0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Octovan'ın profesyonel ekipleri eşliğinde Fikirtepe nakliyat işlemlerinizi en uygun fiyata gerçekleştirebilir, ek hizmetlerden yararlanarak paketinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan Fikirtepe, tarihi çok eskilere dayanan nadide semtlerimizden bir tanesidir. Taşınma talebinin de günden güne artış gösterdiği Fikirtepe, evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar için büyük önem taşımaktadır.

Fikirtepe Evden Eve Nakliye

Son yıllarda faaliyete geçirilmeye çalışılan yapılanma projeleri ile öne çıkan Fikirtepe, inşaata müsait arazileri ile yatırımcıların iştahını kabartan bölgelerden birisidir. Bu yatırımcıların inşa ettiği evlere karşı olan taşınma talebinin yoğunluğu sebebiyle Fikirtepe’de evden eve taşımacılık hizmeti, bölgedeki nakliyat hizmetleri arasında en popüler olanıdır. Semtte yer alan mahalleler dar bir yapıya sahip olduğu için eşyaların nakliyat süreci bazen zor bir hale gelebiliyor. Bu durumda hizmetin gerçekleşme süresinin uzamasına, stresin artmasına ve eşyaların güvenliğinden endişelenilmesine yol açıyor. Octovan’da bu ve bunun gibi durumlar için endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü gerekli taşımacılık belgesine sahip uzman ekiplerimiz tarafından nakliye edilen eşyalarınız için ek olarak asansörlü nakliyat hizmeti talep edebilirsiniz. Asansörlü nakliyat hizmetimiz özellikle dar alanlarda gerçekleştirilmesi gereken taşımacılık işlemleri için oldukça idealdir. Ayrıca eşyalarınızı sigortalatarak da taşınma süresince yaşanılabilecek hasarlardan dolayı oluşan masraflardan kaçınabilirsiniz. Sigorta hizmetimizden yararlandığınız taktirde düzenli olarak denetlenen ekiplerimiz tarafından titizlik ile paketlenen eşyalarınız, bizim tarafımızdan muhafaza edilir iken herhangi bir hasara uğraması durumunda oluşan zarar nakliyat firması tarafından karşılanır. Bu sayede nakliye işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmenize ek olarak eşyalarınızın güvenliğini de en üst seviyeye çıkartarak muhtemel masraflardan kaçınmış olursunuz.

En Güvenilir Nakliyat Hizmeti

Octovan olarak sizlere en güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktayız. Çünkü Octovan'da verilen sözler her zaman tutulur. Sektörde en az 5 yıl deneyimi bulunan ekipler tarafından sabit fiyat garantisi ile taşınan eşyalarınız için herhangi bir ek hizmet talep edilmediği sürece ekstra ücret talep edilmez. Bu sayede diğer firmalardaki gibi sonradan istenen ücretler için gereksiz masraf yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca kriterlerinize göre firma seçimi yapabildiğiniz Octovan'da hizmet veren her işletme verdiği hizmetin kullanıcı yorumuna tabi tutulur. Böylelikle tercih edeceğiniz firmanın nakliyat hizmetiniz için uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. En konforlu nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Fikirtepe Parça Eşya Taşımacılık

Fikirtepe’de spotçulardan satın alınan ikinci el eşya alışverişi oldukça fazladır. Spotçulardan veya yapı marketlerden satın alınan parça eşyalar genellikle özel araç ile taşınmaya müsait değildir. Bu yüzden özenle taşınması gerekmektedir. Octovan’da eşyalarınız nakliye üzerine eğitimli profesyonel ekipler tarafından taşınmaktadır. Bu sayede Fikirtepe parça eşya taşımacılık hizmeti alan müşterilerimizin eşyalarının güvenliği için endişelenmesine gerek yoktur. Özenle taşınacak olan eşyalarınız için eşyanın boyutuna ve miktarına göre; Octovan Mini, Octovan Large, Octovan Xlarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylelikle en uygun araç tipini seçerek hem süreci hızlandırmış hem de yakıt israfından kaçınmış olursunuz. En kaliteli Fikirtepe nakliye hizmetini almak istiyorsanız tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

En Uygun Fiyata Taşının

Octovan sektördeki diğer firmalara nazaran müşterilerine en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Çünkü Octovan’da ödeyeceğiniz ücret tercih ettiğiniz araç tipine ve kat edilecek yol mesafesine göre hesaplanır. Ek olarak taşınırken eşyalara elinizi bile sürmek istemiyorsanız premium nakliyat hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Böylelikle kendi bütçenizi ayarlama rahatlığına erişebildiğiniz Octovan’da en ekonomik ve konforlu Fikirtepe nakliyat hizmetini deneyimleyebilirsiniz.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Rezervasyon

Octovan’da nakliyat talebiniz için rezervasyon yapma işleminiz dakikalar içerisinde hallolur. Mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden nakliyat hizmetiniz için gerekli bilgileri doldurduktan sonra taşınabileceğiniz en uygun gün ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Böylelikle dakikalar içerisinde randevu almış olursunuz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak müşterilerimize sabit fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede en güvenilir nakliyat hizmeti deneyimini yaşatmaktayız. Kusursuz bir nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!