiyat Garantisi

Nakliyat işlemlerinden sonra birçok firma nakliyat fiyatlarında oynama yapmaktadır. Yaptığınız nakliyatın sonucunda yaşadığınız yeni evinize yerleşme telaşınızın yanında bir de fiyatta hatırı sayılır oynamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden yaptığınız anlaşmalarda sabit fiyat garantisinden emin olmanızda fayda var. Octovan fiyat al modülünden bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere sunduğumuz fiyat, siz hiçbir ekleme ya da çıkarma yapmadığınız sürece değişmeyecektir ve nakliyenizle alakalı tüm detaylarda söz sahibi olabilir, nasıl işlemesini istediğinizi bizlere söyleyebilirsiniz.

Kurtköy Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme Nasıl Yapılır ?

Kurtköy evden eve nakliyat işleminde aslında önemsiz gözükse de nakliyat sırasında sorun yaşanmaması için önemli olan konulardan biri eşya kolileme işlemidir. Eşya kolileme işlemi ek hizmetler kategorisinde yer almaktadır ve kullanıp kullanmamak tamamen sizin tercihinizdir. Fakat eşyalarınızın yanlış kolilenmesi sonucu bir hasara uğramasını istemeyiz. Dolayısıyla ek hizmetlerimizde kolileme işleminden yararlanarak yorulmadan ve eşyalarınızın güvende olduğundan emin olarak nakliyatınıza başlayabilirsiniz.

Bu yazımızdan kolileme işlemleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz: Kolileme nasıl yapılır?

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kurtköy evden eve nakliyat fiyatları aşağıdaki gibidir. Nakliyatınızla ilgili verdiğimiz fiyatta nakliyat sonrasında hiçbir değişiklik yaşanmayacağından emin olabilir nakliyat işleminizi keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular