COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle İzmir Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle İzmir'de evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmeti nakliyat sektörünün en önde gelen hizmetlerindendir. Her yıl çok yoğun bir şekilde göç alan İzmir evden eve nakliyat işlemlerinin merkezi konumundadır. Sektörün en önemli merkezlerinden biri olması nedeni ile çok sayıda İzmir nakliyat firması hizmet sunar, ancak nakliyat firmaları arasında büyük farklılıklar bulunur. İzmir evden eve nakliye firması seçimi yaparken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri ilişkileri ve ödeme seçenekleri gibi önemli kriterlere dikkat etmek gerekir. Bu fark yaratan hizmetlerin tamamını ve çok daha fazlasını Octovan’da bulabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat İzmir genelinde en çok talep edilen hizmet türüdür. Octovan’da tüm evden eve nakliye işlemleri sistematik ve profesyonel bir şekilde yapılır. Hizmet almak isteyen kişiler yüksek puan ve referanslı nakliyat firmalarına yönlendirilirken, isteğe bağlı olarak, montaj ve eşya paketleme gibi ek hizmetler de sunulur. Octovan’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise İzmir evden eve taşımacılık hizmeti için kişilerin kendi bütçesini ayarlamasına fırsat tanımasıdır. Octovan tarafından sunulan fiyat teklifleri, ek hizmet talep edilmediği takdirde, kesinlikle değişmez. Bu sayede, taşınma günü herhangi bir ek ödeme talebi ile karşılaşılmaz. Hizmet alan kişiler maddi planlamalarını önceden yaparak sorunsuz bir şekilde ev taşıma işlemlerini tamamlar.

Evden Eve Nakliyat İzmir Fiyatları

Octovan’da evden eve nakliyat İzmir fiyatları taşınacak eşya miktarı, eşya taşıma mesafeleri ve talep edilen ek hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Hizmet almak isteyen kişilere sabit fiyat garantisi sunan Octovan, ek hizmet talebi olmadığı takdirde, fiyat değişikliği kesinlikle yapmaz. İzmir evden eve taşımacılık hizmeti alan kişilerin büyük bir bölümünün yaşadığı problemlerin başında ek ücret talepleri gelir. Hizmet almak isteyen kişilerin en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile alması için çalışan Octovan’da son dakika ek ücret talebi kesinlikle yoktur.

İzmir Evden Eve Taşımacılık Eşya Sigortası Ayrıcalığı

İzmir eşya taşıma ya da parça eşya taşıma hizmeti alırken eşyaların zarar görmemesi büyük önem taşır. Çünkü bazı eşyaların manevi değeri maddi değerinden çok daha fazla olabilir. Maddi açıdan da büyük önem taşıyan eşyaların ev taşıma sürecinde zarar görmemesi hizmet alan kişilerin en hassas noktalarıdır. Bu hassasiyetin farkında olan ve birlikte çalıştığı nakliyat firmaları çalışanları için düzenli olarak eğitimler veren Octovan, hizmet verdiği kişilerin klasik taşınma stresini yaşamamasını sağlar. Sadece alanında deneyimli İzmir nakliyat firmaları ile çalışan Octovan’ın hedefi hizmet alan kişilere en iyi ev taşıma ve eşya taşıma deneyimini yaşatmaktır. Evden eve nakliyat sürecinde eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda, nakliyat firması aynı gün oluşan zararı karşılar.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Sabit Fiyat Garantisi

Nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olan İzmir’de birçok nakliyat firması ev taşıma günü ya da eşya taşıma işlemleri tamamlandığında ek ücret talebinde bulunur. Hizmet alan kişileri zor durumda bırakan ek ücret talepleri Octovan’da kesinlikle yoktur. Talep edilen her nakliyat hizmeti için Octovan tarafından fiyat teklifi sunulur. Evden eve nakliyat işlemleri için sunulan fiyat, ek hizmet talebi olmaması durumunda kesinlikle değişmez.

Deneyimli ve Profesyonel Nakliyat Ekipleri

Octovan ile birlikte çalışan İzmir nakliyat firmaları en az 5 yıl deneyimli firmalardır. Ek olarak, nakliyat firmaları hizmet alan kişiler tarafından puan ve yorumlar almaktadır. Octovan’a başvuru yapan evden eve nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıldıktan sonra diğer faktörler de göz önünde bulundurularak işbirlikleri yapılır. Bu önemli kontroller sayesinde Octovan müşterileri en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmektedir.

Nakit ve Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Eşya taşıma sektöründe yeni bir sayfa açan Octovan, diğer nakliyat firmalarından farklı olarak, nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunar. Talep edilen hizmet için fiyat teklifi alındıktan sonra isteğe bağlı olarak hemen kredi kartı ile ödeme yapılabilir ya da taşınma günü nakit ödeme seçeneği tercih edilebilir. Octovan, sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile İzmir evden eve nakliye için en güvenilir firmadır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin İzmir'de En Kolay ve Güvenilir Hali

İzmir evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular