0850 305 16 90

Ankara Keçiören Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Ankara Keçiören evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Octovan'da taşıma hizmetinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, ya da premium hizmetten faydalanabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat hizmeti Ankara’nın en çok talep edilen hizmetlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Ankara’nın en büyük ilçeleri arasında yer alan Keçiören’in en önemli semtleri Etlik, Kalaba, Sanatoryum, Aktepe, Esertepe, Bağlum ve Şenlik’tir. Sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin de en kalabalık ilçelerinden biri olan Keçiören ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşıma, ofis taşıma, eşya depolama ve şehirlerarası nakliyat gibi hizmetlerde de taleplerin çok yoğun olduğu bir bölgedir. Şehir merkezine olan yakınlığı, ulaşım kolaylığı ve sosyal yaşam alanları ile birçok ailenin yaşamak için tercih ettiği Keçiören nakliyat sektörüne yön veren bölgelerden bir tanesidir. Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçeleri sıralamasında her zaman üst sıralarda yer alan Keçiören hızla büyümeye devam etmektedir.

Keçiören Evden Eve Taşımacılık

Keçiören evden eve taşımacılık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de ek hizmetlerdir. Keçiören ev taşıma hizmetlerine ilgi çok yoğun olmasına rağmen bölgedeki evlerin büyük bir bölümü yaşlı binalardan oluşmaktadır. Bu binaların birçoğunda asansör bulunmamaktadır ya da asansörler eşya taşımak için uygun değildir. Özellikle üst katlara ev taşıma işlemi yapılacak ise asansörlü nakliyat hizmeti alma ken doğru tercihlerden bir tanesidir. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesine eşyalar çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. En iyi Keçiören asansörlü nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi almak için Octovan’a internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden ulaşmaktır.

Keçiören Parça Eşya Taşıma

Keçiören parça eşya taşıma hizmeti nakliyat sektörünün atar damarlarından bir tanesidir. Bölgedeki nüfus çok kalabalık olduğu için parça eşya taşıma hizmetine olan talep sürekli yüksektir. Keçiören’de yaşan ve özel araç ile taşınamayacak kadar büyük ve ağır çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi eşyaların güvenli bir şekilde bir noktadan alınarak istenen adrese taşınması için Keçiören parça eşya taşıma hizmeti talep edilmetedir. İlçe Ankara’nın en çok göç alan merkezlerinden biri olduğu için parça eşya taşıma hizmeti talebi de sürekli olarak artış göstermektedir. Keçiören parça eşya taşıma için Octovan her zaman yanınızda!

Keçiören Evden Eve Nakliyat Firmaları

Keçiören evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru tercihi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Alanında en az 5 yıl deneyimli profesyonel nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, hizmet alan kişilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Bölgede nakliyat hizmetlerine olan talebin çok yüksek olması nedeni ile Keçiören evden eve nakliyat firmaları sayısı çok fazladır. İlçede ayrıca çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bulunmamaktadır. Nakliyat hizmeti alırken hem maddi hem de manevi olarak mağdur olmamak için Keçiören evden eve nakliyat firmaları içinden en iyisini seçmeniz gerekir. En iyi Keçiören nakliyat firmaları için Octovan’a ulaşmanız yeterlidir. Ankara evden eve nakliyat hakkında detaylı bilgi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Keçiören evden eve nakliyat fiyatları Ankara’nın diğer ilçelerine göre daha uygundur. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de bölgedeki nakliyat firması sayısının çok fazla olmasıdır. Keçiören’in nüfusu her yıl katlanarak arttığı için ilçedeki nakliye firması sayısı da nüfusa paralel olarak artış göstermektedir. Bölgede nakliyat firmaları arasındaki rekabetin en üst seviyeye ulaşması Keçiören evden eve nakliyat fiyatları üzerinde büyük bir etki yaratmıştır. Rakip firmaların önüne geçmek isteyen firmalar fiyat indirmeyi tercih ettiği için nakliye işlemleri için talep edilen ücretler önemli ölçüde azalmıştır. En kaliteli ve en uygun fiyatli Keçiören nakliyat işlemi için Octovan sadece bir tık ya da bir telefon kadar yakınınızda.

Keçiören Evden Eve Nakliye

Keçiören evden eve nakliye hizmeti denince akla gelen ilk adres olan Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratıyor. Keçiören evden eve nakliye hizmeti almak isteyen kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile ödeme fırsatı sunan Octovan, sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Keçiören evden eve nakliye hizmeti sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşya taşıma işlemi gerçekleşirken herhangi bir hasar oluşması durumunda nakliye firması oluşan hasarı aynı gün içerisinde hizmet alan kişilere ödemektedir. Yaşanabilek her türlü sorunu çözebilmek için müşteri destek hattı ile hizmet alan kişilerin her an yanında olan Octovan, Keçiören evden eve nakliye hizmetinde de zirvede yer alıyor.

Keçiören Şehirler Arası Nakliyat

Keçiören şehirler arası nakliyat hizmetleri de en çok aranan ve talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Keçiören’in eğitim, iş, sağlık ve ulaşım konusunda sunduğu ayrıcalıklar her yıl binlerce kişinin farklı şehirlerden göç ederek bu bölgeye yerleşmesine neden olmaktadır. Farklı şehirlerden gelerek bu bölgeye yerleşmek isteyen kişiler Keçiören şehirler arası nakliyat hizmetinden faydalanarak başkente taşınmaktadır. İlçeye göçlerin her yıl artarak devam etmesi nedeni ile Keçiören şehirler arası nakliyat hizmeti talepleri de sürekli artmaktadır. Bu nakliyat hizmeti için de tek yapmanız gereken Octovan ayrıcalıklarından faydalanmaktır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Tavsiye Keçiören evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Bu kullanıcı yorumu ve puanlar herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Keçiören evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Bu nedenle Keçiören evden eve nakliyat tavsiye bölümü ve çok daha fazlası için Octovan her zaman hizmetinizde!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Ankara Keçiören Evden Eve Nakliyenin En Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak en profesyonel ve güvenli evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Siz de taşıma hizmetlerinde en profesyonel güvenilir ve temiz bir taşıma hizmeti için hemen bizi arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!