0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Octovan 'ın profesyonel nakliye ekipleri ile Gaziemir evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra,eklediğiniz paketlerle hizmetinizi özelleştirebilir; premium taşıma hizmeti veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Nakliye hizmetinizi rezerve etmek veya fiyat almak için hemen tıklayın!

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda İzmir’de en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İzmir’in en hızlı gelişen ilçeleri arasında yer alan Gaziemir ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinin de çok yoğun bir şekilde talep edildiği merkezlerdendir. Buca, Karabağlar ve Menderes ile komşu olan Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Fuar, Ege Serbest Bölgesi ve Uzay Kampı Türkiye’ye ev sahipliği yapmaktadır. Toplu konut projelerinin en fazla inşa edildiği ilçelerden biri olan Gaziemir nakliyat hizmetlerine yön vermektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gaziemir evden eve nakliyat hizmeti için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Evden Eve Taşımacılık

Gaziemir evden eve taşımacılık hizmeti büyük deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle alanından en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının donanımlarını ve ekipmanlarını sürekli olarak denetleyen Octovan, hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizler ile karşılaşmamaktadır. En iyi Gaziemir evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Gaziemir Evden Eve Nakliye

Gaziemir evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Çünkü seçeceğiniz nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonellik düzeyi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirlemektedir. Bunun bilincinde olan ve müşterilerine sadece alanının en deneyimli ve profesyonel ekipleri ile hizmet sunan Octovan, hasar güvencesi ile fark yaratmaktadır. Taşınma esnasında eşyaların hasar görmesi durumunda, oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. Ek olarak, nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme seçeneği sunan Octovan, deneyimli destek ekibi ile her zaman yanınızdadır. En iyi Gaziemir evden eve nakliye hizmeti için Octovan sadece bir tık uzağınızda!

Gaziemir Parça Eşya Taşıma

Gaziemir parça eşya taşıma hizmeti de İzmir’de en çok ilgi gören nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Özellikle bölgede inşa edilen toplu projelerinin sayısının çok belirgin bir şekilde artması ile birlikte, parça eşya taşıma hizmeti talebi de en üst seviyeye ulaşmıştır. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden satın alınan büyük ve geniş eşyaların da problemsiz bir şekilde istenen noktaya taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti alınmaktadır. En iyi Gaziemir parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Gaziemir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gaziemir evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölge nüfusunun çok hızlı bir şekilde artması ile birlikte Gaziemir nakliyat firması sayısı katlanarak artmaya başlamıştır. Bu yüzden de nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet en üst seviyededir ve her geçen rekabet seviyesi daha da artmaktadır. Bölgenin önemli bir nakliyat pazarı haline gelmesi nedeni ile Gaziemir’de çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. En kaliteli ve deneyimli Gaziemir evden eve nakliyat firmaları için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir. Tüm bunların yanı sıra İzmir evden eve nakliye hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gaziemir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gaziemir evden eve nakliyat fiyatları İzmir’in diğer ilçeleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni bölgede çok sayıda nakliyat firmasının hizmet vermesidir. Yaşanan rekabet ortamında rakiplerinin önüne geçmek isteyen nakliyat firmalarının fiyatları aşağı çekmesi ile birlikte evden eve nakliyat fiyatları da otomatik olarak düşmektedir. En kaliteli ve en uygun Gaziemir evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Gaziemir Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Gaziemir evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken öne çıkmaktadır. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Gaziemir nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız mutlaka Gaziemir evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Gaziemir Şehirler Arası Nakliyat

Gaziemir şehirler arası nakliyat hizmetleri de en çok aran nakliyat hizmetlerinden biridir. Toplu konut projelerinin çok yuğun bir şekilde hayata geçmesi, sosyal yaşam alanlarının gelişmesi, eğitim, sağlık ve iş olanakları ile öne çıkan Gaziemir şehir dışında çok fazla göç almaktadır. Bu yüzden de bölgede şehirler arası nakliyat hizmeti talebi çok fazladır. Şehirler arası nakliyat hizmeti büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu yüzden sadece alanının en deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, kusursuz ve şehirler arası nakliyat deneyimi sunmaktadır. En iyi Gaziemir şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

İzmir Gaziemir Evden eve nakliyat hizmetinde Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız. Gaziemir evden eve nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!