COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Güvenilir ve Profesyonel Göktürk Evden Eve Nakliyat

Evinizi değiştirmeye karar verdiğinizde en zor ve önemli iki durum vardır. Birincisi istediğiniz evi bulmak, ikincisi ise güvenilir ve profesyonel bir nakliyat firması bulmak. Bu iki zor durumu atlattıktan sonra keyifle yeni evinizin hayallerini kurabilirsiniz. Nakliyat firması bulmak için yüzlerce seçenek arasında boğulmanız gerekmez. Sizin için en güvenilir ve hızlı evden eve nakliyat platformu ile karşınızdayız. Gözü kapalı güvenebileceğiniz Octovan ile evinizi hiçbir aksilik yaşamadan, kolay ve stressiz taşıyabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti, güvenilir ödeme seçenekleri ve eşya sigortası gibi birçok uygulamalası ile Octovan tam size göre. Dilerseniz yazımızın devamını okuyarak Octovan ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nelerdir?

Göktürk evden eve nakliyat hizmetini Octovan ile almaya karar verdiyseniz randevu almanız çok kolay olacaktır. İlk olarak Octovan sitesine girerek fiyat al butonuna tıklarsanız ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra gerekli bilgileri girerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Octovan ile randevu almak kadar ödeme yapmak da çok kolay. İsterseniz randevu alırken karşınıza çıkan Kredi Kartı ile ödeme seçeneğinden online ödemenizi yapabilirisiniz. Eğer nakit ödemek isterseniz taşımanın gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza ödeyebilirsiniz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Göktürk evden eve nakliyat fiyatlarımız sabittir. Yani her müşterimiz aynı koşullarda ise aynı fiyatı öderler. İsterseniz ödeyeceğiniz miktarı Octovan web sitesine girerek fiyat modülümüzden öğrenebilirsiniz. Yanlış hesaplama yapmadığınız ve ek paket almadığınız sürece hesapladığınız miktar ödeyeceğiniz miktar olacaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular