0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle İzmir Nakliye Hizmeti

Octovan'ın güvenilir ve profesyonel ekipleri ile en kaliteli İzmir nakliyat hizmetlerini deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz ek hizmetlerden yararlanabilir, paketinizi dilediğiniz gibi özelleştirerek premium taşımacılıktan yararlanabilirsiniz. En iyi İzmir nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmeti nakliye sektörünün en önde gelen hizmetlerindendir. Her yıl çok yoğun bir şekilde göç alan İzmir evden eve nakliyat işlemlerinin merkezi konumundadır. Sektörün en önemli merkezlerinden biri olması nedeni ile çok sayıda İzmir evden eve nakliyat firması hizmet sunar, ancak nakliyat firmaları arasında büyük farklılıklar bulunur. İzmir evden eve nakliyat firması seçimi yaparken alanında profesyonel nakliyat ekipleri, eşya sigortası, sabit fiyat garantisi, müşteri ilişkileri ve ödeme seçenekleri gibi önemli kriterlere dikkat etmek gerekir. Bu fark yaratan İzmir nakliye hizmetlerinin tamamını ve çok daha fazlasını Octovan’da bulabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliye İzmir genelinde en çok talep edilen hizmet türüdür. Octovan’da tüm evden eve nakliye işlemleri sistematik ve profesyonel bir şekilde yapılır. En iyi hizmeti almak isteyen kişiler yüksek puan ve referanslı evden eve nakliyat firmalarına yönlendirilirken, isteğe bağlı olarak, montaj ve eşya paketleme gibi ek hizmetler de sunulur. Octovan’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise İzmir evden eve taşımacılık hizmeti için kişilerin kendi bütçesini ayarlamasına fırsat tanımasıdır. Octovan tarafından sunulan fiyat teklifleri, ek hizmet talep edilmediği takdirde, kesinlikle değişmez. Bu sayede, İzmir nakliye hizmeti için taşınma günü herhangi bir ek ödeme talebi ile karşılaşılmaz. Hizmet alan kişiler maddi planlamalarını önceden yaparak kaliteli bir şekilde en iyi hizmeti alırlar.

İzmir Parça Eşya Taşımacılık

Bünyesinde fazlasıyla eğlence mekanı, okul ve iş yeri bulunduran İzmir, özellikle gençler tarafından sıkça tercih edilen şehirlerden birisidir. Bu genç kitlenin büyük bir çoğunluğunu da öğrenciler oluşturmaktadır. Bu ve bunun gibi sebeplerden ötürü İzmir'de parça eşya taşımacılığına olan talep oldukça fazladır. Yapı marketlerden veya spotçulardan alınan beyaz eşya, gardırop, koltuk takımı gibi özel araçla taşınılamayacak büyüklükte eşyalar için parça eşya taşımacılık hizmeti talep edilmektedir. Sektörde faaliyet gösteren çoğu İzmir nakliye firması bu tarz eşyaları araçlarına küçük geldiği için İzmir nakliyat işlemini gerçekleştirmek istemezler veya gerekenden fazla bir ücret talep ederler. Haliyle İzmir parça eşya hizmeti talep eden müşteriler de bu durumdan hiç memnun değildir. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşarak uygun fiyatlı profesyonel İzmir parça eşya taşıma hizmeti sunar. Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en iyi hizmeti verme amacı güden Octovan'da birkaç parça eşya için aracın tamamı dolmuş gibi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Çünkü bünyemizde bulunan Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitleri ile dilediğiniz araç tipini seçebilir eşyalarınızın araçlara nasıl yerleştirileceğine kadar siz karar verirsiniz. Böylelikle orantısız bir ücret ödemenize gerek kalmadan İzmir parça eşya taşımacılık işlemlerinizi ekonomik bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Uygun fiyata profesyonel şehir içi parça eşya taşıma hizmeti ya da İzmir ev taşıma nakliye hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat İzmir Fiyatları

Octovan'da evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası nakliyat gibi İzmir nakliye çeşitlerinin ücretlendirmeleri taşınacak eşya miktarına, mesafeye ve talep edilen ek hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterir. İzmir taşımacılık işlemleri için en iyi hizmeti almak isteyen kişilere sabit fiyat garantisi sunan Octovan, ek hizmet talebi olmadığı sürece, fiyat değişikliği kesinlikle yapmaz. İzmir evden eve taşımacılık hizmeti alan kişilerin büyük bir bölümünün yaşadığı problemlerin başında ek ücret talepleri gelir. En iyi hizmeti almak isteyen kişilerin en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile alması için çalışan Octovan’da son dakika ek ücret talebi kesinlikle yoktur. Ayrıca nakliye esnasında eşyalarınızın başına firmadan dolayı bir hasar gelirse Octovan sizlerin mağdur olmaması için her zaman yanınızdadır. Müşterinin yaşadığı özellikle taşınma sonrası mağduriyetleri Octovan'da sorun teşkil etmez. Siz de en uygun fiyata en profesyonel nakliye hizmetini almak istiyorsanız tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

İzmir Evden Eve Taşımacılık Eşya Sigortası Ayrıcalığı

İzmir eşya taşıma ya da parça eşya taşıma hizmeti alırken eşyaların zarar görmemesi büyük önem taşır. Çünkü bazı eşyaların manevi değeri maddi değerinden çok daha fazla olabilir. Maddi açıdan da büyük önem taşıyan eşyaların ev taşıma sürecinde zarar görmemesi İzmir nakliye hizmeti alan kişilerin en hassas noktalarıdır. Bu hassasiyetin farkında olan ve birlikte çalıştığı evden eve nakliyat nakliyat firmaları çalışanları için düzenli olarak eğitimler veren Octovan, nakliyat hizmeti verdiği kişilerin taşınma stresini yaşamamasını sağlar. Sadece alanında deneyimli İzmir nakliye firmaları ile çalışan Octovan’ın hedefi hizmet alan kişilere en iyi hizmeti vererek İzmir evden eve ve parça eşya nakliyat deneyimini yaşatmaktır. Evden eve nakliyat sürecinde eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda, evden eve nakliyat firması aynı gün oluşan zararı karşılar.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Sabit Fiyat Garantisi

Nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olan İzmir’de birçok evden eve nakliyat firması ev taşıma günü ya da eşya taşıma işlemleri tamamlandığında ek ücret talebinde bulunur. İzmir nakliye hizmeti alan kişileri zor durumda bırakan ek ücret talepleri Octovan’da kesinlikle yoktur. Talep edilen her nakliyat hizmeti için Octovan tarafından fiyat teklifi sunulur. İzmir evden eve nakliye işlemleri için sunulan fiyat, ek hizmet talebi olmaması durumunda kesinlikle değişmez.

Deneyimli ve Profesyonel Nakliyat Ekipleri

İzmir evden eve, parça eşya, şehir içi ve şehir dışı nakliyat işlemleriniz için tercih edeceğiniz evden eve nakliyat firması seçimi son derece önemlidir. Çünkü nakliye işlemi son derece özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Bu sebepten dolayı hem bütçenize hem de kriterlerinize uygun bir İzmir nakliyat firması ile anlaşıp taşınma günü yaşanacak olumsuzluklardan kaçınmanız gerekmektedir. İzmir'in nakliyat sektörünün en önemli pazarlardan birisi olması nedeniyle bölgede onlarca nakliyat evden eve nakliyat firması faaliyet göstermektedir ve bu firmalar arasındaki rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Eviniz veya eşyanız için en uygun İzmir nakliye firmasını bulmak oldukça meşakkatli bir işlemdir. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Octovan’da hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Böylelikle hizmet almak isteyen kişiler istediği İzmir evden eve nakliyat firması hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve en uygun fiyatlı, kaliteli nakliye firması ile anlaşabilirler.

Octovan ile birlikte çalışan İzmir nakliye firmaları en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmalardır. Ek olarak, evden eve nakliyat firmaları, hizmet alan kişiler tarafından puan ve yorumlar almaktadır. Octovan’a başvuru yapan evden eve nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıldıktan sonra diğer faktörler de göz önünde bulundurularak iş birlikleri yapılır. Bu önemli kontroller sayesinde Octovan müşterileri en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile alabilmektedir.

Nakit ve Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Eşya taşıma sektöründe yeni bir sayfa açan Octovan, diğer İzmir nakliye firmalarından farklı olarak, nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunar. Talep edilen hizmet için fiyat teklifi alındıktan sonra isteğe bağlı olarak hemen kredi kartı ile ödeme yapılabilir ya da taşınma günü nakit ödeme seçeneği tercih edilebilir. Octovan, sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile en iyi İzmir evden eve nakliyat firmasıdır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Rezervasyon

Octovan’da ister mobil uygulamamızdan (apple store veya google play store), ister www.octovan.com sitemizden dilediğiniz zaman taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda destek hattımız her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin İzmir'de En Kolay ve Güvenilir Hali

İzmir evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!