0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Küçükyalı Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'da en iyi nakliye ekipleri ile Küçükyalı İstanbul evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşıma hizmetiniz için rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda İstanbul’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nda Maltepe İlçesi’ne bağlı bir semt olan Küçükyalı ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de öne çıkmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın en fazla göç alan merkezlerinden bir tanesi olan Küçükyalı genellikle üst ve orta gelirli ailelerin yaşadığı bir bölgedir. Marmara Denizi’ne kıyısı olan ve doğası ile dikkat çeken Küçükyalı çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükyalı evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Küçükyalı Parça Eşya Taşıma

Küçükyalı parça eşya taşıma hizmeti de İstanbul’da en fazla ilgi gören nakliyat hizmetleri listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması ve hızlı bir şekilde gelişmesi nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan ilgi çok fazladır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar geniş, büyük ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için Küçükyalı parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve geniş eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde istenen adrese taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti alınmaktadır. En iyi Küçükyalı parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Küçükyalı Evden Eve Nakliye

Küçükyalı evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Nakliyat firmalarının profesyonellik seviyesi ve deneyimi alacağınız hizmetin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu nedenle Octovan, alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitim veren Octovan, firmaların donanım seviyelerini ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. En iyi Küçükyalı evden eve nakliye hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliye hizmetiyle ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Küçükyalı Evden Eve Taşımacılık

Küçükyalı evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli ve profesyonel ekipleri ile hizmet sunan Octovan, müşterilerine sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizler ile karşılaşmamaktadır. Ek olarak, müşterilerine nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme seçeneği sunan Octovan, hasar güvencesi ile fark yaratmaktadır. Taşınma esnasında eşyalarda oluşan hasarlar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükyalı evden eve taşımacılık hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Küçükyalı evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet her geçen yıl bir üst seviyeye taşınmaktadır. Bölgede inşa edilen toplu konut projelerinin sayısının artması ile birlikte nakliyat firmalarının sayısı iki katına çıkmıştır. Küçükyalı’nın nakliyat sektörünün en büyük merkezlerinden biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaşan müşteriler büyük hayal kırıklığı yaşayabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmamak için tek yapmanız gereken Octovan güvencesi ile taşınmaktır!

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükyalı evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer ilçeleri ile kıyaslandığında ortalama değerlerdedir. Bölgede çok sayıda nakliyat firması bulunmasına rağmen Küçükyalı’da yaşayan ailelerin genellikle üst ve orta gelirli aileler olması nedeni ile evden eve nakliyat fiyatları en alt seviyeye düşmemiştir. Bölgede nakliyat hizmetlerinin kalitesine ve nakliyat firmasının çalışma yöntemine en az fiyat kriteri kadar fazla önem verilmektedir. Bu nedenle çok düşük fiyat sunarak öne çıkmak isteyen firmalar bekledikleri sonucu alamamaktadır. En kaliteli ve en uygun Küçükyalı evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Küçükyalı evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesidir. Octovan çatısı altında hizmet sunan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Küçükyalı bölgesine taşınmayı planlıyorsanız mutlaka Küçükyalı evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Küçükyalı Şehirler Arası Nakliyat

Küçükyalı şehirler arası nakliyat hizmetleri İstanbul’da öne çıkan bir diğer nakliyat hizmetidir. Bölgede inşa edilen büyük toplu konut projelerinin hayata geçmesi ile birlikte Küçükyalı çok daha hızlı bir şekilde göç almaya başlamıştır. Bölge nüfusunun çok hızlı bir şekilde artması nedeni ile şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talep de ikiye katlanmıştır. Şehirler arası nakliyat hizmeti çok daha fazla deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu yüzden alanının en deneyimli ve profesyonel şehirlerarası nakliyat ekipleri ile çalışan Octovan, kusursuz bir ev taşıma deneyimi sunuyor. En iyi Küçükyalı şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan ekibi olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!