0850 305 16 90

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Octovan güvencesiyle Karşıyaka evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi güvenilir ve profesyonel ekiplerle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Taşıma hizmetinizi kolileme ve yerleştirme hizmetleriyle özelleştirebilir ya da premium hizmetten faydalanabilirsiniz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetleri İzmir’de en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. İzmir’in en büyük ve kalabalık ilçelerinden biri olan Karşıyaka ev taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama ve şehirlerarası nakliyat konusunda da nakliyat sekötrüne öncülük eden bölgelerden bir tanesidir. Bayraklı, Bornova, Çiğli, Menemen ve İzmir Körfezi ile komşu olan Karşıyaka çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Türkiye’nin en gelişmiş ilçelerinden biri olarak gösterilen Karşıyaka nakliyat sektörünün de en büyük pazarları arasında yer almaktadır. En güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti almak için yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Karşıyaka Parça Eşya Taşıma

Karşıyaka parça eşya taşıma hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip ilçelerinden biri olması nedeni ile bölgede parça eşya taşıma talebi çok fazladır. Kişilerin özel araçları ile taşıyamayacağı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için Karşıyaka parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Bu özel nakliyat hizmeti sayesinde eşyalar zarar görmeden hızlı ve güvenli bir şekilde istenen yere taşınamktadır. En güvenli ve en uygun fiyatlı Karşıyaka parça eşya taşıma hizmeti için Octovan’a internet sitesi ya da web sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliye

Karşıyaka evden eve nakliye işlemi büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Eşyaların zarar görmemesi ve sorunsuz bir nakliye için güven en önemli unsurdur. Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının ekipman durumlarını ve kullandığı teknolojileri düzenli olarak kontrol eden Octovan, sunduğu hasar sigortası ile hizmet alan kişileri yaşanabilecek her türlü hasara karşı güvence altına almaktadır. Müşterilerine nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme fırsatı sunan Octovan, Karşıyaka evden eve nakliye için her zaman en iyi fiyat garantisi ile her zaman hizmetinizde.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Firmaları

Karşıyaka evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Nakliyat firması seçimi yaparken beklentilere en uygun firmayı belirlemek gerekmektedir. Octovan çatısı altında hizmet veren Karşıyaka evden eve nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Bu sayede de Octovan ile çalışmaya karar verene kişiler beklentilerine uygun firmayı Karşıyaka evden eve nakliyat firmaları arasından hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunan Octovan en deneyimli nakliyat ekipleri ile her an yanınızda!

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatları İzmir’in diğer ilçeleri ile kıyaslandığında standartların üzerindedir. Bölgede genellikle orta ve üst gelir düzeyindeki aileler yaşamaktadır. Karşıyaka’da çok sayıda nakliyat firması olmasına rağmen bu bölgede yaşan insanlar nakliyat firması seçimi yaparken kaliteye çok fazla önem vermektedir. Bu yüzden de merkezde nakliye firmaları arasındaki rekabet çok fazla olsa da Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatları belirli bir seviyenin altına düşmemektedir. Bölgede hizmet veren nakliyat firmalarının rekabet ortamında iş alabilmeleri için kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaları gerekmektedir. En uygun fiyatlı Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerini Octovan’da bulabilirsiniz. İzmir evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için İzmir tıklayabilirsiniz.

Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık

Karşıyaka evden eve taşımacılık hizmetleri alırken öne çıkan en önemli konulardan bir tanesi de ek hizmetlerdir. İzmir’in en köklü merkezlerinden biri olan Karşıyaka’da binalar genellikle yaşlıdır ve bu binaların büyük bir bölümünde asansör bulunmamaktadır ya da asansörler eşya taşımak için uygun değildir. Özellikle asansörün olmadığı bir binada üst katlara taşınma ya da eşya taşıma söz konusu olduğunda en iyi çözüm asansörlü nakliyat ek hizmeti olmaktadır. Asansörlü nakliyat ek hizmeti sayesinde eşyalar hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde taşınırken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Karşıyaka evden eve taşımacılık hizmetleri ve asansörlü nakliyat ek hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Karşıyaka Şehirler Arası Nakliyat

Karşıyaka şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de başı çeken ilçelerden bir tanesidir. Bölgenin kusursuz konumu, sosyal yaşam alanları, iş olanakları ve ulaşım olanakları birçok ailenin Karşıyaka’ya göç etmesine neden olmaktadır. Bu nedenle de Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olan Karşıyaka şehirler arası nakliyat hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan merkezlerden bir tanesidir. Farklı şehirlerden taşınarak Karşıyaka’ya yerleşmek isteyen kişiler Karşıyaka Şehirler Arası nakliyat hizmeti talep etmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Karşıyaka şehirler arası nakliyat hizmeti için Octovan profesyonel ekipleri ile her zaman hizmetinizde.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Karşıyaka evden eve nakliyat tavsiye konusu nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları Karşıyaka evden eve nakliyat tavsiye bölümünde herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat hizmeti almak istediklerinde Karşıyaka evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmalarını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Bu yüzden ev taşıma, parça eşya taşıma ya da şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri gibi tüm nakliyat hizmetleri için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Güvenilir Karşıyaka Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve yüksek puanlı nakliyecilerimizle muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Octovan nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!